reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzień dobry wszystkim 😘
Życzę powodzenia wszystkim Wam które dzisiaj działają i miłego dnia wszystkim 😘

Pytanko mam, czy któraś z Was miała od zastrzyków takie zaczerwienienia? Czy to jakaś alergia i czy to normalne?
Tak, zdarza się. Postaraj się wstrzykiwać powoli 😉
Ja miałam takie zaczerwienienia po orgalutran, ale dość szybko znikały.
 
reklama
Daj koniecznie znać jak będziesz już miała wyniki. Może nie zrobi się 5 tyś, ale jeśli przyrosty są prawidłowe to kurde... to musi coś znaczyć:(
17 dpt 111
Dziś 21 dpt 640

Boje się dzwonic, bo wiem że powie że mało [emoji24][emoji24][emoji24]
Kalkulator mówi że średni dwudniowy przyrost 140%

Kur.wa przyrosty mam cały czas dobre. Jestem nadal 3 dni w plecy tak jakby
 
17 dpt 111
Dziś 21 dpt 640

Boje się dzwonic, bo wiem że powie że mało [emoji24][emoji24][emoji24]
Kalkulator mówi że średni dwudniowy przyrost 140%

Kur.wa przyrosty mam cały czas dobre. Jestem nadal 3 dni w plecy tak jakby
Dzwon kochana nie katuj się! A może po prostu późniejsza implantacja? Przecież to się zdarza. Każda ciąża jest inna. Jeszcze jest nadzieja ❤
 
@Czarna1985 co tam Kochana u Ciebie? Jak minął weekend? 😘
Hej kochana no weekend chyba za dobrze😜. Zrobilismy imprezke z naszymi przyjaciółmi i strasznie sie spilam🤣🤣🤣wczoraj nie wstalam nawet z łóżka bo kac byl straszny. Chyba potrzebowalam takiego resetu glowy przed tym wszystkim. Zaczynam sie stresować. Jakies zle przeczucia mam . Nie wiem dlaczego 😞
A ogólnie to malo sie tu pojawiam bo zapierdzielam w domu i w ogrodzie ale w tym tygodniu odpuszczam i mam zamiar troche odpoczac bo za 2 tyg wyjezdzamy😁
 
17 dpt 111
Dziś 21 dpt 640

Boje się dzwonic, bo wiem że powie że mało [emoji24][emoji24][emoji24]
Kalkulator mówi że średni dwudniowy przyrost 140%

Kur.wa przyrosty mam cały czas dobre. Jestem nadal 3 dni w plecy tak jakby
Dzwoń 😊przecież widzisz wynik i przyrost. Jak dla mnie powie, żeby powtórzyć za 2 dni i będzie chciała zobaczyć na usg. Bez tego sama bałabym się cokolwiek odstawiać. Trzymaj się!!! 😘😘😘
 
reklama
Noo, mowie Ci.. Jak ja włączyliśmy żeby spróbować nalalismy niestety zimnej wody i tak fajnie bulgotalo że jakby była ciepła to bez zastanowienia bym wskoczyła 😁
Super sprawa z taka wanna. Jak kiedys bede robic lazienke to tez taka kupie ale to juz w Polsce. Za 2 lata mam nadzieję ze zaczniemy budowe to wtedy bede o tym myslec. Kurcze jak ja bym chciała juz wrócić 😞
 
Do góry