reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie bój się, to tylko pierwszy raz wydaje się trochę straszny 😘 . Ja też się kiedyś bałam, ale najgorsze z tego wszystkiego, jest moment jak się wbijają w żyłę, a potem się rozluźniasz i nawet nie wiesz kiedy odlatujesz:)

Pamiętam ten moment, miałam tutaj w Anglii laparoskopie i jedyne co pamiętam jak pigula Angolka, zeby mnie uspokoić mowila do mnie po Polsku, znala pare słówek po Polsku typu : chleb, kiełbasa... I tak gadala gadala i mi sie wkuli i odleciałam 😁 Po przebudzeniu pierdzielilam glupoty jakies 😂 Ale najszczesliwsza bylam że sie wybudzilam, chociaż mialam po wybudzeniu dusznosci i dziwnie sie czulam ale bylam zywa 😁
 
reklama
Pamiętam ten moment, miałam tutaj w Anglii laparoskopie i jedyne co pamiętam jak pigula Angolka, zeby mnie uspokoić mowila do mnie po Polsku, znala pare słówek po Polsku typu : chleb, kiełbasa... I tak gadala gadala i mi sie wkuli i odleciałam 😁 Po przebudzeniu pierdzielilam glupoty jakies 😂 Ale najszczesliwsza bylam że sie wybudzilam, chociaż mialam po wybudzeniu dusznosci i dziwnie sie czulam ale bylam zywa 😁
A co tobie dolega? Co ci pokazala laparo?
 
Jestem po pierwszej eizyvie ws.invitro.Mam do zrobienia tyle badan ze masakra,maz z reszta tez chociaz mniej.Mydlalam ze jak facet raz zrobi badanie nasienia to juz na zawsze a tu kaza robic.Same badanie to miliony monet.Musze poetorzyc amh tylko w innym labo ze moze dpjdzie do 0.7 zebym miala refundacje i lekow i doplate do invitro.No ale przynsjmniej juz cos sie dzieje
 
Dziewczyny zastanawiam się czy po zakończeniu tej stymulacji nie napiszę skargi do Invicty.. Lekarz zaproponował niestandardowe działanie przez które zmarnował szanse podróżowania tych 5 pęcherzykow, jako rozwiązanie zaproponował wydanie kolejnych ponad 15 tysięcy zł, co jest wogole nie etyczne! A przez nasze ograniczenia czasowe przekreśla to szanse na dalsze próby, nie mówiąc o kosztach jakie ponieslismy które sięgają 25tys wliczając w to mezoterapie.. Nawet nie miałem szans przekonać się czy dany jakieś efekty bo stymulacja była rozpoczęta zbyt późno... Pewnie nic to nie da, tylko stracimy więcej nerwów..
 
Klaudiaanita Oooo to bedziesz kolo mnie jechala:) to dawaj znac moze i ja sie wybiore:) ......
U mnie dZis @ przyszla spozniona.... A jeazcze sie ludzilam .... No ale coz jak sie codziennie robi po 10km to gdzie by sie mialo udac.... No ale jak to mowia nie wolno mi narzec ....
 
Ostatnia edycja:
My po wizycie. Z Igorem wszystko ok, siusiaka widziałam, resztę nie bardzo bo się kręcił [emoji23][emoji23] ma całe 158g 16+2, prenatalne 2 trymestru 4 czerwca, czyli 20+2. Mam nadzieję, że może poluzują restrykcję i Paweł w końcu zobaczy go na żywo[emoji3]. Łożysko mam na tylnej ścianie ale wysoko, wiec mam prawo czuć kopanie po wnętrznościach, bo mam niekiedy podobne odczucia jak przy młodej. Średnio przyjemne, więc dobrze że rzadko póki co[emoji23][emoji23][emoji23]
Cieszę się Tasza że wszystko jest w porządku ❤️. To już imię wybrane, super 😊
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji4]

Mam takie pytanie do osób które przechodziły więcej niż jedną stymulację do procedury invitro, Czy podczas drugiej próby gdy podchodziliście lekarz stosował ta sama metoda z tymi samymi lekami, czy zmieniał zastrzyki leki i wogole?

Obecnie czekam za wynikami z testdna i za miesiączka i wizyta, chce się mega przygotować na tą wizytę i dokładnie wypytać lekarza o wszystko.
Ale Wy tutaj macie taka wiedzę że zaczęłam wszystko notować i jadę do niego z notesem [emoji6]

Pozdrawiam wszystkie nowe laseczki i te "moje" od początku co były i są ze mną [emoji8]
 
Do góry