reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Racja, racja, zazwyczaj idę już na górę o 21.30 i mam nerwicę jak idę później 😅. A te kury to mnie codziennie jeb.ane budzą 👿. Sąsiad ma ich trochę, i te koguty codziennie ok 4.30-5.00 pieją co sekundę 🤦🤦🤦. Muszę okno zamykać i spać w upale 🤦. Jeszcze mąż na mnie dyszy i chucha, boszzzz dlaczego nie mam klimy 😢😢😢

Cieszę się, że nie padłaś przy garach 🤪

Pochwal się co dobrego robisz 😁
 
reklama
A dziendobry dziewuszki kochane 😘 moja różyczka w końcu zakwitła ( jedna z moich bo mam pare ale nie wiem jakie, ja to jestem laik 🤪) Zobacz załącznik 1135562
Ale śliczne ❤ kurde ja to nie mam totalnie ręki do kwiatow! Raz że mam kota, który każdy kwiat traktuje jak potencjalną ofiarę do polowania, więc musiałam wszystkie poza trawą dla kota oddać mamie 😡 mieliśmy z mężem kiedyś kaktusa, żeby się sprawdzić (najmniej wymagająca roślina według mojej wiedzy). Nazwalismy go Szczepan. Niestety nie przetrwał 🤣 uznaliśmy że narazie nie będziemy więcej narażać roślin na niebezpieczeństwo i póki co nie mamy nic poza tą trawą 😡
 
Kurde, zarobiona normalnie jestem [emoji12]. Nie dość, że stresują mnie te wszystkie papierzyska, które muszę ogarnąć do sprzedaży mieszkania, to jeszcze ta impreza [emoji33]. Już trochę zaprzęgnęłam teściową do pracy, więc będzie lżej [emoji12]. Niestety pogoda ma się jutro popsuć i ma padać [emoji848].
Ale pokażesz co upichcilas? :)
 
Racja, racja, zazwyczaj idę już na górę o 21.30 i mam nerwicę jak idę później 😅. A te kury to mnie codziennie jeb.ane budzą 👿. Sąsiad ma ich trochę, i te koguty codziennie ok 4.30-5.00 pieją co sekundę 🤦🤦🤦. Muszę okno zamykać i spać w upale 🤦. Jeszcze mąż na mnie dyszy i chucha, boszzzz dlaczego nie mam klimy 😢😢😢
Hahaha tym chłopom to i upał nie przeszkadza 😂😂😂
Jadę do pracy i tak mi się chce spaaacccc 🥱🥱🥱😴
 
Kochane koje ja mam pytanie do ty h bardziej doświadczonych, obcykanych w immunologii.
Mam nk troszkę podwyższone 16% i mam encorton. W tym cyklu będzie histeroskopia u będzie w tym scratching endometrium. Czytałam ze scratching jest jak accofil tez działa podobnie.
Czy to będzie korzystnie u mnie wpływało na implantację ?
Dokładnie to będzie tak w cyklu przed transferem scratching a w cyklu transferowym encorton i heparyna ??
Będzie git?? 🙄🙄
 
Hahaha tym chłopom to i upał nie przeszkadza [emoji23][emoji23][emoji23]
Jadę do pracy i tak mi się chce spaaacccc 🥱🥱🥱[emoji42]
Ja w lecie mam spokój, w nocy mamy ok 28C więc nawet włączona klima nie zbija temp na tyle, żeby mozna było się dotknąć [emoji23][emoji23] Każde śpi w innym rogu łóżka, a i tak się czlowiek poci [emoji16]
 
Hej dziewczyny 😁
Ja dziś po transferze, przeszło dobrze bo miałam znieczulenie ogólne także nie miałam żadnego stresu.
Dzis się dowiedziałam ogólnie wszystkiego co i jak miałam z tymi moimi komórkami.
mialam 12 komórek zaplodnilo się 10, a do piątej doby przetrwało 9 (także 8 zarodkow poszło do mrożenia)
z tego co widzę na raporcie to pisze transfer blastocysty, numer zarodka 6, a klasa bl5.1.1 czyli chyba dobrej klasy
Jeżeli to był świeży transfer to za tydzień można robić betę czy za wcześnie ?
Wow super wynik. 5.1.1 to najlepsze blastki.
Powodzenia
 
reklama
Do góry