reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej kochana no weekend chyba za dobrze😜. Zrobilismy imprezke z naszymi przyjaciółmi i strasznie sie spilam🤣🤣🤣wczoraj nie wstalam nawet z łóżka bo kac byl straszny. Chyba potrzebowalam takiego resetu glowy przed tym wszystkim. Zaczynam sie stresować. Jakies zle przeczucia mam . Nie wiem dlaczego 😞
A ogólnie to malo sie tu pojawiam bo zapierdzielam w domu i w ogrodzie ale w tym tygodniu odpuszczam i mam zamiar troche odpoczac bo za 2 tyg wyjezdzamy😁
No i bardzo dobrze!!! Reset jest potrzebny. Myśl o dobrych rzeczach😊😘będzie takich całkiem dużo w najbliższym czasie!!! 😘😘😘
 
reklama
Dzwoń [emoji4]przecież widzisz wynik i przyrost. Jak dla mnie powie, żeby powtórzyć za 2 dni i będzie chciała zobaczyć na usg. Bez tego sama bałabym się cokolwiek odstawiać. Trzymaj się!!! [emoji8][emoji8][emoji8]
W piątek beta +progesteron + wizyta.

Podejrzewa że ciąża rozwija się poza macica stąd niskie wartosci.

Jak wspomniałam o późnej implantacji to nie podjęła za bardzo tematu
 
Tak, po jakimś czasie zaczerwienie schodzilo. Ja pamiętam, ze zaczelam robic zastrzyki tak jak mi poradziła @Dakita30, nie sciskalam na maksa skóry przy wbijaniu, raczej tak na 80% i jak już wpuscilam to puszczalam skórę i dopiero powolutku wyciagalam igle. Nie robiły mi się wtedy gulki i siniaki. Kurczę, niby rosnie ale strasznie wolno. Dzwon do lekarki, zobaczymy jaki będzie miała pomysł.

Ahaaa, ok.. Supeer, bardzo dziękuję za cenna poradę 😘
 
Super sprawa z taka wanna. Jak kiedys bede robic lazienke to tez taka kupie ale to juz w Polsce. Za 2 lata mam nadzieję ze zaczniemy budowe to wtedy bede o tym myslec. Kurcze jak ja bym chciała juz wrócić 😞

Wiem kochana, rozumiem Cię doskonale... Ja też już nie chce tu siedzieć w Anglii, nie czuje się tu dobrze.. No ale trzeba troszkę zarobić pieniążków jeszcze 😘
 
Dzwoń 😊przecież widzisz wynik i przyrost. Jak dla mnie powie, żeby powtórzyć za 2 dni i będzie chciała zobaczyć na usg. Bez tego sama bałabym się cokolwiek odstawiać. Trzymaj się!!! 😘😘😘
Mądrze mówisz! Ja na własną rękę też nic nie odstawie! Ja jak będę musiała tak powtarzac to chyba w czoło się będą wkłuwac :D moje żyły są totalnie niewidoczne. Każą pić dużo, pije, latam do łazienki co pół godziny i co? I Gucio. Żyłki dalej w chowanego się bawią ;D
 
reklama
Do góry