reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Histeroskopie umówili ki dopiero na 24 lipca ....
skończył sieblimit badan na NFZ w czerwcu
Japier****
Jak urodzę przed 40 to będzie zajebisci* z ta klinika ....
Przykro mi, bo wiem że na co inne się nastawiłaś🙁. A tu znów trzeba czekać, i takie życie z miesiąca na miesiąc 🙁. Mam nadzieję, że dalej będziesz próbować naturalnie, może znów coś zaskoczy ❤️.
Ten mój nowy lekarz powiedział mi żebym się tak bardzo nie stresowała czasem bo jestem jeszcze młoda 😱😅😅. Wreszcie ktoś powiedział że jestem młoda 😂. Przypominam że jestem 84r😂. Pierdzielił głupoty ale miło się tego słuchało 😜
 
Ostatnia edycja:
Przykro mi, bo wiem że na co inne się nastawiłaś🙁. A tu znów trzeba czekać, i takie życie z miesiąca na miesiąc 🙁. Mam nadzieję, że dalej będziesz próbować naturalnie, może znów coś zaskoczy ❤.
Ten mój nowy lekarz powiedział mi żebym się tak bardzo nie stresowała czasem bo jestem jeszcze młoda 😱😅😅. Wreszcie ktoś powiedział że jestem młoda 😂. Przypominam że jestem 84r😂. Pierdzielił głupoty ale miło się tego słuchało 😜

Fredzia, bo Ty źle do tego podchodzisz, Ty jesteś pełnoletnią osiemnastką ❤️ 😁😁
 
Histeroskopie umówili ki dopiero na 24 lipca ....
skończył sieblimit badan na NFZ w czerwcu
Japier****
Jak urodzę przed 40 to będzie zajebisci* z ta klinika ....

Ananasku, szybko zleci, wiem że wolalabyś teraz zaraz już ale ja na marne pocieszenie Ci powiem, że na laparoskopię czekałam pół roku, bo albo mi się okres spóźniał albo lekarza który miał mi ją robić nie bylo w sspitalu 😘

Doczekasz się i szybko zleci, zdziwisz się 😘
 
Przykro mi, bo wiem że na co inne się nastawiłaś🙁. A tu znów trzeba czekać, i takie życie z miesiąca na miesiąc 🙁. Mam nadzieję, że dalej będziesz próbować naturalnie, może znów coś zaskoczy ❤️.
Ten mój nowy lekarz powiedział mi żebym się tak bardzo nie stresowała czasem bo jestem jeszcze młoda 😱😅😅. Wreszcie ktoś powiedział że jestem młoda 😂. Przypominam że jestem 84r😂. Pierdzielił głupoty ale miło się tego słuchało 😜
Ja już się czuje taka żałosna z tymi swoimi planami. Jakby ktoś nade mną siedział, widział moje starania i plany ale jednak postanowił ze mi się nie będzie to udawało ...
Chciałabym mieć tyle pieniędzy żeby nie chodzić do pracy. Jechać do najlepszej kliniki jaka jest rzucić im kasa i niech robią wszystko żeby się udalo.

Nawet nie wyobrażam sobie jak się czuja ludzie chorzy na raka, czekający w kolejkach na NFZ . Ja stram się i dziecko a oni walczą o życie.
Ale klinika prywatnie, płatnie tez się z niczym nie spieszy.
Jejuuuuu No mój dobry humor poszedł w pizd*u ale moja przyjciółka miesiaczka nigdy mnie nie zawiodła i jest na czas 🤟🤟
 
reklama
Do góry