reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

@Hope1989 z okazji urodzin samych wspaniałości!!! Aby spełniły się wszystkie Twoje marzenia, niech zdrowie dopisuje i słoneczko świeci nad Tobą każdego dnia !!! Życze Ci samych życzliwych ludzi dookola oraz pociechy z najbliższych!!! Powodzenia, niech to będzie Twój czas;)[emoji173][emoji170][emoji484][emoji517][emoji517][emoji513][emoji516][emoji516][emoji255][emoji253][emoji254][emoji258][emoji890][emoji258][emoji7]
Dziękuję pięknie ❤❤❤ wzruszyłam się. Jesteście wszystkie takie kochane!
 
reklama
Dziewczynki, ja już po. Endo 8.4 dr powiedziała że grzechem było by marudzić bo Endo pomimo że małe to bardzo ładne i gładkie [emoji4]
Kropek ruszył, zamrożony jako 2-dniowy 4-komorkowy, podzielił się i miał już 5 pięknych, okraglutkich, puszystych komoreczek bez żadnych fragmentacji [emoji7]
Zrobiłam dodatkowo progesteron, mam zapasowa receptę na jakieś zastrzyki w wypadku jeśli będzie za niski. Do 14 ma dr do mnie zadzwonić i powiedzieć czy mam wykupić.
Wracam teraz do domu, śniadanko i relaksik [emoji4]
Trzymajcie kciuki za mnie i mojego Kropeczka [emoji3059]
Trzymamy mocno! Musi być sukces! Odpoczywaj i dbaj o siebie! 🥰
 
Tak, tak dokładnie tak powiedziała. Że jest ok ale nie zaszkodzi dołożyć [emoji16]
Właśnie wróciłam z apteki. Zostawiłam 750zeta za wszystko plus transfet. Nawet nie chce mi się liczyć tego wszystkiego [emoji28] jak się uda to 500+ matka rekwiruje na rok[emoji23]
To masz dobry progesteron, rozumiem że kazala zwiększyć ale nie dlatego że jest niski tylko dlatego żeby był jak najwyższy bo to tylko może pomóc.
 
reklama
Do góry