reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No tak!!! Najwiekszy problem jaki kupie wozek... Sorry dzisiaj nie pojmuje tego, moze w innym dniu innaczej bym zreagowala. U mnie lipa, rycze, kolejne trzy odpadly i czekaja do jutra. Po moim sms zadzwonil sam D i mnie uspokajal. Nie pojete dla mnie jest to jak z takiej ilosci pecherzykow tylko tyle zarodkow. Podobno z 6 doby mama wysoki wskaznij ciac - tak mi przez 15 min tlumaczyl Pawel... dwie sa zamrozone z 5 dnia... dwie czekaja ;( Powstrzymuje sie przed rzuceniem z balkonu 😅 😅 😅 Łukasz lezal ze mna na podlodze w lazience na lyczeczke... w kocu mnie ogarnal i wzial do lozka, przespalam ze dwie godziny bo placz mnie wykonczyl... JA juz nie wiem co dalej?
@bazylia128 kochanie,ja z 11zaplodnionych mam 2 prawidłowe balstusie. I ta pierwsza transferowana kropka szczęśliwa byla. Rozumiem Cię doskonale,ze lepiej miec 4 niz 2 blastusie,bo to zawsze wieksze szanse powodzenia,ale skoro z tych poprzednich 4zadne maleństwo z Tobą nie zostało,to miejmy nadzieje ze juz te dwa zrobią z Ciebie mamusie.
Zrobilas co mogłaś! Staraj się myśleć, że będzie dobrze. Po co myslec źle skoro można dobrze 🤗
Zamieńmy czarne scenariusze na te różowe:
Będą 4 blastusie:) pierwszy transfer jednego kropka,moze sprawić że się podzielą i będą bliźniaki, zostaną Ci 3 transfery do przejscia i to moze sie kończyć dla Ciebie wielodzietną rodziną:)✊🤗
 
reklama
Tak, jutro, cy sa tu przypadki ciaz z 6 doby? Tak i tlumaczyl dlugo moj D ale ja malo z tego pamietam, moj Łukasz pozniej rozmwial dlugo
Jeśli oni mrożą w 6 dobie znaczy ciąże są, inaczej po co trzymać! Nie wiem może procent ciąż jest nieco niższy o ile nie wiem? To tylko durna statystyka ale na bank ciążę z takich zarodków są możliwe.
 
Artrmidko, nikt nie dał Ci po twarzy. Po prostu staramy Cię uspokoic, bo stres i zmartwienia nie pomagają. Kochana, każda z nas targaja emocje. I przecież jeszcze przed wczoraj pisaliśmy tutaj,ze na tym forum rozmawiamy o wszystkim. I o obawach i radościach.. I rozterkach. Bazylia tak zaaregowala pod wpływem emocji, postaraj się ja zrozumieć.
Musimy byc silne w tym ciężkim dla wszystkich czasie. Każdy jest inny, ja już zdążyłam Cię poznać i wiem,ze bardzo wszystko przeżywasz, a stres i niepewność powodują,ze masz zle mysli i się nakręcasz. Kiedyś byłam taka sama. Nawet jeszcze nie dawno. Ale zdałam sobie sprawę z tego,ze tymi złymi myślami przyciągam zle wydarzenia. Dlatego tak bardzo zawsze tutaj każda probuje uspokoic i pocieszyć. Powtarzam. Mysli mają moc. Nie obrażaj się.

Nie obrażam się, już mi przeszło po prostu za szybko reaguje czasem i negatywnie. Boje się ze mi czas za szybko ucieknie. W tym tygodniu zostanę w domu, nie idę do pracy - może złapie oddech, wróci radość i myśli w dobrym kierunku
 
Choooodddzzzz ;) on lubi ladne dziewczyny :) Mysle nad swoja klinika, ciezko mi zargmentowac taki wynik... Ale czlowiek bedzie szukal dziury w calym przy takm nieszczesciu ;( Moj D powiedzial Łukaszowi ze jestem jedna z niewielu osob ktore dokonczyly i ze mam sie cieszyc ze w takiej sytacji mam zarodki - jakos nie potrafie upuscic entuzjazmu i pochwal ...
 
Boje sie wlasnie ze mi psychika siada i przez to tak malo zarodkow, obwiniam sie ze to przeze mnie
Droga Bazylio, dwa zarodki z piatego dnia zamrozone to bardzo dobra wiadomosc, do tego szansa na szesciodniowy zarodek to kolejna dobra wiadomosc. Ja robilam in vitro w Barcelonie. Startowalam z 8 komorkami, zaplodnilo sie 6. Dwa zarodki mialam tak jak Ty 5 dniowe. Jeden byl trzy dniowy, reszta nieprzezyla. Lekarz pokazywal mi statystyki i tlumaczyl ze taki wynik bardzo dobrze rokuje. Ja zaszlam w ciaze po podaniu pierwszego zarodka. Mowili mi ze lepiej miec jeden zarodek 5 dniowy niz 5 trzydniowych, bo ponoc im dluzej moga byc hodowane zarodki na szkle tym wieksza szansa na powodzenie. Lekarze realnie na to patrza bo to ich nie dotyczy a my podchodzac do tego emocjonalnie nie widzimy jak naprawde jest. Tak wiec jesli mozesz to sluchaj swojego lekarza bo on dobrze gada...
 
Czytam @bazylia128 i nie wierzę [emoji33]. Jaka twoja wina?!? Lola dobrze pisze, że ktoś musi ci do dupy nakopać za takie myślenie.
Masz 2 zarodki - szału nie ma ale też nie zostajesz z niczym jak niektóre dziewczyny. Tym bardziej że jeszcze dzielna dwójka walczy [emoji3590].
Ogarnij się, wysmarkaj nos i przestań się zadręczać [emoji3590]
Jeden jedyny wystarczy [emoji3590]
Przytulam [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
 
@bazylia128 luzuj majty. Rozumiem stres, ale komentarz byl niefajny. Nie Ty jedna tu szukasz wsparcia, kazda z nas jest teraz na innym etapie i ma inne problemy. Zakladam, ze oczekujesz, ze kazda tu Cie pocieszy wiec wysil sie na cos podobnego.
Masz dwie blastki, nie jest tak ze zostalas z niczym wiec ktos tez moglby powiedziec, ze fiksujesz bez powodu, nikt tego nie robi. Przywoluje Cie do porzadku.
 
Nie obrażam się, już mi przeszło po prostu za szybko reaguje czasem i negatywnie. Boje się ze mi czas za szybko ucieknie. W tym tygodniu zostanę w domu, nie idę do pracy - może złapie oddech, wróci radość i myśli w dobrym kierunku
Ja tez sie o to boje. Też się martwię, naprawdę. Siedzę w domu od połowy lutego. Meza co chwilę nie ma. Jesteśmy splukani i na razie naprawde nie myślę nawet o czymkolwiek. Obaw mam tysiące.
Tv boje się włączać, ze usłyszę coś bardzo złego o koronawirusie. Ale staram się odganiac te myśli i ich tutaj nie pisać, bo wiem,ze każda z nas przeżywa sytuacje innych i się martwi o inne dziewczyny. Nie chce nikomu dokładać stresów.
 
reklama
Do góry