reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chyba tylko wlew tylko ja się zastanawiam na co on tak dokładnie działa i czy nie poprosić go w związku z AK??? Hmmm
Mi doktor tlumaczyl ze to głównie emulsja tluszczowa na bazie soji. Podaje sie go ludziom chorym na nowotwor jak juz maja problem z jedzeniem... Stosuje sie do na obnizenie nk jest tanszym zamiennkime immunoglobin i szcepionek a i tez bezpieczniejszym. Ale wedlugo mojego bohatera oczywiscie tez jest niebezpieczny i nie warto...
 
Nie martw się :( ja też poza bólem głowy i zamuleniem, wynikającym chyba z pogody nic nie czuje. To mój 6 dzień, nie mam siniaków i nie czuje, żeby cokolwiek w środku się działo. I też mi dziwnie, bo jak czytam, że powinnam płakać i wzruszać na reklamie "merci", to czuje tylko zażenowanie [emoji35]
A jak było wcześniej u Ciebie?
Ja jak wczesniej jechalam na pierwszy podglad wlasnie teraz sie nad tym zastanawialam to chyba cos czulam ;( teraz tylko leciutko cos i to bardziej w dolnej partii plecow. Czasmi podbrzusze ale zsatanawiam sie ty nie czasami jelita bo ja od metforminy mam czasami akcje sraczki ;) Co do nastroju to czasami mnie dopada ale to czasami jak np dzisiaj na koncowce serialu... I dzisiaj to mi jakos tak dziwnie przykro jest ale tez nie wiem dlaczego ;)
 
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać 😭 mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk 😳🤦🏻😂 Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...
He 😘
Ja robiłam sikacza w 9dpt a nawet dwa 🤪
I takie piękne kreseczki ☺️
Będzie dobrze u Ciebie zobaczysz 🙂🌷
 

Załączniki

  • CD544BBC-5D7D-4412-BBD8-FA81A92F8199.jpeg
    CD544BBC-5D7D-4412-BBD8-FA81A92F8199.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 57
reklama
Poczekaj z tą beznadzieją na jutrzejszy wynik. Jest tu taka co smęciła i jakoś od czasu bety nie smęci😉Ból brzucha to wiesz ze może oznaczać wszystko. Tylko jak dostaniesz dziś okres to możesz być czegokolwiek pewna. Ale ja jakoś czuję, że okresu nie będzie.
✊✊✊Za jutro. Po prostu😘😘😘
Też tak czuję
Będzie płacz ale z radości 🙂😘
 
Do góry