reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tez przed chwila wróciłam z caffrura, nie ma mydła, makaronów, papieru, ale wiecie co mnie zdziwiło? Ja poszłam szczególnie po karmę dla kota, bo takie spożywcze zakupy ogarnelam w lidlu, bo mamy obok, no i w tym carffure nawet karmy dla kota brak 🙈🤣 sucha jest, ale puszek już nie ma 🙈
A Ty masz racje, uważaj teraz na siebie, bo ludzie zachowują się jak dzicz
No ja chyba nie wierzyłam, ze to się dzieje naprawdę- brak papieru toaletowego!! I mydła!! Byłam w trzech sklepach, nawet w rossmanie pustki ale kupiłam ostatnie opakowanie mydła #winning 😎💪😎
Ja się cieszę, ze udało mi się kupić trochę świeżych warzyw i owoców i teraz muszę trochę odbudować swoją zdrowa dietę po urlopie...i zero wina 😫😫 ale dam radę ✊
 
Mieliśmy te wszystkie genetyczne badania. Nie pamiętam teraz jak się nazywały wszystkie ale na pewno kariotypy robiliśmy oboje.
Rozmawiałam dziś z panią doktor ona powiedziała że oni (czyt. Novum) nie są za badaniami immunologicznymi. Nie zrozumiałam do końcu czemu. Może na wizycie ja więcej podpytam.
Plan na ten miesiąc to histeroskopia a na następny cykl już transfer być może dwóch mrozaczkow!
Bardzo mi przykro kochanie 😢😢😢 ściskam mocno 🥰🥰🥰
 
No ja chyba nie wierzyłam, ze to się dzieje naprawdę- brak papieru toaletowego!! I mydła!! Byłam w trzech sklepach, nawet w rossmanie pustki ale kupiłam ostatnie opakowanie mydła #winning 😎💪😎
Ja się cieszę, ze udało mi się kupić trochę świeżych warzyw i owoców i teraz muszę trochę odbudować swoją zdrowa dietę po urlopie...i zero wina 😫😫 ale dam radę ✊
Wiesz ze ja słabo pijaca i przed stymulacja tez nie pilam praktycznie wcale a teraz jak wiem ze nie moge to wypila bym wszystko ;)
 
No my tu wszystkie ściskamy cały czas kciuki ✊✊✊✊✊✊

Nie chcę Cię martwić, ale nie wiem kiedy uwierzysz, że to się dzieje naprawdę 😁 ja robiłam 2 bety, 3 sikańce i nadal nie wierzę w ten cud 😁 może uwierzę po wizycie jak zobaczę, że wszystko jest dobrze 😘
Ja kupię sikanca na jutro, rano zrobię :)
Potem bety będę robić na zmianę z testami, zobaczymy. Chyba oszaleje ze szczęścia, jezuuu dziewczyny tyle lat starania, leczenia, łez, depresji już na końcu... Wygląda na to słoneczko zaczęło świecić dla mnie 🤗
 
Przepraszam ze to napisze ale musisz jeszcze poczekac chwilke ... Beta jest dwu cyfrowa ale nie jst powalajaca... Ja w 5 dpt mialam 16 i skonczylo sie biochemiczna a @motylek24 to jedna z niewielu przypadkow gdzie wystartowala z tak niskiej bety i wszytko dobrze sie potoczylo... Chce tylko zebys wiedziala ze to sie moze teraz w rozny sposob potoczyc. Nie wiemy i nie mamy pojecia ale na tak wczesnym etapie to raczej normalne ze nie mozemy byc niczego pewne ;) Ja nigdy nie lubialam jak ktos na sile mnie pocieszal a swoje myslal... mysle ze to najgorsza forma pocieszania... Ja ci bardzo kibicuje i na 50% jestem pewna ze bedzie dobrze ale drugie 50% to wielka nie wiadoma... Juz wpisalam Cie do kalendarza i pamietaj ze zawsze Ci kibicowalam i tak jest tez w tym przypadku. Po prostu che zebys miala w głowie jednak mozliwie rozne scenariusze OKA? ❤
Moze byc jeszcze tak ze jak mialas podane dwa zarodki to poprostu jeden sie ewakuwal i troszke ta bede zaniza, dlatego beta w tak wczesnym etapie nie zawsze nam duzo powie, teraz najwazniejsza jest dla ciebie ta beta poniedzialkowa trzymam mocno ✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊✊
 
Przepraszam ze to napisze ale musisz jeszcze poczekac chwilke ... Beta jest dwu cyfrowa ale nie jst powalajaca... Ja w 5 dpt mialam 16 i skonczylo sie biochemiczna a @motylek24 to jedna z niewielu przypadkow gdzie wystartowala z tak niskiej bety i wszytko dobrze sie potoczylo... Chce tylko zebys wiedziala ze to sie moze teraz w rozny sposob potoczyc. Nie wiemy i nie mamy pojecia ale na tak wczesnym etapie to raczej normalne ze nie mozemy byc niczego pewne ;) Ja nigdy nie lubialam jak ktos na sile mnie pocieszal a swoje myslal... mysle ze to najgorsza forma pocieszania... Ja ci bardzo kibicuje i na 50% jestem pewna ze bedzie dobrze ale drugie 50% to wielka nie wiadoma... Juz wpisalam Cie do kalendarza i pamietaj ze zawsze Ci kibicowalam i tak jest tez w tym przypadku. Po prostu che zebys miala w głowie jednak mozliwie rozne scenariusze OKA? ❤
Postaram się 😊
Ale dziękuję za szczerość.
Po prostu bardzo już bym chciała żeby było dobrze może dlatego tak reaguje ...
 
reklama
No i wyszlam. Punkcja 15.03 (niedziela) o godzinie 9.00 stawiam się w klinice. Łukasz podekscytowany, że w końcu do czegos się przyda [emoji1787] jutrzejsza wizyta idzie w zapomnienie. Mam 8 dojrzałych pęcherzyków i to podobno bardzo dobrze.
Transfer jednak ze względu na sytuację odroczony, ale najważniejsze, że będą już zarodki (mam nadzieję, że będą). Dostałam recepte na tabletki antykoncepcyjne na 2 cykle, więc transfer zapewne dopiero będzie w maju jesli dobrze licze.
 
Do góry