reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny udalo sie😁😁😁
Piatek to moj ostatni dzien pracy. Jedyne co to jak sie nie wyrobia to beda mi przywozic prace do domu dopoki nie pojade do Polski.
A moja zajebista kolezanka miala wybor albo wraca albo ją zwalniaja😂szefostwo sie wkurzylo na maksa zreszta taka jak ja i moja menadżerka
 
reklama
Cześć Dziewczyny:) Chcialam do Was dołączyć,może będzie troszkę raźniej znosić czas oczekiwania:) Ja zaczynam 4dpt i chociaż staram się myśleć pozytywnie, wciąż mam gory i doły emocjonalne.
Wczoraj nastrój do bani,na szczescie poratowało mnie relanium. Dzisiaj już bez wspomagaczy,ale nastrój całkiem dobry. nie wiem tylko czy powinnam coś czuć,tak fizycznie, czy nie. Czasem zakluja mnie jajniki, czasem czuje dyskomfort w podbrzuszu,przedwczoraj (2dpt) miałam sileniejszy ból jednego jajnika i kłuło mnie podbrzusze. Wczoraj wieczorem delikatne cmienie brzucha jak na @. Gdybym nie czekała na wyniki,pewnie bym nie zauważyła. Nie wiem czy to efekt stymulacji czy może cos się dzieje.
Chciałam zapytać Dziewczyny,którym się udało - jakie miałyście odczucia - fizyczne i emocjonalne - po udanym transferze? I kiedy zrobillyscie pierwszy test? Zastanawiam się czy nie pójść na betę z krwi już 6dpt. Miałam transferowana blastke,cokolwiek powinno już być widac🤞🏻
Powiem Ci tak, ja staram się nie wierzyć w tzw potransferowe objawy. Miałam objawy, albo ich nie miałam i nie było to specjalnie diagnostyczne. Za dużo objawów odpowiadają leki, trochę dokłada glowa... Zamiast próbować je interpretować, lepiej już wybrać się wcześniej na betę. 6dpt to przy blastce powinno być już coś widać, miałam 2 udane transfery i w 6dpt betę na poziomie 32 i 35.Nie ma większej radości niż taki pierwszy znak że się jednak udało 😊No dobra jest jeszcze kilka lepszych momentów😉 ale to już później 😊
Dwucyfrowa beta blastki w 6dpt to bardzo dobry prognostyk, no chyba że miałaś jakoś ostatnio pregnyl/ovitrelle to wynik będzie zaburzony.
 
Dziewczyny udalo sie😁😁😁
Piatek to moj ostatni dzien pracy. Jedyne co to jak sie nie wyrobia to beda mi przywozic prace do domu dopoki nie pojade do Polski.
A moja zajebista kolezanka miala wybor albo wraca albo ją zwalniaja😂szefostwo sie wkurzylo na maksa zreszta taka jak ja i moja menadżerka
Brawo!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę!! ! 😊😊😊
 
Dziewczyny udalo sie😁😁😁
Piatek to moj ostatni dzien pracy. Jedyne co to jak sie nie wyrobia to beda mi przywozic prace do domu dopoki nie pojade do Polski.
A moja zajebista kolezanka miala wybor albo wraca albo ją zwalniaja😂szefostwo sie wkurzylo na maksa zreszta taka jak ja i moja menadżerka
Ja pierdziulę, ale się cieszę 😍😍😍. No to wszystko zaczyna się ładnie układać 😘😘😘
Widzisz, poznali się jednak na koleżance 😜
 
Cześć Dziewczyny:) Chcialam do Was dołączyć,może będzie troszkę raźniej znosić czas oczekiwania:) Ja zaczynam 4dpt i chociaż staram się myśleć pozytywnie, wciąż mam gory i doły emocjonalne.
Wczoraj nastrój do bani,na szczescie poratowało mnie relanium. Dzisiaj już bez wspomagaczy,ale nastrój całkiem dobry. nie wiem tylko czy powinnam coś czuć,tak fizycznie, czy nie. Czasem zakluja mnie jajniki, czasem czuje dyskomfort w podbrzuszu,przedwczoraj (2dpt) miałam sileniejszy ból jednego jajnika i kłuło mnie podbrzusze. Wczoraj wieczorem delikatne cmienie brzucha jak na @. Gdybym nie czekała na wyniki,pewnie bym nie zauważyła. Nie wiem czy to efekt stymulacji czy może cos się dzieje.
Chciałam zapytać Dziewczyny,którym się udało - jakie miałyście odczucia - fizyczne i emocjonalne - po udanym transferze? I kiedy zrobillyscie pierwszy test? Zastanawiam się czy nie pójść na betę z krwi już 6dpt. Miałam transferowana blastke,cokolwiek powinno już być widac🤞🏻


Witaj. Ja się czułam jak na okres. Cycki puchły, jedyna różnica była taka, że zawsze bolały mnie tylko po zewnętrznej stronie, a po udanym transferze bolały mnie całe. Ja robiłam betę 10dpt ale miałam transfer 2dniowego świeżaka. I szczerze to byłam nastawiona ze się nie udało i nastawiałam się na przerwę i odpoczynek od ciągłych wizyt. A tu niespodzianka, pierwsza stymulacja i pierwszy transfer udany 😍 i już 17tc się kończy 😍

Powodzenia i ogromne ✊✊✊ za sukces
 
Dziewczyny udalo sie😁😁😁
Piatek to moj ostatni dzien pracy. Jedyne co to jak sie nie wyrobia to beda mi przywozic prace do domu dopoki nie pojade do Polski.
A moja zajebista kolezanka miala wybor albo wraca albo ją zwalniaja😂szefostwo sie wkurzylo na maksa zreszta taka jak ja i moja menadżerka


Nawet nie wiesz jak się cieszę! Cudowna wiadomość! 😁😁😁😁😁 W końcu Słoneczko zaświeci dla Was ❤️❤️✊✊✊✊✊
 
Dziewczynki, ja już po. Endo 8.4 dr powiedziała że grzechem było by marudzić bo Endo pomimo że małe to bardzo ładne i gładkie [emoji4]
Kropek ruszył, zamrożony jako 2-dniowy 4-komorkowy, podzielił się i miał już 5 pięknych, okraglutkich, puszystych komoreczek bez żadnych fragmentacji [emoji7]
Zrobiłam dodatkowo progesteron, mam zapasowa receptę na jakieś zastrzyki w wypadku jeśli będzie za niski. Do 14 ma dr do mnie zadzwonić i powiedzieć czy mam wykupić.
Wracam teraz do domu, śniadanko i relaksik [emoji4]
Trzymajcie kciuki za mnie i mojego Kropeczka [emoji3059]
Powodzenia!!! Ale to chyba formalność skoro zaczął tak ładnie rosnąć zaraz po rozmrożeniu, teraz będzie rósł 9 m-cy ;)) ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊ ✊
 
reklama
Boże już tak bardzo bym chciała żeby się udalo...
A propos czy tylko ja tak ryczę po tych hormonach? [emoji16]
Powodzenia!!! Ale to chyba formalność skoro zaczął tak ładnie rosnąć zaraz po rozmrożeniu, teraz będzie rósł 9 m-cy ;)) [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Do góry