reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Widze ze bardzo podobny charakterek do mojego 😊 Może jednak imię zobowiązuje ;)Ja mojej przylepki nie zamienilabym bym na żadnego innego chociaż bardzo duuuzo problemów przez niego mieliśmy i bardzo dużo czasu musieliśmy mu poświęcić, ale było warto!
Napewno dobry z ciebie czlowiek ze tak kochasz pieski ;) Nie wiem czy juz pisalam. My oziego znalzlismy dwa lata temu latem jak jechalismy na rowerach z imienin mojej babci takimi lasami. Nie wspomne ze dlatego lasami bo bylismy po paru glebszych ;) I stamtad przywizolam go do dmu w torebce. Ktos o musial wyrzucic. Mogl miec jakis miesiac. Oczywiscie dalam ogloszenie ale caly czas sie zastanawialm jak naklamac Łukaszowi w razie gdyby sie ktos po niego zglosil bo juz sobie nie wyobrazalam go oddac ;) Na poczatku sie balam bo mam Alutke i jest miedzy nimi 10 lat roznicy ale aloutka swietnie daj sobie z nim rade a poza tym troche sie dzieki nie mu rozruszala. My to na poczatku spalismy osobno bo on w naszym lozku w nocy czul sie jak na placu zabaw a najbardziej mu sie chyba podobaly nasze nosy 😂 😂 😂 Tak wiec Łukasz spal z nim na poczatku w innym pokojua na weekendy razem :-) :):-) :):-) :) ale jestesmy porypani co ? Az mi samej sie jest szkoda ⭕-) :)
 
Dziewczyno jak nie ogladalas ? Lepszego serialu dawno nie oglądałam . Jest super . Polecam ale uwaga wciąga bardzo [emoji23] z mężem zobaczyliśmy wszystkie sezony w 3 wieczory [emoji85][emoji23]
Oj bardzo bym chciala zeby mnie teraz cos wciagnelo. Ja to uwielbaim netflixa ale jakos nie moglam sie zmusic do tego serialu. Topowiadasz ze warto? Dzisiaj mnie chyba namowilas i ja namowie Łukasza ;) Wczoraj skonczylam ostatni odcinek the walking dead o trche mnie rozczarowal ostatni sezon ;)
 
Napewno dobry z ciebie czlowiek ze tak kochasz pieski ;) Nie wiem czy juz pisalam. My oziego znalzlismy dwa lata temu latem jak jechalismy na rowerach z imienin mojej babci takimi lasami. Nie wspomne ze dlatego lasami bo bylismy po paru glebszych ;) I stamtad przywizolam go do dmu w torebce. Ktos o musial wyrzucic. Mogl miec jakis miesiac. Oczywiscie dalam ogloszenie ale caly czas sie zastanawialm jak naklamac Łukaszowi w razie gdyby sie ktos po niego zglosil bo juz sobie nie wyobrazalam go oddac ;) Na poczatku sie balam bo mam Alutke i jest miedzy nimi 10 lat roznicy ale aloutka swietnie daj sobie z nim rade a poza tym troche sie dzieki nie mu rozruszala. My to na poczatku spalismy osobno bo on w naszym lozku w nocy czul sie jak na placu zabaw a najbardziej mu sie chyba podobaly nasze nosy [emoji23] [emoji23] [emoji23] Tak wiec Łukasz spal z nim na poczatku w innym pokojua na weekendy razem :-) :):-) :):-) :) ale jestesmy porypani co ? Az mi samej sie jest szkoda [emoji778]-) :)

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] wariatka nasza . Masz dobre serduszko , ja tez kocham zwierzęta ale mój mąż jest inaczej nauczony ( pochodzi z wioski gdzie zwierzęta są na dworze ) tak wiec nie mamy pupila . Chce kotka ale znowu sierść mojemu przeszkadza 🤦🏻‍♀️ a łysego kota nie chce 🤣
 
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] wariatka nasza . Masz dobre serduszko , ja tez kocham zwierzęta ale mój mąż jest inaczej nauczony ( pochodzi z wioski gdzie zwierzęta są na dworze ) tak wiec nie mamy pupila . Chce kotka ale znowu sierść mojemu przeszkadza 🤦🏻‍♀️ a łysego kota nie chce 🤣

wiem znam temat u moich znajomych ona chce on nie zniesie ;) No i nie maja ;) Ja naszczescie w tym temacie bardzo sie dobralam z Łukaszem ;)
 
Oj bardzo bym chciala zeby mnie teraz cos wciagnelo. Ja to uwielbaim netflixa ale jakos nie moglam sie zmusic do tego serialu. Topowiadasz ze warto? Dzisiaj mnie chyba namowilas i ja namowie Łukasza ;) Wczoraj skonczylam ostatni odcinek the walking dead o trche mnie rozczarowal ostatni sezon ;)

Ja tez nie byłam przekonana jak dziewczyny pisały o tym serialu . Pierwszy odc oglądałam z przymusu [emoji23] ale jak wpadliśmy w trans to był odc za odc i tak poszły wszystkie sezony . Teraz czekam na nowy do 3 kwietnia aż
 
reklama
Do góry