reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Co teraz czytacie dziewczyny? Ja czytam jakaś książkę, która wzięłam od siostry i nawet moja siostrzenica ja czytała ( a ma 16 lat) konkurs na żonę i bilet do szczęścia ( dwie części) i tam piszą non stop o dziecku ( bo panna wpadła z gościem za pierwszym razem - No k.... szczęście!) i wiecie co...pomimo, ze tak strasznie chce mieć dzidziusia i wszystko to nawet nie płacze przy tym. I tu na wakacjach jak widzę te maluszki to najchętniej bym zacalowala 🥰🥰🥰🥰🥰jakoś tak jestem dobrze nastawiona...ale to pewnie dlatego, ze już mi się kończy okres ;) bo przed okresem jestem nie do życia- tzn. pewnie mogłabym zabijać z premedytacja 😎😎😎
 
reklama
Do góry