reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Smętna30 wykrakałaś hehe. Nie śpię od 4 ale chyba bardziej z tych emocji. Oczywiście śnił mi się zarodek. Idę się szykować na bete:) No i...dzień dobry wszystkim;)
Dzień dobry! Trzymam kciuki! Ja robię dopiero koło 13.00, po pracy, chociaż dziś test wyszedł znów negatywny (nie wiem po co go robiłam) ale czuje się spokojna.
Mam nadzieję, że u Ciebie będzie mega wynik ❤🙏
 
reklama
@Smętna30 wykrakałaś hehe. Nie śpię od 4 ale chyba bardziej z tych emocji. Oczywiście śnił mi się zarodek. Idę się szykować na bete:) No i...dzień dobry wszystkim;)
Dzień dobry! Trzymam kciuki! Ja robię dopiero koło 13.00, po pracy, chociaż dziś test wyszedł znów negatywny (nie wiem po co go robiłam) ale czuje się spokojna.
Mam nadzieję, że u Ciebie będzie mega wynik [emoji173][emoji120]
Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Dziekuje kochana ze mi odpisalas... Caly dzien jestem taka nerwowa tym wszystkim... Jezeli teraz nie maja czasu to ciekawe czy beda mieli na punkcje, transfer i wogole czas na obserwowanie wszystkiego.... 😔
Postaram sie nie stresowac i miec nadzieje ze wszystko bedzie ok... 😘
Wiem kochana ze to wszystko jest jeden wielki stres ale musimy jakos to wszystko wytrzymać . Bedzie dobrze Trzymaj się ❤
 
@fredka84 co tak cichutko? Tyle szykujesz na tą imprezę? Czemu się nie chwalisz co będzie dobrego? Boisz się,że się zwali pol forum na wyzerkę?
Kurde, zarobiona normalnie jestem 😜. Nie dość, że stresują mnie te wszystkie papierzyska, które muszę ogarnąć do sprzedaży mieszkania, to jeszcze ta impreza 😱. Już trochę zaprzęgnęłam teściową do pracy, więc będzie lżej 😜. Niestety pogoda ma się jutro popsuć i ma padać 🤔.
 
A dziendobry dziewuszki kochane 😘 moja różyczka w końcu zakwitła ( jedna z moich bo mam pare ale nie wiem jakie, ja to jestem laik 🤪)
5A448A5F-522D-495C-8BA2-3506C6C0C96D.jpeg
 
reklama
Fredka już śpi pewnie, bo spać chodzi z kurami 😜😜😜
Racja, racja, zazwyczaj idę już na górę o 21.30 i mam nerwicę jak idę później 😅. A te kury to mnie codziennie jeb.ane budzą 👿. Sąsiad ma ich trochę, i te koguty codziennie ok 4.30-5.00 pieją co sekundę 🤦🤦🤦. Muszę okno zamykać i spać w upale 🤦. Jeszcze mąż na mnie dyszy i chucha, boszzzz dlaczego nie mam klimy 😢😢😢
 
Do góry