reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak dawno miałaś poprzednią stymulację, to po crio możesz zaczynać nową stymulację od razu. No oczywiście zależy jaki protokół, bo jak dlugi to jeszcze antykinprzed Tobą.
Umawiaj wizytę, szykujcie kasę i do dzieła 😘Widziałam, ze invicta Wawa, tak?

Dzisiaj miałam rozmowę rower z ginen, beta spadła więc odstawiam leki. Ciekawe kiedy teraz pojawi się @, I tak jak mówisz mogę od razu zaczynać nową stymulacje, czyli wszystko od początku. Boję się, że i tym razem się nie uda, nie wiem co robić
 
reklama
Miałam transferowane dwie pieciodniowe blastocysty. Ten pierwszy wynik jest z 14 dpt. Moim zdaniem za mała ta beta... Ale kazali nadal brać leki. Masakra..
Wiem co czujesz :) ja jestem 11 dpt i mam 10.55 betę. Powtarzam w poniedziałek i pewnie już będę mniej więcej wiedziała co i jak. Najgorsze to czekanie!
 
Dziewczyny, a ja odebrałam wyniki insuliny i glukozy bez picia glukozy, to co @Ananasowa93 robiła. Przeprowadziłam sms- ową konferencję z Bazyliszkiem i właśnie moja pani doktor @bazylia128 powiedziała że mogę mieć lekką IO, ona ma ten wskaźnik Homa 3 a mi wyszedł 2,93😱. A norma jest do 1. Próbowałam pół dnia dodzwonić się do mojego lekarza rodzinnego i mu wytłumaczyłam co i jak i że proszę o receptę. Zgodził się od razu, już nawet byłam w aptece i mam 2 paczki Gluckophage 500😍😍😍. Bazyliszek mówi że tabletki zadziałają do transferu 😊
No to lalunia działamy 🤟🤟🤟
Tylko uważaj bo Bazylka mówiła ze mogą być rewolucje żołądkowe po metforminie. Mnie na szczęście ominęły wszystkie skutki uboczne ale zacznij od pół tabletki dziennie
 
reklama
Do góry