reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie do dziewczyn w ciąży lub tych, które już urodziły. Aktualnie jestem 18TC+3 i raz na jakiś czas czuję takie kłucie/skurcz w kroczu. Na samym dole, koło ujścia pochwy. To trwa sekundę i puszcza. U ginekologa byłam na kontroli 17.03, badał mi szyjkę, ma 3.9 cm.
Czy wy miałyście podobne bóle? Czy to jest normalne? Nawet nie wiem czy to ból to takie ukłucie bardziej, dziś miałam z 3 razy, a tak to mam czasem raz na kilka dni.
Tez tak mam. Moja gin mowi, ze to kosci lonowe czy cos tam, ze wszytsko rosnie, rozciaga sie i zeby sie nie martwic.
 
reklama
U nas nie ma obowiazku, ale zdrowy rozsadek (6500 zarazen w ciagu ostatnich 24h) nakazuje nam z nich korzystac. My mamy jednorazowe. Rekawiczki dezynfekujemy, suszymy i uzywamy ponownie. Maseczki traktujemy para z zelazka, suszymy i tez uzywamy ponownie. My mamy te lepsze, z filtrami. I w tym tyg udalo sie M zamowic te najlepsze na wszelki wypadek - 3 sztuki, 60e.
Zajebisty pomysł z tym żelazkiem 👍skorzystam, bo właśnie zstanawialam się jak to ogarnać. Ten wirus ginie w tak wysokiej temperaturze. A innych zarazków gorąca para zapewne też nie oszczędzi 😊Dzięki za tip!!!
 
90 zł jedna.
Kupię.
I te jednorazowe też bym chciała. Póki są 😑
Ja wczoraj zamowilam dla mojej rodziny w Polsce znalazlam ffp3 na internecie za 35zl za szt. Musicie szukac i czekac na jakies okazje bo sie pojawiaja co jakis czas. Tydzien temu tez kupilam w tej cenie. Ale one szybko znikaja. Wczoraj w Polsce pojawily sie w sklepach budowlanych byly po 25zl za 2szt te ffp3 ale obdzwonilam wszystkie sklepy i okazalo sie ze po godzinie juz nie bylo a w wiekszosci wogole nie zostaly wylozone na sklep bo mi pracownice powiedzialy ze juz ktos mial dogadane z kierownikiem dzialu zeby zarezerwowal jak tylko cos sie pojawi. W Gdansk wszystko wziela przychodnia a w Szczecinie jakas firma budowlana.
 
Ja wczoraj zamowilam dla mojej rodziny w Polsce znalazlam ffp3 na internecie za 35zl za szt. Musicie szukac i czekac na jakies okazje bo sie pojawiaja co jakis czas. Tydzien temu tez kupilam w tej cenie. Ale one szybko znikaja. Wczoraj w Polsce pojawily sie w sklepach budowlanych byly po 25zl za 2szt te ffp3 ale obdzwonilam wszystkie sklepy i okazalo sie ze po godzinie juz nie bylo a w wiekszosci wogole nie zostaly wylozone na sklep bo mi pracownice powiedzialy ze juz ktos mial dogadane z kierownikiem dzialu zeby zarezerwowal jak tylko cos sie pojawi. W Gdansk wszystko wziela przychodnia a w Szczecinie jakas firma budowlana.
Tak, właśnie najpierw patrzyłam w Leyo... Ale już niedostepne😑😑😑tak 3 klasa, czyli ta chroniąca, po 25 zl
 
Mam pytanie do dziewczyn w ciąży lub tych, które już urodziły. Aktualnie jestem 18TC+3 i raz na jakiś czas czuję takie kłucie/skurcz w kroczu. Na samym dole, koło ujścia pochwy. To trwa sekundę i puszcza. U ginekologa byłam na kontroli 17.03, badał mi szyjkę, ma 3.9 cm.
Czy wy miałyście podobne bóle? Czy to jest normalne? Nawet nie wiem czy to ból to takie ukłucie bardziej, dziś miałam z 3 razy, a tak to mam czasem raz na kilka dni.
Ja tez miałam takoe właśnie kłucie przed wczoraj chyba.
 
U nas nie ma obowiazku, ale zdrowy rozsadek (6500 zarazen w ciagu ostatnich 24h) nakazuje nam z nich korzystac. My mamy jednorazowe. Rekawiczki dezynfekujemy, suszymy i uzywamy ponownie. Maseczki traktujemy para z zelazka, suszymy i tez uzywamy ponownie. My mamy te lepsze, z filtrami. I w tym tyg udalo sie M zamowic te najlepsze na wszelki wypadek - 3 sztuki, 60e.
A jakie to maseczki jakiej firmy bo chetnie zamowie u mnie w Londynie apokalipsa
 
A jakie to maseczki jakiej firmy bo chetnie zamowie u mnie w Londynie apokalipsa
Wygladaja tak, nie mam pojecia co to za firma, nie ma nazwy nadrukowanej. To te, ktore mamy. Jak dojda te ostatnio zamowione to Wam napisze jak sie nazywaja.
IMG_20200315_183231_420.jpeg
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn w ciąży lub tych, które już urodziły. Aktualnie jestem 18TC+3 i raz na jakiś czas czuję takie kłucie/skurcz w kroczu. Na samym dole, koło ujścia pochwy. To trwa sekundę i puszcza. U ginekologa byłam na kontroli 17.03, badał mi szyjkę, ma 3.9 cm.
Czy wy miałyście podobne bóle? Czy to jest normalne? Nawet nie wiem czy to ból to takie ukłucie bardziej, dziś miałam z 3 razy, a tak to mam czasem raz na kilka dni.
Powiem Ci że ja ostatnio miałam takie skurcze w brzuchu przypominające bóle okresowe, ale skurczu w kroczu nie miałam...ale długość szyjki masz w porządku.
 
Do góry