reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kurde, zarobiona normalnie jestem 😜. Nie dość, że stresują mnie te wszystkie papierzyska, które muszę ogarnąć do sprzedaży mieszkania, to jeszcze ta impreza 😱. Już trochę zaprzęgnęłam teściową do pracy, więc będzie lżej 😜. Niestety pogoda ma się jutro popsuć i ma padać 🤔.
Jak coś zamów pizzę 8 smaków i każdy z imprezowiczow znajdzie coś dla siebie.
Zrobisz taki festiwal pizzy połączony a morzem alkoholu i napewno każdy wyjdzie zadowolony.
Osobiście nie znam osoby która nie lubi dobrej pizzzy🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕🍕
 
Cieszę się, że nie padłaś przy garach 🤪

Pochwal się co dobrego robisz 😁
Nic szczególnego nie robię, jakieś mięsko teściowa piecze, będzie też mięsko z grilla, jakieś 2 sałatki siostra Siwego zrobi, kotleciki siekane, pieczarki faszerowane, takie zawijaski z ciasta francuskiego, szaszłyki z mozarelli, wędliny i tortellini, zawijasy z ogórka z serkiem, żurek, chlebki ziołowe. Uff, to już wszystko. Wydaje się dużo, ale to będzie tylko dzień roboty 🙂
 
Kochane koje ja mam pytanie do ty h bardziej doświadczonych, obcykanych w immunologii.
Mam nk troszkę podwyższone 16% i mam encorton. W tym cyklu będzie histeroskopia u będzie w tym scratching endometrium. Czytałam ze scratching jest jak accofil tez działa podobnie.
Czy to będzie korzystnie u mnie wpływało na implantację ?
Dokładnie to będzie tak w cyklu przed transferem scratching a w cyklu transferowym encorton i heparyna ??
Będzie git?? 🙄🙄
Moim zdaniem będzie bardzo git. A encorton immuno zalecił?
 
reklama
Nic szczególnego nie robię, jakieś mięsko teściowa piecze, będzie też mięsko z grilla, jakieś 2 sałatki siostra Siwego zrobi, kotleciki siekane, pieczarki faszerowane, takie zawijaski z ciasta francuskiego, szaszłyki z mozarelli, wędliny i tortellini, zawijasy z ogórka z serkiem, żurek, chlebki ziołowe. Uff, to już wszystko. Wydaje się dużo, ale to będzie tylko dzień roboty 🙂
😂😂😂 no to faktycznie nic szczególnego 😂😂😂
 
Do góry