reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki, ja już po. Endo 8.4 dr powiedziała że grzechem było by marudzić bo Endo pomimo że małe to bardzo ładne i gładkie [emoji4]
Kropek ruszył, zamrożony jako 2-dniowy 4-komorkowy, podzielił się i miał już 5 pięknych, okraglutkich, puszystych komoreczek bez żadnych fragmentacji [emoji7]
Zrobiłam dodatkowo progesteron, mam zapasowa receptę na jakieś zastrzyki w wypadku jeśli będzie za niski. Do 14 ma dr do mnie zadzwonić i powiedzieć czy mam wykupić.
Wracam teraz do domu, śniadanko i relaksik [emoji4]
Trzymajcie kciuki za mnie i mojego Kropeczka [emoji3059]
Mocne kciuki za Kropka ✊✊✊✊✊
 
Dziewczynki, ja już po. Endo 8.4 dr powiedziała że grzechem było by marudzić bo Endo pomimo że małe to bardzo ładne i gładkie [emoji4]
Kropek ruszył, zamrożony jako 2-dniowy 4-komorkowy, podzielił się i miał już 5 pięknych, okraglutkich, puszystych komoreczek bez żadnych fragmentacji [emoji7]
Zrobiłam dodatkowo progesteron, mam zapasowa receptę na jakieś zastrzyki w wypadku jeśli będzie za niski. Do 14 ma dr do mnie zadzwonić i powiedzieć czy mam wykupić.
Wracam teraz do domu, śniadanko i relaksik [emoji4]
Trzymajcie kciuki za mnie i mojego Kropeczka [emoji3059]

Świetna wiadomość kochana, trzymamy mocno kciuki ❤️❤️❤️❤️
 
Kochane progesteron wyszedł mi 124. Dr zlecila mi dołożenie tych zastrzykow, że nie jest źle ale mogłoby byc lepiej.
Wy na pewno miałyście takie badania, jakie wartości Wam się trafiały?
 
Cześć Dziewczyny:) Chcialam do Was dołączyć,może będzie troszkę raźniej znosić czas oczekiwania:) Ja zaczynam 4dpt i chociaż staram się myśleć pozytywnie, wciąż mam gory i doły emocjonalne.
Wczoraj nastrój do bani,na szczescie poratowało mnie relanium. Dzisiaj już bez wspomagaczy,ale nastrój całkiem dobry. nie wiem tylko czy powinnam coś czuć,tak fizycznie, czy nie. Czasem zakluja mnie jajniki, czasem czuje dyskomfort w podbrzuszu,przedwczoraj (2dpt) miałam sileniejszy ból jednego jajnika i kłuło mnie podbrzusze. Wczoraj wieczorem delikatne cmienie brzucha jak na @. Gdybym nie czekała na wyniki,pewnie bym nie zauważyła. Nie wiem czy to efekt stymulacji czy może cos się dzieje.
Chciałam zapytać Dziewczyny,którym się udało - jakie miałyście odczucia - fizyczne i emocjonalne - po udanym transferze? I kiedy zrobillyscie pierwszy test? Zastanawiam się czy nie pójść na betę z krwi już 6dpt. Miałam transferowana blastke,cokolwiek powinno już być widac🤞🏻
 
Cześć Dziewczyny:) Chcialam do Was dołączyć,może będzie troszkę raźniej znosić czas oczekiwania:) Ja zaczynam 4dpt i chociaż staram się myśleć pozytywnie, wciąż mam gory i doły emocjonalne.
Wczoraj nastrój do bani,na szczescie poratowało mnie relanium. Dzisiaj już bez wspomagaczy,ale nastrój całkiem dobry. nie wiem tylko czy powinnam coś czuć,tak fizycznie, czy nie. Czasem zakluja mnie jajniki, czasem czuje dyskomfort w podbrzuszu,przedwczoraj (2dpt) miałam sileniejszy ból jednego jajnika i kłuło mnie podbrzusze. Wczoraj wieczorem delikatne cmienie brzucha jak na @. Gdybym nie czekała na wyniki,pewnie bym nie zauważyła. Nie wiem czy to efekt stymulacji czy może cos się dzieje.
Chciałam zapytać Dziewczyny,którym się udało - jakie miałyście odczucia - fizyczne i emocjonalne - po udanym transferze? I kiedy zrobillyscie pierwszy test? Zastanawiam się czy nie pójść na betę z krwi już 6dpt. Miałam transferowana blastke,cokolwiek powinno już być widac🤞🏻

Przy pierwszej ciąży czułam, że się udało. Miałam kłucie w brzuchu. Byłam naiwna i głupia ;)
Przy drugiej byłam pewna że się nie udało bo nic nie czułam.

Najwięcej objawów miałam przy ciążach z beta 0.

Więc moral taki, że się nie da wiedzieć :p

Tak 6dtp żeby było super beta powinna być 2cyfrowa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry