reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, gdzieś czytałam, że 80% ludzi w Polsce nie przekazuje swojego 1% podatku na organizacje charytatywne. Jako, że tu są same ogarnięte osoby to zakładam, że u nas statystyka jest odwrotna, 80% przekazuje 🤓
Apel do pozostałych 20% oraz osób podczytujących zza krzaków!!!
Jesli nie macie komu przekazać swojego 1% podatku to przekażcie go proszę Oliwce. Oliwia to Córeczka naszej forumowej koleżanki Gosi, która miała się urodzić 2 miesiące przed moja córeczką, ale pospieszyla się tak bardzo, że jest od niej 5 miesięcy starsza. Jak same widzicie, Oliwka przyszła na świat jako skrajny wczesniak, rok temu wszystkie trzymałyśmy kciuki, żeby się udało, bo z takimi maluszkami różnie bywa. Udało się, Oliwka to wielka wojowniczka i dzięki rehabilitacji nadgania do swoich rówieśników. I właśnie potrzeba $ na rehabilitację, terapię, wizyty u specjalistów, żeby dać jej szanse na prawidłowy rozwój.
Pomożecie koleżance? 😘

received_1037477633296716.jpeg


Możecie też wesprzeć Oliwke biorąc udział w licytacjach charytatywnych na fb

💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
 
I takiej nudy życzę Ci aż do samego porodu:):) Ja czekam tym razem na @,menda jedna spóźnia się już czwarty dzień:oops:Jak przyjdzie zaczynam leczenie od Pasikonika i w marcu transfer dwóch ostatnich eskimosów! Jakoś tylko optimizmu brak, może przez te pogodę. A ty jak znosisz te wiatry?
To trzymam kciuki za udany transfer. Teraz już musi się udać 🤞 Do wiatrów jestem przyzwyczajona, większość życia spędziłam nad morzem. Czekam na wiosnę, myślę, ze przyjdzie szybko w tym roku i będzie ciepło. Jeszcze echo serduszka zrobię za dwa dni w Invicta. Mam jeszcze trzy mrozaczki i chciałabym jak najszybciej po porodzie podejść do kolejnego transferu, ale po cesarce to pewnie nie będzie takie proste. Lekarz już teraz straszy rozejściem blizny itd. Muszę mu pokazać dokumentację z operacji jakie miałam na macicy i oceni, jak będę mogła rodzić.
 
Ostatnia edycja:
Opowiem wam jak kiedys wlasnie w Gorzowie WLKP pojechalam na randke. No i pojechalismy najpierw do maca i tam wypilam podwojnego shake. A pozniej koles mnie zabral na taka zwirownie. Duze jezioro i ani jednej trawki. Bylam wlasnie w stringach i bialych spodniach. Siedzimy w samochodzie ten mi tam ostro nawija a ja juz czuje po tym shaku ze cos bedzie az mi poty wyszly. To mu powiedzialam ze ide siku. Nie mialam przy sobie ani jednej chusteczki no i sie zaczelo a najgorsze bylo to ze nie mialam sie czym podetrzec bo tam naprawde nawet jedenej roslnki nie bylo. To zdjelam stanik no i musialm tym to zrobic ...!!!!!! Biustonosz wyrzucilam i wrocilam do samochodu a ten sie na mnie patrzy i widzi te sterczace guziki az przeswitujace przez bluzke to uznal ze daje mu jakies znaki i sie zaczal do mnie przytulac. Myslalam ze umre !!!!! No i spanikowana kazalm mu sie natychmiast odwiezc do domu [emoji28] [emoji28] :o Widzielismy sie wtedy ostatni raz :-D:-D:-D

Ale z Ciebie agentka [emoji23][emoji23][emoji23] dawno się tak nie uśmiałam [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Dziewczyny, gdzieś czytałam, że 80% ludzi w Polsce nie przekazuje swojego 1% podatku na organizacje charytatywne. Jako, że tu są same ogarnięte osoby to zakładam, że u nas statystyka jest odwrotna, 80% przekazuje 🤓
Apel do pozostałych 20% oraz osób podczytujących zza krzaków!!!
Jesli nie macie komu przekazać swojego 1% podatku to przekażcie go proszę Oliwce. Oliwia to Córeczka naszej forumowej koleżanki Gosi, która miała się urodzić 2 miesiące przed moja córeczką, ale pospieszyla się tak bardzo, że jest od niej 5 miesięcy starsza. Jak same widzicie, Oliwka przyszła na świat jako skrajny wczesniak, rok temu wszystkie trzymałyśmy kciuki, żeby się udało, bo z takimi maluszkami różnie bywa. Udało się, Oliwka to wielka wojowniczka i dzięki rehabilitacji nadgania do swoich rówieśników. I właśnie potrzeba $ na rehabilitację, terapię, wizyty u specjalistów, żeby dać jej szanse na prawidłowy rozwój.
Pomożecie koleżance? 😘

Zobacz załącznik 1079212

Możecie też wesprzeć Oliwke biorąc udział w licytacjach charytatywnych na fb

💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Ja to nie kumam jak można nie przekazać 1% na jakiś konkretny dobry cel. Ale skoro takie są statystyki to nie dziwne że ten kraj jest tu gdzie jest...
 
To trzymam kciuki za udany transfer. Teraz już musi się udać 🤞 Do wiatrów jestem przyzwyczajona, większość życia spędziłam nad morzem. Czekam na wiosnę, myślę, ze przyjdzie szybko w tym roku i będzie ciepło. Jeszcze echo serduszka zrobię za dwa dni w Invicta. Mam jeszcze trzy mrozaczki i chciałabym jak najszybciej po porodzie podejść do kolejnego transferu, ale po cesarce to pewnie nie będzie takie proste. Lekarz już teraz straszy rozejściem blizny itd. Muszę mu pokazać dokumentację z operacji jakie miałam na macicy i oceni, jak będę mogła rodzić.
A kiedy po cesarce byś mogła podejść? Mnie pewnie czeka to samo bo miałam dwie laparotomie. Dawno miałaś ten zabieg?
 
Ale pięknie to opisałaś[emoji6]. A ja to tylko spier... laj umiałam napisać [emoji23]
Dziewczyny wiadomo że każda z nas ma inne zdanie na ten temat a ten ktoś swoje przekonania którymi myśli że zmieni w nas zdanie lub wzbudzi poczucie winy.Naprawde olac to po co niepotrzebne nerwy.Ten ktoś pewnie czuje satysfakcję za poruszenie na forum
 
reklama
Do góry