reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A u kogo jestes zdradzisz? Zadowolona? Jak tam jest? Duze tlumy? Jestes w stanie oszacowac koszt do momentu pinkcji i zamrozenia zarodkow? (Bez transferu, zakladajac refundowane leki do stymulacji)
😊
Kochana u doktora W*jewodzkiego, ja dopiero zaczynam u nich wiec jeszcze ciężko mi oszacować koszty...na pewno będą duże :( ale ja jestem z doktora bardzo zadowolona, miałam z nim póki co jedna telewizyte I dwie telefoniczne i bardzo jest miły ale konkretny, tłumaczy itd. Zrobiłam w Novum histeroskopie i chce w przyszłym miesiącu zaczynać stymulke po przeleczeniu zapalenia endometrium także dopiero wtedy będę się mogła wypowiedzieć o kosztach ;) 😘
 
To znaczy że NIE masz toksoplazmowy. Przechorowalas ja już i masz przeciwciala w klasie IgG czyli świadczące o przechorowaniu. Czyli dla Ciebie to dobra wiadomość bo w ciąży już toksoplazmowa Ci nie grozi.
Odebrałam dzisiaj pierwsze badanie i wyszło że mam toxoplazmoze? IGG PONAD 500 A IGM O ?
 
Kochana u doktora W*jewodzkiego, ja dopiero zaczynam u nich wiec jeszcze ciężko mi oszacować koszty...na pewno będą duże :( ale ja jestem z doktora bardzo zadowolona, miałam z nim póki co jedna telewizyte I dwie telefoniczne i bardzo jest miły ale konkretny, tłumaczy itd. Zrobiłam w Novum histeroskopie i chce w przyszłym miesiącu zaczynać stymulke po przeleczeniu zapalenia endometrium także dopiero wtedy będę się mogła wypowiedzieć o kosztach ;) 😘
I see
To jak juz sie tam pojawie, to na kawe idziemy!
Ty juz na pewno bedziesz ZACIĄŻONA do sierpnia i do daleeeeko!! 👌🏻
 
Oj to ulga, klinika super... jechaliśmy 4 godziny ja mój tato i mój partner, śmiesznie bo trochę czekaliśmy na wizytę i wyszedł po nas profesor i zamiast do partnera to do mojego taty KTO BEDZIE OJCEM :) siedzieliśmy grzecznie i wszystko notowalam, dostałam pakiet badań, podobno wyniki jesl8 chodzi o USG i AMH piękne, zasugerował zrobić dokładniejsze badania nasienia teraz czekam na wyniki i jak najszybciej podchodzimy.
Gdzie startujecie? Dobra decyzja z tym podejściem im szybcy tym lepiej. Wizyta z tatą i partnerem no nieźle :) chyba rzadkość.
Edit już doczytałam tam gdzie bazylia.
 
Chyba fredzia musze sie nawalic ale tak porzadnie. Umowilam sie z moimi dziewczynami ze za 2 tyg zrobimy balange. Kurcze płakać to mi sie non stop chce. Niewiem co sie ze mną dzieje. Ale postaram się wziąć w garść ❤ postaram się czesciej tu zagladac bo ostatnio trochę sie opuszczam. Przepraszam was kochane❤
ja to jak chciało mi się tak ryczeć bez powodu to często wypierałam emocje. Na zasadzie damy rade teraz nie czas na dramatyzowanie... może weź kartkę długopis i spisz wszystko co Ci po tej głowie lata bez oceniania. Jest jak jest i choooj ... To tylko myśli one nie wiedzą wszystkiego;-)
 
@Natsnats opowiedz nam mi sowja rutyne codzienna ;) Bo ty chyba nie pracujesz? Napewno duzo cwiczysz cio ????
🤣🤣🤣a z czego wnioskujesz,ze nie pracuje? 😅ja mam nie normowany czas pracy bo pracujemy w budowlance i ja jestem od załatwiania spraw ;) ale oczywiście moja kochana opowiem ;) wstaje około 6 rano i myje od razu zęby ( powinno się myć przed wypiciem i zjedzeniem czegokolwiek) i robię siusiu ( bo trzeba się oczyścić po nocy) i wypuszczam naszego pieska na spacer albo z nim spaceruje ;) potem albo muszę znowu wskoczyć do łóżka bo mąż mnie woła albo jak mi się uda uciec to od razu do kuchni wypić Szklankę wody z solą himalajską. Potem owsianka z tartym jabłkiem ostatnimi czasy i zielona herbata ;) potem maile, urzędy, faktury albo co tam potrzeba zrobić albo dla przyjemności ogród do roboty ;) ostatnio cały czas była praca u nas na działce bo robiliśmy trawnik i zmienialiśmy ogrodzenie wiec roboty w pizdu...potem obiadek i znowu robota albo trzeba na budowy pojechać...i tak w kółko ;) po południu już relaks w domku albo w ogrodzie :) i spacer albo joga musi być prawie codziennie ;) film wieczorem albo książka :) i do spania o 22 koniecznie, często zasypiamy już po 21 ej ;) tak mniej więcej to wyglada 😜😘😘
 
reklama
@Natsnats opowiedz nam mi sowja rutyne codzienna ;) Bo ty chyba nie pracujesz? Napewno duzo cwiczysz cio ????
Gdzie startujecie? Dobra decyzja z tym podejściem im szybcy tym lepiej. Wizyta z tatą i partnerem no nieźle :) chyba rzadkość.
Edit już doczytałam tam gdzie bazylia.
musi byc strasznie fajny tata😊 pozazdroscic 😊


ja to jak chciało mi się tak ryczeć bez powodu to często wypierałam emocje. Na zasadzie damy rade teraz nie czas na dramatyzowanie... może weź kartkę długopis i spisz wszystko co Ci po tej głowie lata bez oceniania. Jest jak jest i choooj ... To tylko myśli one nie wiedzą wszystkiego;-)
ja tak wypieralam ze po ostatnim nieudanym transferze chyba wcale nie zaplakalam nawet... skora twardnieje?


Kochana u doktora W*jewodzkiego, ja dopiero zaczynam u nich wiec jeszcze ciężko mi oszacować koszty...na pewno będą duże :( ale ja jestem z doktora bardzo zadowolona, miałam z nim póki co jedna telewizyte I dwie telefoniczne i bardzo jest miły ale konkretny, tłumaczy itd. Zrobiłam w Novum histeroskopie i chce w przyszłym miesiącu zaczynać stymulke po przeleczeniu zapalenia endometrium także dopiero wtedy będę się mogła wypowiedzieć o kosztach ;) 😘
Hm a nie byli w stanie powiedziec Ci ile to bedzie okolo przy wersji podstawowej kosztowalo? Bo mi w poprzedniej klinice mowili z gory na ile minimum sie przygotowac.
Pewnie teraz trzeba dolozyc +30%
Z drugiej strony juz cudowac z intralipidami i heparyna nie bede to moze wyjdzie na jedno...
Obawiam sie tej jesieni znowu czy nas nie zablokuje. Zobaczymy
 
Do góry