reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny udalo sie😁😁😁
Piatek to moj ostatni dzien pracy. Jedyne co to jak sie nie wyrobia to beda mi przywozic prace do domu dopoki nie pojade do Polski.
A moja zajebista kolezanka miala wybor albo wraca albo ją zwalniaja😂szefostwo sie wkurzylo na maksa zreszta taka jak ja i moja menadżerka
A przypomnisz o co kaman ? Nie nadrobię już 🤦🏻‍♀️😫🤪
 
Chyba tyle byłoby dobrych wieści, bo przyrost za niski 😥🥺 12 dpt jest 214, 9 dpt było 130, tyle że robiłam dziś w innym labie. W środę przed wizytą powtórzę, ale tak sobie myślę, że jeśli ma być coś nie tak, to niech zadzieje się to teraz, a nie np. za kilka tygodni
Spróbuj powtórzyć badanie w tym samym laboratorium jeszcze jutro. Nie chce Ci dawać złudnej nadziei,ale z innych forum wiem,ze i z takich sytuacji były zdrowe ciąże. Nie mniej jednak powtórz betę. Trzymam kciuki mocno!
 
Chyba tyle byłoby dobrych wieści, bo przyrost za niski 😥🥺 12 dpt jest 214, 9 dpt było 130, tyle że robiłam dziś w innym labie. W środę przed wizytą powtórzę, ale tak sobie myślę, że jeśli ma być coś nie tak, to niech zadzieje się to teraz, a nie np. za kilka tygodni
Jaki stres... Juz sobie wyobrazam jak jest u Ciebie, bo ja zamarłam jak przeczytałam... Będę trzymać kciuki, żeby jednak było dobrze. Ta wizyta, jesli chodzi o te najbliższą środę, jest dość wcześnie, nie wolałabyś przełożyć jeśli (oby!!!✊✊✊) przyrosty wrócą na właściwy tor? Bo na usg przy takiej becie ponizej 1000 to nie będzie nic jeszcze widać na moje czucie
 
Spróbuj powtórzyć badanie w tym samym laboratorium jeszcze jutro. Nie chce Ci dawać złudnej nadziei,ale z innych forum wiem,ze i z takich sytuacji były zdrowe ciąże. Nie mniej jednak powtórz betę. Trzymam kciuki mocno!

Dzięki Kochana powtórzę na pewno w środę, od początku mam z tyłu głowy to, że wszystko się może zdarzyć i nie mam na to wpływu 😘
 
Jaki stres... Juz sobie wyobrazam jak jest u Ciebie, bo ja zamarłam jak przeczytałam... Będę trzymać kciuki, żeby jednak było dobrze. Ta wizyta, jesli chodzi o te najbliższą środę, jest dość wcześnie, nie wolałabyś przełożyć jeśli (oby!!!✊✊✊) przyrosty wrócą na właściwy tor? Bo na usg przy takiej becie ponizej 1000 to nie będzie nic jeszcze widać na moje czucie

No właśnie mam iść po recepty i kazali się umówić na wizytę, ale przy okazji zrobię te badania to może coś więcej będzie wiadomo, bo jak zacznie spadać to pozamiatane
 
No właśnie mam iść po recepty i kazali się umówić na wizytę, ale przy okazji zrobię te badania to może coś więcej będzie wiadomo, bo jak zacznie spadać to pozamiatane
Oby nie spadła tylko wróciła do tych pięknych przyrostów ✊✊✊Póki co trzymaj się dzielnie do tej środy. Nie tracimy nadziei!!! 😘😘😘
 
reklama
Oby nie spadła tylko wróciła do tych pięknych przyrostów ✊✊✊Póki co trzymaj się dzielnie do tej środy. Nie tracimy nadziei!!! 😘😘😘

Narazie nie chcę biadolić, ale poza mężem nikt nie wie o naszej próbie, więc tylko tu mogę napisać co się dzieje 🥺 cierpliwie czekam jak dalej sytuacja się rozwinie i jak zawsze to czekanie najgorsze
 
Do góry