reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Chyba tylko wlew tylko ja się zastanawiam na co on tak dokładnie działa i czy nie poprosić go w związku z AK??? Hmmm
Mi doktor tlumaczyl ze to głównie emulsja tluszczowa na bazie soji. Podaje sie go ludziom chorym na nowotwor jak juz maja problem z jedzeniem... Stosuje sie do na obnizenie nk jest tanszym zamiennkime immunoglobin i szcepionek a i tez bezpieczniejszym. Ale wedlugo mojego bohatera oczywiscie tez jest niebezpieczny i nie warto...
 
Nie martw się :( ja też poza bólem głowy i zamuleniem, wynikającym chyba z pogody nic nie czuje. To mój 6 dzień, nie mam siniaków i nie czuje, żeby cokolwiek w środku się działo. I też mi dziwnie, bo jak czytam, że powinnam płakać i wzruszać na reklamie "merci", to czuje tylko zażenowanie [emoji35]
A jak było wcześniej u Ciebie?
Ja jak wczesniej jechalam na pierwszy podglad wlasnie teraz sie nad tym zastanawialam to chyba cos czulam ;( teraz tylko leciutko cos i to bardziej w dolnej partii plecow. Czasmi podbrzusze ale zsatanawiam sie ty nie czasami jelita bo ja od metforminy mam czasami akcje sraczki ;) Co do nastroju to czasami mnie dopada ale to czasami jak np dzisiaj na koncowce serialu... I dzisiaj to mi jakos tak dziwnie przykro jest ale tez nie wiem dlaczego ;)
 
Ja prdle dziewczyny takiego mam jakiegoś stresa przedjutrem ze az mi niedobrze :( komuś wyszedł sikacz przy blastce w 9dot? Tak mnie korci zeby nasiurać 😭 mam takie huśtawki że raz ryczę raz się śmieję. Psychiatryk 😳🤦🏻😂 Wiem ze nie macie mi co powiedziec.. Musialam sie trochę pożalić... Niby sie nastawiam że ch*j z tego a jednak tli się nadzieja we mnie jeszcze...
He 😘
Ja robiłam sikacza w 9dpt a nawet dwa 🤪
I takie piękne kreseczki ☺️
Będzie dobrze u Ciebie zobaczysz 🙂🌷
 

Załączniki

  • CD544BBC-5D7D-4412-BBD8-FA81A92F8199.jpeg
    CD544BBC-5D7D-4412-BBD8-FA81A92F8199.jpeg
    1 MB · Wyświetleń: 53
reklama
Poczekaj z tą beznadzieją na jutrzejszy wynik. Jest tu taka co smęciła i jakoś od czasu bety nie smęci😉Ból brzucha to wiesz ze może oznaczać wszystko. Tylko jak dostaniesz dziś okres to możesz być czegokolwiek pewna. Ale ja jakoś czuję, że okresu nie będzie.
✊✊✊Za jutro. Po prostu😘😘😘
Też tak czuję
Będzie płacz ale z radości 🙂😘
 
Do góry