reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mnie czasem cmi, np dzisiaj delikatnie coś czuje. Dziś mam płaczliwy dzień [emoji22][emoji22] ciagle chlipie [emoji27][emoji27]

Za chwile jadę do pracy. Podczytuje was ale nie mam co pisac, a nie chce pisac o wiecznym strachu i nerwach.
Zlapalo Cię tak jak mnie wczoraj. Ryczalam pol dnia. Trzymaj sie. Tule. Ja tez sie bardzo denerwuje. Jeszcze ta sytuacja w kraju mnie denerwuje..
 
To jest cyrk 🤦🏼‍♀[emoji23] na IS zarażonych jest Ok 80 osób i wszyscy żyją normalnie [emoji4] nikt nic nie zamyka [emoji4]

Słyszałam dzisiaj w radio ze Polska nie chce dopuścić do tego zeby liczba zachorowań była tak wysoka jak w innych państwach . W Holandii jest ok 400 osób zarażonych i szkoły otwarte . A Polska już zamyka szkoły , wszystkie granica maja kontrole temperatur itd
 
Słyszałam dzisiaj w radio ze Polska nie chce dopuścić do tego zeby liczba zachorowań była tak wysoka jak w innych państwach . W Holandii jest ok 400 osób zarażonych i szkoły otwarte . A Polska już zamyka szkoły , wszystkie granica maja kontrole temperatur itd

No niestety już u nas tez szkoły zamykają [emoji4]
 
Nieraz tez tak miałam .. i pOzniej się stresowałam , ze któregoś dnia za mało wstrzyknęłam 😳następny pen ustawiałam razem z M 🤪i na sam koniec wystrzyknelo się jeszcze z 50j także maja taki zapas ..
Ufff, dzięki, też już myślałam że coś cały czas robiłam źle 😅 czyli po prostu mają bardzo duży zapas
 
Właśnie, racja nawet sam Pasnik nie da gwarancji Co się stało ale chcialam usłyszeć jego zdanie bo on prowadzi chyba juz z setki dziewczyn więc myślę że z dużym prawdopodobieństwem znając przebieg ciąży przed poronieniem może odgadnąć przyczynę. Zaciekawiło mnie że poparł badanie pgd
Poparł teraz dla tego ze jak ja rozmawiałam ze swoim ginekologiem to mówią ze coraz więcej zaburzeń genetycznych jest mimo prawidłowych kariotypow u rodziców szczególnie u dziewczyn po 35 rz ale opłacają już je i u dużo młodszych jak są niepowodzenia. Ze mną badała dziewczyna 24 letnia i na 4 blastki 3 chore
 
reklama
To jest cyrk 🤦🏼‍♀️😂 na IS zarażonych jest Ok 80 osób i wszyscy żyją normalnie 😊 nikt nic nie zamyka 😊
Cyrk to byl we Wloszech jak w trakcie kwarantanny ludzie ja objęci lazili samo pas i teraz mają cały kraj sparaliżowany... Także śmiać się można ale to już jest śmieszne dla coraz mniejszej liczby ludzi, na pewno nie dla tych co mają świadomość konsekwencji nie tylko tych zdrowotnych. U mnie kilkaset osób zarażonych i jest wydana spec ustawa która w każdej chwili może zostać wdrożona w życie .
Jak oglądacie rozne seriale na Netflixie to polecam obejrzeć dokument sprzed ponad roku Pandemia kiedy nikt nie pomyslal że taka corona zapanuje, stworzony przez ekspertów i naukowców ktorzy jeżdżą po świecie w celu opracowania uniwersalnej szczepionki na wirusy i jest ten dokument niepokojący i trochę przewidujący że prędzej czy później będzie problem
 
Do góry