reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Echhh nie mam pojęcia, całe życie miałam i nam pod górkę i jak widać końca nie na 😪 boli to strasznie
Wiem właśnie, pamiętam jak pisałaś, że Twój partner nie ma siły dalej walczyć, i że z kasą słabo... To jest najgorsze... Bo bez próbowania można tylko liczyć na naturalny cud, a to się tak rzadko zdarza... A tak to trzeba podchodzić do skutku, a wiadomo, że to kosztuje majątek... I masę nerwów...
 
Mówi się,że przy becie 1000 cos widac. Dobrze,ze umówiłaś się na usg u jeszcze innego lekarza. Trzeba to kontrolować. Jeśli beta rosnie a w macicy nie ma nic, to może to wskazywać na ciaze pozamaciczna..
Też to powedzial ale ja dobrze się czuje i nic mnie nie boli więc to jes podejrzane i u niego.
 
reklama
Też to powedzial ale ja dobrze się czuje i nic mnie nie boli więc to jes podejrzane i u niego.
Bardzo mi przykro ze tak sie stalo;( Probowalam cie przygotowac na to ze rosnaca beta ale na takich poziomach i ze zlymi przyrostami to niestety nic dobrego. Musisz byc czujna. Bylas u lekarza ze swojej kliniki? Masz niedrozne jajowody wiec to sie tez czesto niestety ma do ciazy pozamacicznej. Wedlug mojego lekarza przy takich wartoscicach musi byc pecherzyk w jamie macicy. Jak ja ostatnio jechalam z przy becie 1060 to sie pytal czy jestem sama bo chcial mnie od razu na zabieg wyslac podejrzewajac wlasnie ciaze pozamaciczna. Jakie bylo jego zdziwienie jak znalazl pecherzyk w jamie macicy i tez niepotrzebnie dal mi wtedy duza nadzieje. Jesli to ciaza pozamaciczna potrzebujesz bardzo szybkiego zabiegu. Tylko jeszcze na jakiej podstawie lekarz powiedzial ci ze ciaza jest nieprawidlowaskoro nic nic nie widzial na usg? NA podstawie bety ?
 
Do góry