reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To zależy gdzie jest i jaka duża. Jak nie masz bólu brzucha i beta nie będzie już bardzo przyrastac to może tak być że leki będą odstawione i dojdzie do samoistnego poronienia ciąży pozamacicznej. Pytanie gdzie ona jest? Bo może być nieprawidłowo w macicy w różnych częściach jajowodu w jajniku a nawet w jamie brzusznej. Trzeba monitorować i starać się ja znaleźć.
A jak będzie pozamaciczna czasem to sama poronię czy czeka mnie zabieg.?
 
To zależy gdzie jest i jaka duża. Jak nie masz bólu brzucha i beta nie będzie już bardzo przyrastac to może tak być że leki będą odstawione i dojdzie do samoistnego poronienia ciąży pozamacicznej. Pytanie gdzie ona jest? Bo może być nieprawidłowo w macicy w różnych częściach jajowodu w jajniku a nawet w jamie brzusznej. Trzeba monitorować i starać się ja znaleźć.
O matko to ale sobie narobiłam 😭
 
Nie denerwuj się na razie póki co konieczna jest obserwacja przede wszystkim. Zabieg zawsze jest ostatecznoscia. Szczerze mówiąc raczej chyba małe jest prawdopodobieństwo że okaże się to prawidłową ciaza w jamie macicy. Wiem że to nie jest przyjemne i na pewno psychicznie bardzo boli. Ja jestem po 2 biochemicznych ciazach jedna była podejrzewana o to że jest w jaowodzie. Żadna nie wymagała zabiegu operacyjnego na cito ani lyzeczkowania.
A jak będzie pozamaciczna czasem to sama poronię czy czeka mnie zabieg.?
 
Cudownie się Ciebie czyta. Wiem że brniesz do upragnionego celu i na pewno z tym nastawieniem i podejściem tam dotrzesz. Zdrowa głowa i prawidłowe nastawienie to przynajmniej połowa sukcesu. Trzymam kciki [emoji3][emoji3]
A ja Ci mówię że będzie dobrze ! [emoji173] [emoji110] [emoji8]
Czekam razem z Tobą[emoji295]
 
Nie płacz i nie denerwuj się serio. Postępuj zgodnie z zaleceniami. USG jest na pewno kluczowe. Gdybyś miała jakieś dolegliwości bólowe brzucha to na pewno musisz się zgłosić do szpitala. Ostatnia beta jest z kiedy?

Z czwartku tzn wczoraj, boli aż takich nie mam. Coś tam mnie boli delikatnie ale znosnie.
 
reklama
Z czwartku tzn wczoraj, boli aż takich nie mam. Coś tam mnie boli delikatnie ale znosnie.
Kochanie a może poproś lekarza żeby ci zrobił usg nie tylko przezpochwowe ale tez usg jamy brzucha może gdzies znajdzie ten pęcherzyk ??
Może gdybys odstawiła progesteron to poronienie przyjdzie samo i będzie dobrze bez zabiegu 🥺
Bądź dzielna moja kochana trzymam za ciebie ✊✊
 
Do góry