reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej! Ja wiem tylko po sobie. Moglabym miec transfer spokojnie w tym cyklu, ale klinika podjela decyzje o odroczeniu wszystkich. Stymulacje doprowadzają do końca.
Hej
Słyszę cały czas na forum o odroczonych transferach to już macie takie pewne informacje ze napewno wszystko odraczają
Czy po prostu czytałyście na stronach waszych klinik czy po prostu dzwonili do was i mówili wam ?
 
reklama
Zazdro!!! [emoji173] czekamy w takim razie na wynik bety, ale chyba wszystko jest jasne :) Gratulacje!
Cześć wszystkim [emoji6] ja jestem osiołek naprawdę, zawsze muszę zrobić po swojemu jeśli chodzi o blache sprawy. Ale do rzeczy, zrobiłam sikańca przed chwilą żeby się upewnić czy iść na tą beta z samego rana i oto wynik....
 
Masz racje ze czekanie na bete to koszmar... Ale ja czekam na punkcje tym razem jak na zbawienie ;( Nie dosc ze nerwy przez korona i tego co bedzie w klinice to jeszcze tak huu...wo sie czuje ;( Coraz gorzej, łydki mnie bolą, nawet mam skurcze w dłoniach, chodzic juz chodze tylko do kibelka... Wczoraj wzielam dwa decapeptyl na pekanie i chyba jest jeszcze gorzej - niech to sie juz skonczy ;)

O matko... Ja przy 7 byłam spuchnięta i się czułam jak wieloryb więc jak ty dajesz radę ja nie wiem.. Podziwiam Cię kobieto! I wiem, że musi Ci to zostać wynagrodzone ❤️ ten rok jest szczęśliwy więc jak to koronagówno jest, to się ładnie Twój organizm zregeneruje w tym czasie i przygotuje mięciutkie i wygodne przyjęcie dla dzielnego kropka ✊✊✊💪💪💪💪
 
Na pewno bedzie dobrze. Moja siostra tez przezywala niedawno to rozpychanie (zaszla oczywiscie naturalnie zołza:D) mówiła, ze to takie uczucie jakby coś Cię od środka rozpierało, wiec to pewnie o to Ci chodzi [emoji4] mega sie ciesze, bo kazdy Wasz sukces napawa mnie optymizmem [emoji173]
Brzuch mnie codziennie pobolewa w jakiś taki sposób którego nie potrafię opisać i mówię, że się kropek rozpycha łokciami [emoji7] no i cycki mam tak spuchnięte i tak mnie bolą, że to jest jakaś masakra... Ale poza tym super [emoji16] jedyne czego zapachu nie znoszę chwilowo to świeża cebula i smród od papierosów, zaraz mi się wszystko w żołądku podnosi... a tak to świetnie, jedynie po litunusie i dupku mnie zawsze tak muli, że ledwo powieki otwarte utrzymuje [emoji6]

A to czekanie to jest masakra... Obojętnie czy się czeka na stymulacje, punkcję, transfer... ale dla mnie czekanie na betę jest
było najgorsze, teraz się wizyty nie mogę doczekać bardziej niż panikuje, bo nie plamie ani nic więc liczę, że wszystko jest dobrze [emoji7]
 
I Ty @bazylia128 też po punckji weź chorobowe i to bez dyskusji! Musisz spokojnie dojść do siebie! I super, że doktorek dzwonił i że to on się Tobą zaopiekuje 😊 widzisz? Wszystko się dobrze układa więc musi być dobrze 😊✊✊✊✊✊
No tak sie ciesze a teraz jeszcze sie doiedzialam ze moj miejscowy doktor ktory mnie wyprowadzal z pustego jaja i mam do niego numer pryawtny zostal dyrektorem szpitala. On jest z Łodzi nazywa sie Wojciech Ordon, tez sie bardzo lubimy 😍 😍 😍
 
reklama
O matko! Jak ja lubię takie dobre wiadomości @bazylia128 😍 kciuki mi odpadną od trzymania 😂 ale nie dam się i nie puszczę! Musi się Wam udać dziewczynki! I teraz kolej na dobre wiadomości od Ciebie @Hope1989 ! ✊✊✊✊✊✊✊ Ja też się zawsze cieszyłam jak głupia jak się którejś na forum udawało jak jeszcze Was podczytywałam 😊 dawało mi to zawsze takiego kopa do walki i zaciskania zębów przy zastrzykach 😊 dlatego wiem, że musi się udać każdej z Was ! Nie ma innej opcji!
 
Do góry