reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Do tego czasu to ty to 5 razy powtorzysz ;) Sorki ale nie moglam sie powstrzymac normalnie samo ze mnie wylecialo ;)
Przypomniało mi sie jak kiedyś moja mam kupiła sagę z gazetą Fakt "Dzieci sztormu", 49 części i czytała, no i wzielam od niej tez, byłam za nią kilka części, wciągnęła mnie na maksa.. jadę kiedys autem, dzwoni, Marek odbiera i mowi,ze Sylwia prowadzi auto, coś przekazać? A ona, to ważne daj ja do telefonu, ja za telefon a ona mi w ryk, skonczyla czytac, i do mnie, ze ktoś tam (juz nie pamiętam) zmarl A ja się dre CICHO! Nie GADAJ MI!! A ona dalej,ze ona zmarł a Agnes to i tamto!! A ja dalej do niej PRZESTAN!!! Że byś Ty widziala Marka... teraz to ja zawsze pierwsza czytam i potem jej dopiero daje e.
 
OOOOOOOOO niiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zabili Carlosa :o :o :o 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 ale sie uryczalam 😭😭😭😭😭😭😭😭😭 I Margo w ciąży a ta stara q...va Carmen 😨😨😨😨😨😰😰😰😰😰😰😰😰 Ale naspamowalam... Musze wlaczyc sobie pierwszy odcinek pierwszego sezonu zeby sie jakos pocieszyc i dojsc do siebie!!!!!!!!!
Ja pierdole nie oglądnęłam tego jeszcze 😫😫😫😱😱😱zabije cię za ten spammmmmmmmm 😫😫😫😫🥶🥶🥶🥶😂😂😂😂😂
 
reklama
Gdzie mogę zrobić cross-match i allo mlr? Czytam i czytam i coś nie chce ze mną Google współpracować dziś 🙁
 
Do góry