reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Te wlew załatwię w Gdyni u jakiegos ginekologa tylko musze podac konkretne daty a ja jeszcze nie wiem. Jak nikt sie nie zgodzi to albo w Warszawie albo w Koninie bede miala. Trudno pojade gdzie trzeba.
Szczerze to nie mam konkretnego planu b ale mysle ze jak sie nie uda to wroce do Pasnika i zobaczymy co on powie ale na pewno odczekam kilka miesięcy zeby dość do siebie.
Najgorsze jest to ze tak bardzo nie moglam się doczekac transferu a teraz gdy jest blisko to sie boje😞
Czyli masz plan i na teraz i na później. To bardzo dobrze. Ja tam myślę, że leczeniw od Paśnika będzie skuteczne, tylko pozostaje pytanie czy zarodek jest ok. Jeśli tak, to może się udać od razu😊A jak nie to drugi czy trzeci raz już na pewno❤️😊
 
reklama
Chyba fredzia musze sie nawalic ale tak porzadnie. Umowilam sie z moimi dziewczynami ze za 2 tyg zrobimy balange. Kurcze płakać to mi sie non stop chce. Niewiem co sie ze mną dzieje. Ale postaram się wziąć w garść ❤ postaram się czesciej tu zagladac bo ostatnio trochę sie opuszczam. Przepraszam was kochane❤
Nie przepraszaj, tylko zbieraj się do kupy, zewrzyj pośladki, dobra impreza też się przyda i do dzieła!!! 💪💪💪😊😘
 
Te wlew załatwię w Gdyni u jakiegos ginekologa tylko musze podac konkretne daty a ja jeszcze nie wiem. Jak nikt sie nie zgodzi to albo w Warszawie albo w Koninie bede miala. Trudno pojade gdzie trzeba.
Szczerze to nie mam konkretnego planu b ale mysle ze jak sie nie uda to wroce do Pasnika i zobaczymy co on powie ale na pewno odczekam kilka miesięcy zeby dość do siebie.
Najgorsze jest to ze tak bardzo nie moglam się doczekac transferu a teraz gdy jest blisko to sie boje😞
Mam tak samo - to chyba zdrowy objaw ;) ciagle sie zastanawiam co moge jeszcze poprawic zeby pomoc temu kropkowi ;(
 
Te wlew załatwię w Gdyni u jakiegos ginekologa tylko musze podac konkretne daty a ja jeszcze nie wiem. Jak nikt sie nie zgodzi to albo w Warszawie albo w Koninie bede miala. Trudno pojade gdzie trzeba.
Szczerze to nie mam konkretnego planu b ale mysle ze jak sie nie uda to wroce do Pasnika i zobaczymy co on powie ale na pewno odczekam kilka miesięcy zeby dość do siebie.
Najgorsze jest to ze tak bardzo nie moglam się doczekac transferu a teraz gdy jest blisko to sie boje😞
Tak to niestety jest, mam wrażenie, że po przerwie jeszcze gorzej wrócić do tego wszystkiego :( czasem dobrze narzucić sobie taki tryb zadaniowy i małymi kroczkami do przodu, powoli planować co dalej, ale nie zatrzymywać się. Kochana będzie dobrze, trzymam za Ciebie mocno kciuki ❤
 
Nic nie masz tzn chorowałas. Nic złego. Świeżego zakażenia nie masz. Lepiej opisz jak tam wizyta :)
Oj to ulga, klinika super... jechaliśmy 4 godziny ja mój tato i mój partner, śmiesznie bo trochę czekaliśmy na wizytę i wyszedł po nas profesor i zamiast do partnera to do mojego taty KTO BEDZIE OJCEM :) siedzieliśmy grzecznie i wszystko notowalam, dostałam pakiet badań, podobno wyniki jesl8 chodzi o USG i AMH piękne, zasugerował zrobić dokładniejsze badania nasienia teraz czekam na wyniki i jak najszybciej podchodzimy.
 
Oj to ulga, klinika super... jechaliśmy 4 godziny ja mój tato i mój partner, śmiesznie bo trochę czekaliśmy na wizytę i wyszedł po nas profesor i zamiast do partnera to do mojego taty KTO BEDZIE OJCEM :) siedzieliśmy grzecznie i wszystko notowalam, dostałam pakiet badań, podobno wyniki jesl8 chodzi o USG i AMH piękne, zasugerował zrobić dokładniejsze badania nasienia teraz czekam na wyniki i jak najszybciej podchodzimy.
Taaak Rad...wany zawsze wychodza po swoje pacjentki ;) Jeszcze sie okaze ze bedziesz szybciej transferowa ode mnie ;) Dobrze ze idzisz do przodu - trzymam kciuki ;)
 
reklama
Oj to ulga, klinika super... jechaliśmy 4 godziny ja mój tato i mój partner, śmiesznie bo trochę czekaliśmy na wizytę i wyszedł po nas profesor i zamiast do partnera to do mojego taty KTO BEDZIE OJCEM :) siedzieliśmy grzecznie i wszystko notowalam, dostałam pakiet badań, podobno wyniki jesl8 chodzi o USG i AMH piękne, zasugerował zrobić dokładniejsze badania nasienia teraz czekam na wyniki i jak najszybciej podchodzimy.
Super wiesci!! Kolejna z kopyta rusza!! No bedzie tylko siwy dym czuje😁
Mocne kciuki za duzo jajec i piekne zarodki!
 
Do góry