reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny jak to jest przypomnijcie proszę... Jak jeden pęcherzyk jest już naprawdę duży a reszta nie jest gotowa do punkcji to kontynuuje się stymuluje i reszta podgoni? Na prawym mam jeden bardzo duży pęcherzyk, drugi nieco mniejszy i z 4 teraz widać na nim 2, podejrzewam że ten wielki zasłania te 2 co wcześniej były... Na lewym teraz są 2 więc pojawił się jeden więcej ale są mniejsze więc nie nadają się jeszcze do punkcji.. Przez to że zaczęłam w 11dc ich rozmiary są nie równe, rosną na pewno ale reszta musi nadgonic.. Żeby się nie skończyło że nadawać sie przez to będzie tylko jeden.. Jestem dopiero po 7 dniach zastrzykow, o 13 będę gadać z lekarzem, wyników estradiolu jeszcze nie mam...
 
reklama
Hej dziewczynki, jutro mam potwierdzona histeroskopie :) ja lubię jak mnie usypiają :) ten odlot jest mega...tylko to nie jedzenie przez pare godzin mnie męczy...ja jak jestem głodna to zabijam...ale to tylko mąż będzie w pobliżu wiec ok 😜 wczoraj zrobiłam taka mała tartę z rabarbarem to się Wam pochwale Zobacz załącznik 1116282
Zjadlabym😋ale mam diete wiec u mnie goszcza desery bez cukru.Dzisiaj robie tarte z kaszy jaglanej.Jestem ciekawa co to wyjdzie.Maz za to za mnie nadrabia jeslu chodzi o slofkosci ale i moimi deserami nie gardzi😉
 
Dziewczyny jak to jest przypomnijcie proszę... Jak jeden pęcherzyk jest już naprawdę duży a reszta nie jest gotowa do punkcji to kontynuuje się stymuluje i reszta podgoni? Na prawym mam jeden bardzo duży pęcherzyk, drugi nieco mniejszy i z 4 teraz widać na nim 2, podejrzewam że ten wielki zasłania te 2 co wcześniej były... Na lewym teraz są 2 więc pojawił się jeden więcej ale są mniejsze więc nie nadają się jeszcze do punkcji.. Przez to że zaczęłam w 11dc ich rozmiary są nie równe, rosną na pewno ale reszta musi nadgonic.. Żeby się nie skończyło że nadawać sie przez to będzie tylko jeden.. Jestem dopiero po 7 dniach zastrzykow, o 13 będę gadać z lekarzem, wyników estradiolu jeszcze nie mam...
Wszystko zależy ile jest total i jakie są szanse tej mniejszej reszty, ale u mnie jeden duży od początku byl na straty, bo większość byla mniejsza i ona była hodowana do wlasciwych rozmiarów. Dla jednego dojrzałego nie warto jeszcze kończyć, ja bym stawiała na te jeszcze mniejsze i pod nie bym prowadziła stymulacje
 
Dziewczyny jak to jest przypomnijcie proszę... Jak jeden pęcherzyk jest już naprawdę duży a reszta nie jest gotowa do punkcji to kontynuuje się stymuluje i reszta podgoni? Na prawym mam jeden bardzo duży pęcherzyk, drugi nieco mniejszy i z 4 teraz widać na nim 2, podejrzewam że ten wielki zasłania te 2 co wcześniej były... Na lewym teraz są 2 więc pojawił się jeden więcej ale są mniejsze więc nie nadają się jeszcze do punkcji.. Przez to że zaczęłam w 11dc ich rozmiary są nie równe, rosną na pewno ale reszta musi nadgonic.. Żeby się nie skończyło że nadawać sie przez to będzie tylko jeden.. Jestem dopiero po 7 dniach zastrzykow, o 13 będę gadać z lekarzem, wyników estradiolu jeszcze nie mam...
U mnie profesor "poświęcił" ten największy pęcherzyk, przedłużył stymulacja, żeby reszta dojrzała. Twierdził, że zrobienie punkcji wcześniej to za duże ryzyko, że reszta będzie niedojrzała.
 
Dziewczyny jak to jest przypomnijcie proszę... Jak jeden pęcherzyk jest już naprawdę duży a reszta nie jest gotowa do punkcji to kontynuuje się stymuluje i reszta podgoni? Na prawym mam jeden bardzo duży pęcherzyk, drugi nieco mniejszy i z 4 teraz widać na nim 2, podejrzewam że ten wielki zasłania te 2 co wcześniej były... Na lewym teraz są 2 więc pojawił się jeden więcej ale są mniejsze więc nie nadają się jeszcze do punkcji.. Przez to że zaczęłam w 11dc ich rozmiary są nie równe, rosną na pewno ale reszta musi nadgonic.. Żeby się nie skończyło że nadawać sie przez to będzie tylko jeden.. Jestem dopiero po 7 dniach zastrzykow, o 13 będę gadać z lekarzem, wyników estradiolu jeszcze nie mam...
U mnie nierówno rosły i po punkcji niestety nie wszystkie były dojrzałe :( dokładnie połowa . Jeśli jeden masz za duży to mogą zaczekać na pozostałe.
 
Hej dziewczynki, jutro mam potwierdzona histeroskopie :) ja lubię jak mnie usypiają :) ten odlot jest mega...tylko to nie jedzenie przez pare godzin mnie męczy...ja jak jestem głodna to zabijam...ale to tylko mąż będzie w pobliżu wiec ok [emoji12] wczoraj zrobiłam taka mała tartę z rabarbarem to się Wam pochwale Zobacz załącznik 1116282
Mmmm tam jest krem czy twaróg pod rabarbarem? Ściągasz skórkę?[emoji39][emoji39][emoji39][emoji39]
 
reklama
Do góry