reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej laleczki nie zlinczujcie mnie ale dzisiaj się z przyjaciółmi alkoholizuje ale grzecznie czysta i woda z cytryna ❤️❤️
Ale zaraz zgrzeszy bo chłopaki polecieli do maca po jedzonko 😍😍
Trzeba dać na luz czasami 😁, moj śpi dziś w salonie, bo się tez zalkoholizowal dzisiaj 🙄 🤦🏻‍♀️ wiec wie już ze jak tak, to ma sobie tam spanie szykować 😁 wychowałam po tylu latach 😜
Ja zmykam spać 🥱 w końcu łóżko całe dla mnie 💁🏻‍♀️
Baw się dobrze 😘❤️
 
reklama
Hej laleczki nie zlinczujcie mnie ale dzisiaj się z przyjaciółmi alkoholizuje ale grzecznie czysta i woda z cytryna ❤❤
Ale zaraz zgrzeszy bo chłopaki polecieli do maca po jedzonko 😍😍

I takie rzeczy popieram 😁 az złapałam smaka na maca. 😂😂

Udanej odmóżdżającej imprezki bez kaca 😘😘
 
Kochana piękny cud❤❤❤ciesze się bardzo ze ci sie udalo. Ja wiem ze bez tych lekow nie mam szans, 3 transfery i 3 ciążę biochemiczne . Czas pokaze czy zdarzy się mi tak piękny cud😉
Na pewno się uda;) U mnie po transferze rozkręciła się alergia(co roku mam o podobnej porze) więc może moj organizm walczy sobie z nią i nie zauważył że coś innego się dzieje. Nie wiem jak to jest ale gdzieś było coś że nawet jak się jest chorym to może się szybciej udac.
 
Dziewczyny dzień dobry;) Wiecie czy jest gdzieś na forum co można w ciąży,czego nie? Chodzi mi o wszystko:jedzenie,picie,sport,sport łóżkowy 😂 itd itp. Normalnie aż dziwne,człowiek tak się skupia na tym żeby się udało a jak się uda to nie wie jak żyć😂 Może ktoś poleca jakiś poradnik wszystko w jednym?
 
No naprawdę, mój mąż mówi, ża mam coś z deklem nie tak... Pisałam Wam juz kiedyś jak na ognisku byliśmy, a zanim poszliśmy pościel zmieniłam... A wiesz jak włosy po ognisku jebia... Noi się najebałam na tym ognisku, rano się budzę, a ja na głowie czapkę zimową mam, założyłam żeby pościel mi nie śmierdziała
Pamiętałam że ktoś w czapce spał tylko nie mogłam sobie przypomnieć ktoooo😂😂😂. Teraz nie będziesz się tylko z kluchami kojarzyła 😂😘😘. Kurde, dlaczego takie fajne dziewuchy mieszkają tak daleko, co😘
 
Ja tez nie czulam żadnej różnicy 😁
Wyniki w ciagu dwoch tygodni. Jak juz chodze to mi sie nie śpieszy! Znowu beda mi wbijac igly w to kolano, wiec chce pojsc jak najpóźniej 😁
A teraz sie urlopujemy, jest pięknie 😍😍
Ty wiesz ze ja za ciebie ✊✊✊✊✊cały czas! W koncu musi sie udać!
Wiem myszulko, ja za Ciebie też ❤️.
Kurde, martwi mnie te Twoje kolano, masakra jakaś 🙁
A gdzie jesteś na urlopie? Nie pamiętam czy pisałaś 🤔
 
reklama
Hej laleczki nie zlinczujcie mnie ale dzisiaj się z przyjaciółmi alkoholizuje ale grzecznie czysta i woda z cytryna ❤❤
Ale zaraz zgrzeszy bo chłopaki polecieli do maca po jedzonko 😍😍
Kochana, jaki lincz 😜. Ty wiesz że ja zawsze namawiam żeby czasem zrobić sobie alkoholową odcinkę 😘. A po tej Twojej przykrej wizycie musisz walnąć mały resecik 😘
 
Do góry