reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja juz nie wierze nawet mojemu lekarzowi.. Jeden pęcherzyk ma już 18mm a widzi pozatym 2 po 10mm, inny lekarz rano widział jeszcze jeden.. Twierdzi że wydłużenie stymulacji pogorszy jakość pozostałych pęcherzykow, a ten duży i tak będzie na straty i proponuje pobrać jeden w sobotę i druga stymulacje tuż po... Oczywiście to kolejne 18 tysięcy! To już jest naciąganie moim zdaniem.. Stymuluje się dopiero 7 dni a on mi mówi że nie warto wydłużać?? Miałaś tydzień temu po 4mm a teraz 10mm więc uważam że zareagowały a lekarz mówi że nie zareagowały.. Ustaliliśmy pod naszym naciskiem że wydłuża stymulacje i w sobotę kolejny podgląd.. Wolę zaryzykować i mieć 2 albo 3 komórki zamiast jednego pęcherzyka... 7 lat temu stymulacja moja trwała ponad 2 tygodnie i przyniosła najlepsze efekty a on mówi że nie powinno się wydłużać stymulacji... Invicta to już korporacja która dobra pacjenta ma na szarym końcu...
Któraś z Was pisała że miała podobne jeden duży który poszedł na straty i wydłużony stymulacje.. Ja się dziś tak wk.... Uważam że lekarz popelniL błąd aby zaczynać stymulacje od 11dc a teraz namawiać na punkcje jednej.. Gdyby zaczął od razu miałam szansę na 5 pęcherzykow.. Straciłam kompletnie zaufanie do tej kliniki.. Już nic z tego nie będzie raczej a przygotowania kilka miesięcy poszły się je....c!
Dobrze,ze postawilas na swoim.. jej, jak ja Ci współczuję,ze musisz to wszystko przechodzic;( tym bardziej to dziwne podejście lekarza, ponieważ nie jest to Twoja pierwsza stymulacja... doskonale znasz już swój organizm.. Ja wierzę,że przedłużenie stymulacji wcale nie wpłynie na jakość. Trzymam kciuki.
 
reklama
Właśnie czytałam zalecenia lekarza w mojej karcie, wypisuje same dupochrony 'że poinformowano o tym i o tamtym, o możliwości paczki jednego pęcherzyka i kolejne stymulacji' że znamy ryzyko że stracimy pęcherzyk itd ... K..wa to sie w głowie nie mieści! Ta sama klinika 7 lat temu świadomie wydłużają mi stymulacje aby były lepsze efekty i dzięki temu były, a teraz ten sam lekarz postępuje zupełnie odwrotnie. Co się z nimi k..dzieje?? Naprawdę najlepiej się trzymać od nich z daleka, na każdym kroku udowodniali ostatnio że są korporacja naciagajaca na kasę, ale teraz przegrali pałę...
A w jakiej klinice jestes i gdzie?
 
Co się okazało ten kolega brata najprawdopodobniej miał tego wirusa przed trafieniem.do szpitala.wiec ja i moi znajomi są potencjalnie narażeni.Wczoraj poinformowałam szpital kazali być spokojnym i przyjechać jak wystapia objawy gorączki kaszel itp i te porodowe wiadomo.Wiecie co jestem troszkę zmartwiona Ale i swiadoma że prędzej czy później mogło się tak stac
Będzie dobrze😘trzymaj się!!! Czyli nawet jakby się okazało ze złapałaś koronawirusa to mozesz rodzić w tym szpitalu co planowałaś?
 
Ja juz nie wierze nawet mojemu lekarzowi.. Jeden pęcherzyk ma już 18mm a widzi pozatym 2 po 10mm, inny lekarz rano widział jeszcze jeden.. Twierdzi że wydłużenie stymulacji pogorszy jakość pozostałych pęcherzykow, a ten duży i tak będzie na straty i proponuje pobrać jeden w sobotę i druga stymulacje tuż po... Oczywiście to kolejne 18 tysięcy! To już jest naciąganie moim zdaniem.. Stymuluje się dopiero 7 dni a on mi mówi że nie warto wydłużać?? Miałaś tydzień temu po 4mm a teraz 10mm więc uważam że zareagowały a lekarz mówi że nie zareagowały.. Ustaliliśmy pod naszym naciskiem że wydłuża stymulacje i w sobotę kolejny podgląd.. Wolę zaryzykować i mieć 2 albo 3 komórki zamiast jednego pęcherzyka... 7 lat temu stymulacja moja trwała ponad 2 tygodnie i przyniosła najlepsze efekty a on mówi że nie powinno się wydłużać stymulacji... Invicta to już korporacja która dobra pacjenta ma na szarym końcu...
Chyba go pogięło??? Punkcja jednego pecherzyka jak widać kolejne??? U mnie po tygodniu tez bylo kijowo, ale nikt się nie zastanawiał co robić, tylko ciagneli to do skutku czyli urośniecia jak najwiekszej ilości pęcherzyków. Dobrze, że nje odpuściłaś, ale popieram, ze to jakaś masakra jest
 
Któraś z Was pisała że miała podobne jeden duży który poszedł na straty i wydłużony stymulacje.. Ja się dziś tak wk.... Uważam że lekarz popelniL błąd aby zaczynać stymulacje od 11dc a teraz namawiać na punkcje jednej.. Gdyby zaczął od razu miałam szansę na 5 pęcherzykow.. Straciłam kompletnie zaufanie do tej kliniki.. Już nic z tego nie będzie raczej a przygotowania kilka miesięcy poszły się je....c!
U mnie tak było, na tym podglądzie po tygodniu był jeden chyba 18mm i reszta takich 10mm. I naprawdę nikt nie miał wątpliwości co robić. Akurat to byl ten czas kiedy chidzilam do dwojga lekarzy ktorzy byli akurat dostępni, ale oboje jednakowo podchodzili do tego jak prowadzić dalej te stymulacje. 18 dni stymulacji to dlugo, ale nikogo to nie dziwiło
 
reklama
No wlasnie to Ty Pisalas, dzięki! Ja jestem żywym dowodem że wydłużenie stymulacji działa... Miałam 3cia stymulacje trwająca chyba 17 dni i dała nam 5 zarodkow i syna! Wkur.. Mnie mój lekarz.. Jesteśmy z mężem zgodni że chcemy wydłużyć stymulacje żeby mieć więcej tych co dorastają.. nie widzę tej Invicty, miałam nosa żeby stamtąd uciekać ale się nie udało.. To jest przegięcie żeby po 7 dniach robić punkcje jednego pęcherzyka
A jakie masz od teraz dawki i kiedy kolejny podgląd?
 
Ostatnia edycja:
Do góry