reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No i dobrze, bo się udało! Ja mam mieć w przyszłym cyklu, przed nowa procedura. Tyle ze ja we Fr mam to za darmo... dlatego jestem w szoku tych kwot w Pl jakie trzeba płacić... 😢
Może już i mi coś się pitoli, ale myśle ze i ja coś tam mam...😓 mam niekiedy tak bolesne miesiączki ze tracę świadomość, a ze mam dwie koleżanki w pracy które cierpią na endometriozę... Może głupie, ale chciałabym chociaż znaleźć przyczynę... bo plemniki slabe,ale tez nie najgorsze... wiec obstawiam ze coś u mnie nie tak.
Ja właśnie tez dlatego chce sprawdzić, co prawda żaden lekarz mi tego nie proponował...miesiączek nie mam bolesnych, chociaż czasem przed samym okresem mam ból przez jakieś 3-5 minut ale taki mega mocny, to chyba przez tylozgiecie macicy i potem od razu dostaje okres. Taki ból mam może pare razy w roku, nie za każdym razem jak dostaje okres. Ale to badanie może wykryć różne polipy i endometriozę, których normalnie nie widać wiec tez wole sprawdzić, bo gdzieś musi być przyczyna, ze się nie udaje...
 
Ty po prostu lubisz takie "golasy"[emoji16] a ja jakies nadzienie koniecznie musze miec. Bez lukru sie obejde[emoji16] i tez nie umiem się z drozdzami obchodzic. Ciasto na pizze nawet schrzanie[emoji16]
Jeśli chodzi o nadzienie to umieram do smaku rafaello... ile by nie było w moim zasięgu tyle zjem bez zastanowienia a potem cierpię[emoji23] duże opakowanie łyknę na raz a potem cuduję żeby ten cukier ujarzmić[emoji23] ale zdarza się to bardzo rzadko, bo sama nie kupuję, jedynie jak dostanę. To samo z orzeszkami ziemnymi. Nie kupuję ale każdą znalezioną puszkę wyzeruję[emoji23] no i uwielbiam steki[emoji4]to już niestety częściej i wcale nie dziwi mnie, że Amerykanie spokojnie wciągają półkilowego na raz[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja właśnie tez dlatego chce sprawdzić, co prawda żaden lekarz mi tego nie proponował...miesiączek nie mam bolesnych, chociaż czasem przed samym okresem mam ból przez jakieś 3-5 minut ale taki mega mocny, to chyba przez tylozgiecie macicy i potem od razu dostaje okres. Taki ból mam może pare razy w roku, nie za każdym razem jak dostaje okres. Ale to badanie może wykryć różne polipy i endometriozę, których normalnie nie widać wiec tez wole sprawdzić, bo gdzieś musi być przyczyna, ze się nie udaje...
Ja osobiście się cieszę na to badanie, jeśli mie wykryje nic, to będziemy szukać dalej, a jeśli tak, to poznamy przyczynę. Mam dwie koleżanki w pracy co maja ostra endometriozę i jedna ma już dziecko, ale dostała silnych boli w pracy ze zabrało ja pogotowie, druga gorszy przypadek, gdzie raz podczas wykonywania zabiegu, straciła przytomność... biedna, ma 22 lata i tak silna endometriozę...
Ale podsumowując, myśle ze to ważne badanie!
 
Jeśli chodzi o nadzienie to umieram do smaku rafaello... ile by nie było w moim zasięgu tyle zjem bez zastanowienia a potem cierpię[emoji23] duże opakowanie łyknę na raz a potem cuduję żeby ten cukier ujarzmić[emoji23] ale zdarza się to bardzo rzadko, bo sama nie kupuję, jedynie jak dostanę. To samo z orzeszkami ziemnymi. Nie kupuję ale każdą znalezioną puszkę wyzeruję[emoji23] no i uwielbiam steki[emoji4]to już niestety częściej i wcale nie dziwi mnie, że Amerykanie spokojnie wciągają półkilowego na raz[emoji23][emoji23][emoji23]
Rafaello pyszotka mmmm😁 a bounty..w sensie nadzienie? Ja uwielbiam wszystko co kokosowe;) no i smak solony karmel tez lubie:) orzeszki ziemne no zdrowe tylko moze nie solone😛 ale sa tez gołe w sensie fistaszki 😁
 
Nie umiem opisać jaka jest poza tym że ma mamozę do nieskończoności [emoji23] pozwalam jej poznawać świat w sensie łazi wszędzie, brudzi się, je co znajdzie i nie wiem czy przez to będzie odważna czy nie. Cały czas chce być blisko, nie bawi się sama, trochę oglada tempem ekspresowym wybrane książeczki, lubi wszystko oglądać. Nie lubi chusty, nosidła, wózka, fotelik samochodowy bez animacji i z tyłu też bee. Więc zapitalam z prawie 11kg na rękach[emoji23] gada po swojemu tylko, dalej rozwala nie buduje, pluszaków nie lubi. Teraz ma fazę na chodzenie za ręce. Do przodu, do tyłu, na boki, po schodach, ze schodów przodem i tyłem, na kanapę i z, na okno i z.[emoji23] śpi z nami, w dzień na mnie. Chodzi spać 22, wstaje koło 7 i mimo, że względnie bez większych pobudek to jestem mega padnięta jak wstanę. Czytam aktualnie 3 książkę po porodzie i obejrzałam pół filmu bez niej, jeden z nią, siatkę ogląda z nami no trudno[emoji23] jak czegoś nie umie a chce zrobić to strasznie się denerwuje albo jak z czymś w milisekundę nie zdążę [emoji23] . Jak Pawła nie ma w domu, to nie jestem w stanie nawet nic ugotować bo wisi na nodze, poczytać nie bo albo zje tą książkę albo krzyczy że nie robimy nic razem. Na komputerze nic, bo sama by tam chciała grzebać. Poza tym nawet jak jestl Paweł to i tak po chwili szuka mnie po domu[emoji849]. Jak wiosłowałam na górze to przestałam włączać muzykę a i tak po 20min wdrapywała się z Pawłem po schodach[emoji23]lubi ostre żarcie, mięcho, czekoladę 90 i mocną kawę z mlekiem [emoji23]

Także taki egzemplarz mi się trafił[emoji23]
Jakoś się przemęczę, no ale różowo to chyba tylko na reklamach[emoji23]

No a z tym testowaniem to aż taka twarda nie jestem. Pękłam w południe i zrobiłam sikańca, przy czym tankowałam wcześniej ostro i tw siki jakieś jasne były no i oczywiście nic nie widać. A że wiem, że to niemiarodajne to czekam w nerwach do jutra[emoji23]

O to jak moja, z tą różnicą, że moja nie lubi nic oprócz cycka, jedzenie zupki trwa 30-40 minut oraz na radar obecności mamy czyli jak tylko wyjdę z sypialni to od razu się budzi i mąż musi ja tulić zanim nie wrócę, więc kąpiel ekspresowa 😂

✊✊✊ Za jutrzejszą betę!!!

Dziewczyny weźcie mnie uspokojcie, jakieś dziwne myśli do mnie niespodziewanie przyszły. Czy to ze dzisiaj nie było serca to znaczy ze coś nie tak z ciaza? Nie wiem może wina sprzętu? Wielkość zarodka 0,72cm to chyba już powinno być???

Boże matka wariatka, tłumacze sobie ze może sprzęt słaby itd ale wiecie jak to jest [emoji24][emoji24][emoji24]

Artemida, luuuuzzz!!!
Serduszko pojawia się do 7t6d, więc spokojnie za tydzień zobaczysz jak bije 💓.
Początkiem 6 tygodnia rzadko widać, musi być bardzo dobry sprzęt. Twój zarodek rośnie, jest dobrej wielkości na swój wiek. Jakby coś było nie tak to lekarz by zasugerował, żeby jeszcze się nie cieszyć.
 
reklama
Do góry