reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Żeby wyciszyć jajniki po stymulacji. Tak się podobno robi, kiedy transfer jest odroczony. I podobno nie robi sie transferu mrożonych zarodków w cyklu po zakonczonej stymulacji tylko w jeszcze kolejnym. To moja pierwsza procedura, wiec totalnie zaufałam lekarzom. Mam nadzieję, że się nie zawiodę :(
Ja zawsze mialam crio i cykl po stymulacji mialam transfer. Wyciszane mialam estrofemem... Ale kazda klinika ma swoje sposoby. Czekamy na punkcje ;)
 
Dokładnie, dlatego mówię nawet jak @Waleczna36 kupi najczulszy to nie ma szans żeby jtr wyszło cokolwiek, jeszcze troszkę trzeba się wstrzymać niestety, teraz dopiero się zacznie ciągłe czekanie ☺
Mi wyszedl w 5 dpt przy becie 16 ;) test o czulosci 10 :) Taka blada kreseczka ale byla ;)i po 2 minutach ;)
 
Ja kupię sikanca na jutro, rano zrobię :)
Potem bety będę robić na zmianę z testami, zobaczymy. Chyba oszaleje ze szczęścia, jezuuu dziewczyny tyle lat starania, leczenia, łez, depresji już na końcu... Wygląda na to słoneczko zaczęło świecić dla mnie 🤗
Z sikańcami to poczekaj, bo te dziady potrafią nieźle wystraszyć, niby takie czułe, a przy trzycyfrowej becie potrafi być bladziutka kreska. Mega się cieszę, że wszystko jest na dobrej drodze❤️😊
 
reklama
 
Do góry