reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Brzuch mnie codziennie pobolewa w jakiś taki sposób którego nie potrafię opisać i mówię, że się kropek rozpycha łokciami 😍 no i cycki mam tak spuchnięte i tak mnie bolą, że to jest jakaś masakra... Ale poza tym super 😁 jedyne czego zapachu nie znoszę chwilowo to świeża cebula i smród od papierosów, zaraz mi się wszystko w żołądku podnosi... a tak to świetnie, jedynie po litunusie i dupku mnie zawsze tak muli, że ledwo powieki otwarte utrzymuje 😉

A to czekanie to jest masakra... Obojętnie czy się czeka na stymulacje, punkcję, transfer... ale dla mnie czekanie na betę jest
było najgorsze, teraz się wizyty nie mogę doczekać bardziej niż panikuje, bo nie plamie ani nic więc liczę, że wszystko jest dobrze 😍
Masz racje ze czekanie na bete to koszmar... Ale ja czekam na punkcje tym razem jak na zbawienie ;( Nie dosc ze nerwy przez korona i tego co bedzie w klinice to jeszcze tak huu...wo sie czuje ;( Coraz gorzej, łydki mnie bolą, nawet mam skurcze w dłoniach, chodzic juz chodze tylko do kibelka... Wczoraj wzielam dwa decapeptyl na pekanie i chyba jest jeszcze gorzej - niech to sie juz skonczy ;)
 
Dwa dni mi brakują żebym mogła iść z tą samą grupa chorobowa chyba że wymyśli mi coś innego i wpisze. Jak odbiorę dziś wyniki to zadzwonię do niego bo i tak tylko na dziś mam ostatni zastrzyk więc musi mi wypisać w receptę.
Zadzwon i niech ci wypisze L4 mysle ze w obeznej sytuacji nie bedzie robil problemow ;) Bedziesz sobie siedziec w domku i pachnąć ;) I rozwijac sie ;)
 
Heheszki [emoji846]
fe5bcc87aace634962f1b69ed9344281.jpeg
 
reklama
@bazylia128 zmienisz mi usg na 18tego
Dziekuje☺
I teraz prosze Was o rade, bo ide na to usg do lux medu. Mam za darmo. Pojde zobacze co powiedzą. Tylko lekarz nie ma tego certyfikatu (sprawdzilam) ale ma dobre opinie. I tak zdecydowalismy sie by zrobic sanco z krwi. To Wy na moim miejscu zrobilybyscie usg jeszcze u certyfikowanego lekarza?
 
Do góry