reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Właśnie dużo lepiej, może dlatego że zeszłam z dawki na 225 a może dlatego bo nic nie rośnie :baffled: Jutro usg i estradiol więc coś się dowiem ale czuje że popłyną na 20 tysi i d### z tego będzie.. Bardziej niż kasy to żal mi swojej głowy, niby już jestem pogodzona ale pewnie jakiś czas to troche przeżyje że trzeba na dobre się pożegnać z marzeniami.. Dam radę, muszę.
Trzymam kciuki ! Będzie wszystko dobrze, musi być;)
 
reklama
Właśnie dużo lepiej, może dlatego że zeszłam z dawki na 225 a może dlatego bo nic nie rośnie :baffled: Jutro usg i estradiol więc coś się dowiem ale czuje że popłyną na 20 tysi i d### z tego będzie.. Bardziej niż kasy to żal mi swojej głowy, niby już jestem pogodzona ale pewnie jakiś czas to troche przeżyje że trzeba na dobre się pożegnać z marzeniami.. Dam radę, muszę.
Aduśku, jesteś mega silna babka i wiem, że tak bardzo liczysz się z porażką, ale proszę Cię kochana, trochę więcej optymizmu ❤ . Jesteś normalnie gorsza ode mnie w czarnowidztwie:p. Jeszcze nic nie jest przesądzone, odzywaj się po USG, jestem bardzo ciekawa co się tam u Ciebie w brzuchu dzieje:)
 
Hej dziewczynki, jutro mam potwierdzona histeroskopie :) ja lubię jak mnie usypiają :) ten odlot jest mega...tylko to nie jedzenie przez pare godzin mnie męczy...ja jak jestem głodna to zabijam...ale to tylko mąż będzie w pobliżu wiec ok 😜 wczoraj zrobiłam taka mała tartę z rabarbarem to się Wam pochwale, ale za duży plik i nie chce wgrać :((
 
Hej dziewczynki, jutro mam potwierdzona histeroskopie :) ja lubię jak mnie usypiają :) ten odlot jest mega...tylko to nie jedzenie przez pare godzin mnie męczy...ja jak jestem głodna to zabijam...ale to tylko mąż będzie w pobliżu wiec ok 😜 wczoraj zrobiłam taka mała tartę z rabarbarem to się Wam pochwale
52CEC83D-ADDF-471F-A02A-1A8008A4CF34.jpeg
 
Hej dziewczynki, jutro mam potwierdzona histeroskopie :) ja lubię jak mnie usypiają :) ten odlot jest mega...tylko to nie jedzenie przez pare godzin mnie męczy...ja jak jestem głodna to zabijam...ale to tylko mąż będzie w pobliżu wiec ok [emoji12] wczoraj zrobiłam taka mała tartę z rabarbarem to się Wam pochwale Zobacz załącznik 1116282
Jaaaa nie jadłam rabarbaru nie wiem ile. Lat, zapomniałam wogole o jego istnieniu. Pyyyszka [emoji39]
 
Hej dziewczynki, jutro mam potwierdzona histeroskopie :) ja lubię jak mnie usypiają :) ten odlot jest mega...tylko to nie jedzenie przez pare godzin mnie męczy...ja jak jestem głodna to zabijam...ale to tylko mąż będzie w pobliżu wiec ok 😜 wczoraj zrobiłam taka mała tartę z rabarbarem to się Wam pochwale Zobacz załącznik 1116282
Ale bym pożarła😍. Ja sobie w poniedziałek kupiłam malutką sadzonkę rabarbaru, bo wiecznie od kogoś żebram:p. Tylko kiedy to urośnie🙃.
Też lubię narkozę, czuję się po niej zupełnie normalnie i od razu po wybudzeniu mogę normalnie funkcjonować, nie jak delikutaśna @bazylia128 :p. Mnie tylko z głodu zaraz głowa mocno boli i jak się przegłodzę to wiem od razu, że dzień będzie przesrany:oops:.
No to trzymamy kciuki za jutro😘
 
reklama
Do góry