reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Gdzieś tam z tyłu głowy wiem... U nas ciężki przypadek z 9 zarodków został 1... No ale sie nie udało... Pierwsza procedura. Będziemy walczyć dalej tylko już w innej klinice...
Dziękuję Ci za wsparcie ❤
Kochana w jakiej klinice się leczycie? Ile macie lat? Jaki macie „problem”? Pierwsza procedura rzadko się udaje 😢 Ale kochana to i tak wspaniale, ze już za pierwszym razem coś się zadziało- beta była nawet jeśli spada. To mógł być po prostu nie ten zarodek...ale coś pykło i to daje duże nadzieje na sukces następnym razem! I nawet na naturalna ciąże zaraz po! 😘
 
reklama
Ouuu powiedz mi coś więcej o tej naturalnej ? Serio?
Kochana w jakiej klinice się leczycie? Ile macie lat? Jaki macie „problem”? Pierwsza procedura rzadko się udaje [emoji22] Ale kochana to i tak wspaniale, ze już za pierwszym razem coś się zadziało- beta była nawet jeśli spada. To mógł być po prostu nie ten zarodek...ale coś pykło i to daje duże nadzieje na sukces następnym razem! I nawet na naturalna ciąże zaraz po! [emoji8]
 
Gdzieś tam z tyłu głowy wiem... U nas ciężki przypadek z 9 zarodków został 1... No ale sie nie udało... Pierwsza procedura. Będziemy walczyć dalej tylko już w innej klinice...
Dziękuję Ci za wsparcie ❤
Przykro mi😢. Ten że miałaś już 8 transferów? Powiesz coś więcej o sobie? Byłaś u immunologa? Sorki za te 100 pytań, bo wiem że ci teraz bardzo ciężko 🙁
 
Dziewczyny witam jestem tu nowa choć duża część forum przeczytałam 🤭
Pierwsza procedura in vitro za nami. Tylko jeden zarodek nam przetrwał do 5-ej doby... transfer 4.06 dziś 11 dzień po transferze. W sobotę (w 9-ym dpt) beta 17. Dziś rano niestety tylko 7...
Czy już nie ma szans? Do mojej kliniki do lekarza się nie dodzwonie a położna powiedziała że dla spokoju zrobić betę jeszcze za dwa dni jeśli nie będzie @...
Czuję że już pozamiatane... 🙁
Nie ma szans?
Jak beta spada to pozamiatane niestety... Przykro mi bardzo😪
 
reklama
Do góry