reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak, mi szczęka opadła jak mnie mój zaufany dotąd lekarz namawiał na pobranie jednego i kolejna stymulacje tuż po... Specjalnie nie przyglądał się bardziej usg, a lekarz rano powiedział że 4 wraz z tym dużym na pewno widzi... Nie wiem co mam zrobić, czy on jest w jakiejś zmowie żeby nas naciągnąć?? Naprawdę takiego obrotu spraw się nawet nie spodziewałam..
To jest naprawdę okropne. Ja wiem, że oni tam są żeby zarabiać, a nie w czynie społecznym. Ale kuźwa, koniec końców to lekarze i składali przysięgę więc to minimum etyki byłoby wymagane.
I jeszcze jakby to było opłacane przez państwo to ok..., ale tu nie dość, że człowiek psychicznie to i finansowo sobie wypruwa flaki, a oni mają takie podejście.
Obrzydliwe.
 
Tak, mi szczęka opadła jak mnie mój zaufany dotąd lekarz namawiał na pobranie jednego i kolejna stymulacje tuż po... Specjalnie nie przyglądał się bardziej usg, a lekarz rano powiedział że 4 wraz z tym dużym na pewno widzi... Nie wiem co mam zrobić, czy on jest w jakiejś zmowie żeby nas naciągnąć?? Naprawdę takiego obrotu spraw się nawet nie spodziewałam..
Szef tej kliniki jakiś jest? Może poproś o konsultacje? U mojej koleżanki też zapladniali jedną komórkę, nawet zarodka nie było, kasę wzięli za całość. Choć to w innej klinice widzę podobne praktyki.

Kiedyś czytałam historię dziewczyny która też miała problemy z ilością i jakością komórek. W końcu podchodziła na swoim cyklu czy tam prawie naturalnym, kilka razy, nazbierała komórek i udało się . Chyba to było w Novum, tylko nie wiem jak cenowo to wychodzi.
 
Ja juz nie wierze nawet mojemu lekarzowi.. Jeden pęcherzyk ma już 18mm a widzi pozatym 2 po 10mm, inny lekarz rano widział jeszcze jeden.. Twierdzi że wydłużenie stymulacji pogorszy jakość pozostałych pęcherzykow, a ten duży i tak będzie na straty i proponuje pobrać jeden w sobotę i druga stymulacje tuż po... Oczywiście to kolejne 18 tysięcy! To już jest naciąganie moim zdaniem.. Stymuluje się dopiero 7 dni a on mi mówi że nie warto wydłużać?? Miałaś tydzień temu po 4mm a teraz 10mm więc uważam że zareagowały a lekarz mówi że nie zareagowały.. Ustaliliśmy pod naszym naciskiem że wydłuża stymulacje i w sobotę kolejny podgląd.. Wolę zaryzykować i mieć 2 albo 3 komórki zamiast jednego pęcherzyka... 7 lat temu stymulacja moja trwała ponad 2 tygodnie i przyniosła najlepsze efekty a on mówi że nie powinno się wydłużać stymulacji... Invicta to już korporacja która dobra pacjenta ma na szarym końcu...
Strasznie komercyjnie do tego podeszli...
 
Ja juz nie wierze nawet mojemu lekarzowi.. Jeden pęcherzyk ma już 18mm a widzi pozatym 2 po 10mm, inny lekarz rano widział jeszcze jeden.. Twierdzi że wydłużenie stymulacji pogorszy jakość pozostałych pęcherzykow, a ten duży i tak będzie na straty i proponuje pobrać jeden w sobotę i druga stymulacje tuż po... Oczywiście to kolejne 18 tysięcy! To już jest naciąganie moim zdaniem.. Stymuluje się dopiero 7 dni a on mi mówi że nie warto wydłużać?? Miałaś tydzień temu po 4mm a teraz 10mm więc uważam że zareagowały a lekarz mówi że nie zareagowały.. Ustaliliśmy pod naszym naciskiem że wydłuża stymulacje i w sobotę kolejny podgląd.. Wolę zaryzykować i mieć 2 albo 3 komórki zamiast jednego pęcherzyka... 7 lat temu stymulacja moja trwała ponad 2 tygodnie i przyniosła najlepsze efekty a on mówi że nie powinno się wydłużać stymulacji... Invicta to już korporacja która dobra pacjenta ma na szarym końcu...
Strasznie komercyjnie do tego podeszli...
 
Któraś z Was pisała że miała podobne jeden duży który poszedł na straty i wydłużony stymulacje.. Ja się dziś tak wk.... Uważam że lekarz popelniL błąd aby zaczynać stymulacje od 11dc a teraz namawiać na punkcje jednej.. Gdyby zaczął od razu miałam szansę na 5 pęcherzykow.. Straciłam kompletnie zaufanie do tej kliniki.. Już nic z tego nie będzie raczej a przygotowania kilka miesięcy poszły się je....c!
A nie możesz złożyć reklamacji na tą stymulację? Szkoda strasznie mi was w tym okresie. Chyba niewiele jest sukcesów w trakcie tej pandemii.
 
Jeśli ten terapeuta nie pobiera opłaty w wysokości miliona monet to próbuj, co ci zależy 🙂. Najwyżej będziesz się potem z tego śmiała 🙂. Tylko uciekaj jak będzie ci kazał zakopywać zdechłego nietoperza, na skraju kilku dróg polnych o 12-tej w nocy przy pełni księżyca 😂
No właśnie chodzi o to że to żaden naciągacz 👍
Sprawdzony gość, płaci się tyle ile się uważa 🙂
Hehehe 😃na takie numery mnie nie namówi
No way 😋
Ma tam jakieś swoje przyrządy 😆którymi czaruje 😂😂😂
Jeżeli już się wybiorę to wszystko Wam opiszę 😃
 
Hej kochane [emoji274]
Byłam dziś w klinice,wszystko dobrze [emoji106]
Dostałam zielone światło [emoji172]
Pobrali mi amh dziś,wskazali suplementację Inofolikiem dla nas i powtórkę nasienia mamy zrobić bo wyniki z 2018r a mój kopci pety..[emoji377]
Wystartuje za 1/2 cykle,mój eM się uparł że chce w ten czas naturalnie spróbować jeszcze[emoji16]
Wierzy w cuda [emoji23] i mamy jechać jeszcze do jakiegoś„czarodzieja” słynnego co pomógł wielu kobietom w tym naszej znajomej która 6razy In Vitro się nie udało (ona 40pare lat),była u niego i w następnym miesiącu w ciąże zaszła :DSzok
To jej pierwsza ciąża,kupę lat nie mogła zajść
Sama też nie wierzyła w jego moce i nie chciała jechać ale jej chłop ją namówił bo innym znajomych też faktycznie pomógł.
I oni teraz nas namawiają żebyśmy pojechali,ja tam w takie cuda nie wierze ale mój się uparł więc chyba pojedziemy..[emoji1]
Za Warszawa ten gość w domu przyjmuje (bioenergoterapeuta czy coś )ponoć dzięki niemu wiele par z całej Polski ma dzieciaczki
Co wy o tym myślicie?
Buziaki [emoji8]
Tyle lasy ma ivf wywalasz że jeden szaman w prawo lub lewo naprawdę nie robi różnicy [emoji6]
 
Oby nie czarowal tylko swoim przyrządem [emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
No właśnie chodzi o to że to żaden naciągacz [emoji106]
Sprawdzony gość, płaci się tyle ile się uważa [emoji846]
Hehehe [emoji2]na takie numery mnie nie namówi
No way [emoji39]
Ma tam jakieś swoje przyrządy [emoji38]którymi czaruje [emoji23][emoji23][emoji23]
Jeżeli już się wybiorę to wszystko Wam opiszę [emoji2]
 
reklama
My po wizycie. Z Igorem wszystko ok, siusiaka widziałam, resztę nie bardzo bo się kręcił [emoji23][emoji23] ma całe 158g 16+2, prenatalne 2 trymestru 4 czerwca, czyli 20+2. Mam nadzieję, że może poluzują restrykcję i Paweł w końcu zobaczy go na żywo[emoji3]. Łożysko mam na tylnej ścianie ale wysoko, wiec mam prawo czuć kopanie po wnętrznościach, bo mam niekiedy podobne odczucia jak przy młodej. Średnio przyjemne, więc dobrze że rzadko póki co[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Do góry