reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hop hop @bazylia128 gdzie jestes? 🧐🧐🧐 siedzisz w krzakach? 😁 wyłaź!
Kochana u mnie wszystko dobrze ;) Malo czytam tu na forum przerzucilam sie wieczorami do czytania ksiazki, mam sporo do nadrobienia. Duzo sprzatalam bo strasznie sie nakurzylo ;) Wstaje wczesnie @Natsnats swietny pomysl co do biegania w miejscu - tak tez sie da upocic ;) troche gotuje, ciesze sie psiakami i bardzo duzo siedze z nimi na dworze bo pogoda przepiekna i cieplutenko tak ze na krotki rekawek dzisiaj chodzilam, okna, drzwi tarasowe pootwierane na caly dom to sie tez fajnie wietrzy. Pierwszy raz od nie wiem jakiego czasu zrobilam paznokcie pod lampa i cwiczylam z youtuba te makijaze z cieniowaniem i za cholewcie nie wiem jak one to tak profesjonalnie robią ;) Chyba mam jakas twarz nie odpowiednia do takich cudenków ;) Ogladam wiadomosci i caly czas jestem bardzo zaniepokojona calą sytuacją z korona. Dzisiaj dzwonilam z nerwow go guncentrum czy napewno nam tych badan nie odwolaja - narazie jest bez zmian ;)
 
Ja umówiłam się z rodziną, że jak to wszystko się uspokoi to zrobimy sobie wtedy wszystkie zaległe święta i celebracje. Czy to będzie czerwiec czy lipiec, nieważne, ale zrobimy[emoji123][emoji123][emoji123]
Ja zawsze powtarzam, ze odleglosc uswiadamia nam jak wazna jest rodzina. Ja moich rodzicow widuje 2 razy w roku, brata raz. Nawet jesli jest powod to odpuszczam sobie klotnie, bo szkoda mi czasu z nimi na cos takiego. Pozwalam tez rozpieszczac Lilke ile sie da, bo maja ja dla siebie bardzo rzadko. Niestety przywyklam do Swiat z dala od rodziny, nie jest to mile, ale mozna nauczyc sie nimi cieszyc, tylko bardzo trzeba tego chciec. Wierze, ze cala ta pandemia bedzie miec choc ten jeden plus - docenimy bliskosc drugiego czlowieka, ktorej teraz jestesmy pozbawieni.
 
Dobry wieczer Laski😘😘😘
@Doris30:-) nooooo, kogo ja tu widzę!!!
@@Aaaana, Kochanie Wszystkiego najlepszego!!! Oby ta ciąża była dla Ciebie cudownym czasem oczekiwania na Twój upragniony cud💓💓💓Bądź dalej tak pozytywną osobą jak jesteś. Dużo miłości Ci życzę, wsparcia i szacunku Małża. I dużo, duuuużo zdrówka 😘😘😘Wszystkiego najpiękniejszego🎉🎉🎉🎉
@Ananasowa93, Ananasku mój kochany, jakie piękne słowa! Popieram😘😘😘
@klaudiaanita, Ty Kochana Promyczkiem takim jesteś 😍😍😍Zarażasz tą pozytywną energią 💓💓💓kocham to! I nie wyobrażam sobie innej opcji niż to, że wygrasz w tej ciężkiej walce💪💪💪

Ja padam na pysk Kochane a jednocześnie jestem zadowolona, bo wszystko już prawie gotowe na otwarcie💪💪💪👌👌👌

@nieagatka taka mała dygresja. Dzisiaj kumpela dzwoniła, z mieściny obok z historią nie z tej ziemi. Przypadek Korony. Laska straciła węch i smak. Zadzwoniła do sanepidu. Kazali jej pojechać autobusem(!) na test. Pojechała. To było 31.03.Dzisiaj potwierdzili, że ma..... Nie mówię o innych okolicznościach tej całej sytuacji, bo za długo by pisać... Ale ręce mi opadły. I na nasze służby i na GŁUPOTĘ i nie odpowiedzialność ludzi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️czuję, że to już u nas niedługo wszystko piź....
Hey murawa wróciłam hihi😜😜 czekam aż święta się skonczom żeby zadzwonić do kliniki i zobaczymy jaki plan jest dalej. Trochę się boję bo nie wiem jak to będzie narazie nianie mam jak idę do pracy a jak to będzie z 2 dzieci 🙈🙈🙈no i przez ten virus to może w połowie maja otworzymy restauracje.
 
Hey murawa wróciłam hihi😜😜 czekam aż święta się skonczom żeby zadzwonić do kliniki i zobaczymy jaki plan jest dalej. Trochę się boję bo nie wiem jak to będzie narazie nianie mam jak idę do pracy a jak to będzie z 2 dzieci 🙈🙈🙈no i przez ten virus to może w połowie maja otworzymy restauracje.
Cieszę się Kochana, że wracasz po Rodzeństwo 💓💓💓Opowiadaj, jak tam u Was? Ja, jak widzisz, dalej walczę. Jak widzę Was wracające już po Rodzeństwo, to czasem się zastanawiam, czy się doczekam😑😑😑A pamiętasz, jak razem transferowałyśmy? Teraz już miałam taki super plannnnnnnn... No ale nic. Nie ja jedyna. Mam nadzieję, że z końcem roku może podejdę ✊✊✊🙏🙏🙏
 
Kochana u mnie wszystko dobrze ;) Malo czytam tu na forum przerzucilam sie wieczorami do czytania ksiazki, mam sporo do nadrobienia. Duzo sprzatalam bo strasznie sie nakurzylo ;) Wstaje wczesnie @Natsnats swietny pomysl co do biegania w miejscu - tak tez sie da upocic ;) troche gotuje, ciesze sie psiakami i bardzo duzo siedze z nimi na dworze bo pogoda przepiekna i cieplutenko tak ze na krotki rekawek dzisiaj chodzilam, okna, drzwi tarasowe pootwierane na caly dom to sie tez fajnie wietrzy. Pierwszy raz od nie wiem jakiego czasu zrobilam paznokcie pod lampa i cwiczylam z youtuba te makijaze z cieniowaniem i za cholewcie nie wiem jak one to tak profesjonalnie robią ;) Chyba mam jakas twarz nie odpowiednia do takich cudenków ;) Ogladam wiadomosci i caly czas jestem bardzo zaniepokojona calą sytuacją z korona. Dzisiaj dzwonilam z nerwow go guncentrum czy napewno nam tych badan nie odwolaja - narazie jest bez zmian ;)
Noooo czyli wracasz do dawnych nawyków, porannego wstawania, biegania, co prawda w miejscu, ale jakie czasy, takie bieganie 😂. Zobacz sobie na YouTube jogę płodności, fajnie rozbudza z rana 🙂 tez @Natsnats polecala i posłuchałam jej 😁.
Psiaki już się lubią, czy dalej Alutka wkurzona ze nowy intruz w domu? 😁
Ty masz chociaż ogród, a ja mogę sobie co najwyżej na balkonie obok kwiatka posiedzieć 😂 i dziś dzwoniłam do lekarza, zapytać jak wyglada teraz sprawa z invitro, czy coś się zmieniło i do odwołania nie robią żadnych stymulacji, wiec muszę cierpliwie czekać jak sporo nas tutaj... chce się przygotować lepiej do tej kolejnej stymulacji, fizycznie i psychicznie. Mam fajna książkę Agnieszki Maciag „Słowa mocy” i jeszcze jej nie przeczytałam, a myśle ze ona mi może dobrze w głowie pomoc poukładać, wiec może tez się wezmę bardziej za czytanie.
Wylaz częściej z krzaczyskow i zaglądaj tutaj 😘😘😘
 
reklama
Do góry