reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No i wyszlam. Punkcja 15.03 (niedziela) o godzinie 9.00 stawiam się w klinice. Łukasz podekscytowany, że w końcu do czegos się przyda [emoji1787] jutrzejsza wizyta idzie w zapomnienie. Mam 8 dojrzałych pęcherzyków i to podobno bardzo dobrze.
Transfer jednak ze względu na sytuację odroczony, ale najważniejsze, że będą już zarodki (mam nadzieję, że będą). Dostałam recepte na tabletki antykoncepcyjne na 2 cykle, więc transfer zapewne dopiero będzie w maju jesli dobrze licze.
Jejku a dlaczego w maju dopiero ? I po co leki antykoncepcyjne?
 
reklama
Żeby wyciszyć jajniki po stymulacji. Tak się podobno robi, kiedy transfer jest odroczony. I podobno nie robi sie transferu mrożonych zarodków w cyklu po zakonczonej stymulacji tylko w jeszcze kolejnym. To moja pierwsza procedura, wiec totalnie zaufałam lekarzom. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :(
Jejku a dlaczego w maju dopiero ? I po co leki antykoncepcyjne?
 
Żeby wyciszyć jajniki po stymulacji. Tak się podobno robi, kiedy transfer jest odroczony. I podobno nie robi sie transferu mrożonych zarodków w cyklu po zakonczonej stymulacji tylko w jeszcze kolejnym. To moja pierwsza procedura, wiec totalnie zaufałam lekarzom. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :(
Szczerze trochę dziwne, ale każdy lekarz czy klinika mają swoje procedury ;)
Ja miałam hiperkę albo tak mi się wydaje 🧐. Przed punkcją miałam estradiol ponad 15 tys z tego 12 pęcherzyków, 10 komórek. Nie miałam transferu świeżego, tylko w następnym cyklu. I nie miałam żadnych antyków. A masz endometriozę ? Może dlatego masz je brać ? 🧐
 
Ja kupię sikanca na jutro, rano zrobię :)
Potem bety będę robić na zmianę z testami, zobaczymy. Chyba oszaleje ze szczęścia, jezuuu dziewczyny tyle lat starania, leczenia, łez, depresji już na końcu... Wygląda na to słoneczko zaczęło świecić dla mnie 🤗
Kochana sikeniec to jtr Ci nie wyjdzie, ja 8dot miałam Bete ponad 100, 9 dpt zrobiłam sikanca I ciężko pow, że było widać druga kreskę
 
Nie mam. U mnie jest wszystko ok. Problem jest po stronie męża (nasienie).
Już sama nie wiem. Nie bede chyba o tym myśleć, bo oszaleje [emoji16][emoji2962]
Szczerze trochę dziwne, ale każdy lekarz czy klinika mają swoje procedury ;)
Ja miałam hiperkę albo tak mi się wydaje [emoji3166]. Przed punkcją miałam estradiol ponad 15 tys z tego 12 pęcherzyków, 10 komórek. Nie miałam transferu świeżego, tylko w następnym cyklu. I nie miałam żadnych antyków. A masz endometriozę ? Może dlatego masz je brać ? [emoji3166]
 
Ja zrobiłam przy becie ponad 300 i szczerze to kreska była taka „średnia” ;) ale też zależy od czułości/ marki/ partii itp ☺
Dokładnie, dlatego mówię nawet jak @Waleczna36 kupi najczulszy to nie ma szans żeby jtr wyszło cokolwiek, jeszcze troszkę trzeba się wstrzymać niestety, teraz dopiero się zacznie ciągłe czekanie ☺️
 
reklama
Przepraszam ze to napisze ale musisz jeszcze poczekac chwilke ... Beta jest dwu cyfrowa ale nie jst powalajaca... Ja w 5 dpt mialam 16 i skonczylo sie biochemiczna a @motylek24 to jedna z niewielu przypadkow gdzie wystartowala z tak niskiej bety i wszytko dobrze sie potoczylo... Chce tylko zebys wiedziala ze to sie moze teraz w rozny sposob potoczyc. Nie wiemy i nie mamy pojecia ale na tak wczesnym etapie to raczej normalne ze nie mozemy byc niczego pewne ;) Ja nigdy nie lubialam jak ktos na sile mnie pocieszal a swoje myslal... mysle ze to najgorsza forma pocieszania... Ja ci bardzo kibicuje i na 50% jestem pewna ze bedzie dobrze ale drugie 50% to wielka nie wiadoma... Juz wpisalam Cie do kalendarza i pamietaj ze zawsze Ci kibicowalam i tak jest tez w tym przypadku. Po prostu che zebys miala w głowie jednak mozliwie rozne scenariusze OKA? [emoji173]
Wszystko popieram [emoji173]️
 
Do góry