reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie zaczelo sie grubo...kłótnia z mężem na całego. O co? O jedzenie na święta. Po prostu to beda "super święta". Ale prdle nie wyciągnę pierwsza ręki. Tylko Niuni nie chce denerwować wiec sie juz nie odzywam!
Milego dnia Życzę☺
Kurcze to chyba tak samo zaczelysmy bo ja tez rano ścięcie z mezem😕wkurzył mnie ale ja jestem chyba przed okresem bo wszystko mnie wkurza. Teraz piekę chlebus 😁wiec juz mi lepiej😉
 
reklama
Cześć dziewczynki u nas tez pogoda piękna a ja siedzę w pracy - zapewne ostatni dzień ale niestety nie pozwala to odsunąć myśli czy transfer będzie udany 🥺 od tego chyba nie da się uciec. Pani doktor dzwoniła rano i zwiększyła progesteron 3x4 luteina dopochwowa i 3x4 podjęzykowa. Jutro badanie zobaczymy czy beta ruszyla
 
Kochana niestety jeszcze nic nie wiem :( Ale chyba po świętach zacznę podpytywać, bo mam mieć scratching w cyklu przed transferem. Ostatnio zadziałało to i teraz spróbujemy! Zajmuje sobie całe dnie jak nie ogrodem to praca 😉 Ale ostatnio już się popłakałam z tej bezradności. A Ty już zrobiłaś jakieś badania immunologiczne?

Niestety w sklepach też nie ma dużo wyższych zarobków. Ale co zrobić pracować trzeba. Rękawiczek zaczyna brakować. Od przyszłego tygodnia mamy przecież używać maseczek i wiecie co? Dostaliśmy po jednej maseczce 🤦🏻‍♀️ Staram się myć ręce jak najczęściej i nie dotykać twarzy.
Liliana a skrzynka nie jest trudna :) może nie dla Ciebie teraz, ale mąż mi pokazał jak działają narzędzia i jakoś tak wyszło. Wczoraj kompostownik zrobiłam 😁
caly czas trzymam kciuki za ciebie. A ty mialas histeroskopie? Bo ja tez sie zastanawialam nad scratchingiem ale chce histero tylko teraz to nie wiadomo kiedy i jak. Jestem umowiona na badania immuno caly pakiet od razu robimy - troche nas to wyniesie ale trudno - w gyncentrum w czestochowie... Tam jet taniej i czeka sie krocej bo do dwoch tygodni ;) Ja narazie sie wstrzymuje bo chce zobaczyc jak wyjda badania i co powie imunologog ;)
 
Cześć dziewczynki u nas tez pogoda piękna a ja siedzę w pracy - zapewne ostatni dzień ale niestety nie pozwala to odsunąć myśli czy transfer będzie udany 🥺 od tego chyba nie da się uciec. Pani doktor dzwoniła rano i zwiększyła progesteron 3x4 luteina dopochwowa i 3x4 podjęzykowa. Jutro badanie zobaczymy czy beta ruszyla
No i super, że masz zwiekszone leki😊będę trzymać kciuki jutro✊✊✊
 
caly czas trzymam kciuki za ciebie. A ty mialas histeroskopie? Bo ja tez sie zastanawialam nad scratchingiem ale chce histero tylko teraz to nie wiadomo kiedy i jak. Jestem umowiona na badania immuno caly pakiet od razu robimy - troche nas to wyniesie ale trudno - w gyncentrum w czestochowie... Tam jet taniej i czeka sie krocej bo do dwoch tygodni ;) Ja narazie sie wstrzymuje bo chce zobaczyc jak wyjda badania i co powie imunologog ;)
Jedziesz po świętach na te badania? Wyrobisz się z wynikami na 30.04?
 
reklama
Do góry