reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja jestem w trakcie drugiej procedury.
Z pierwszej mamy rocznego synka❤
Mieliśmy 7 zarodków, ale tylko jeden transfer na 6 się udał. Dziś miałam punkcję, w sobotę dowiem się ile mamy teraz zarodków. Ja tez w Warszawie, w Invicta.
Czyli teraz walka o rodzeństwo teraz. Trzymam mocno mocno kciuki! Najważniejsze to się nie poddawać w walce o marzenia.
 
reklama
To ja was wszystkie przebije. W ciąży zemdliło mnie 2 razy. Raz od zapachu schabowe z kurczaka a raz od arabskiej muzyki [emoji16]
No to łaskawa ciaze miałaś ;) kiedyś moja kolezanka tak pięknie w ciąży wyglądała i jej to mowie, a ona do mnie A daj spokój.. ciagle mnie mdli. A najgorzej jak widzę w telewizji cytryny... No mnie to już chyba nic nie zdziwi
 
Czyli teraz walka o rodzeństwo teraz. Trzymam mocno mocno kciuki! Najważniejsze to się nie poddawać w walce o marzenia.
No dokładnie. Ktoś tu kiedyś mądrze powiedział, że in vitro nie udaje się tym, którzy przestają próbować. Ekipa forumowa nie pozwala się poddawać 😀Walczymy tu dzielnie😊
 
Ale zazdro ;) Mi juz duzo lepiej bo mnie @fredka84 i @Liliana87 tak rozsmieszyly a jak wiadomo smiech dobry na wszystko ;) Modle sie tylko zeby jutro juz bylo dobrze. Teraz u mnie w brzuchu slychac meeega głośne przelewanie w brzuchu.
Jutro bedziesz jak młoda Bogini A Twoja funfela, co to ją tutaj jak laleczke Wudu potraktowałas bedzie miała z tyłka rozrzutnik do gnoju [emoji23][emoji16]
 
No dokładnie. Ktoś tu kiedyś mądrze powiedział, że in vitro nie udaje się tym, którzy przestają próbować. Ekipa forumowa nie pozwala się poddawać 😀Walczymy tu dzielnie😊
Pięknie powiedziane! Czyli byle do soboty 💪
Domyślam się, że to czekanie na ten cud jest najgorsze...
 
No to po co Ci tak dużo nie wiem gdzie mieszkasz i jaka jest Twoja sytuacja ale i tak w Polsce można mieć 6 zarodków. Ja też miałam pobranych 8 komórek z ktorych było 6 zarodków jeden poszedł świeży jeden nie dotrwal do 5 dobry i reszta została zamrożona. Nie ważne ile masz ważne czy dojrzałe i ile będzie zarodków. z 22 też nie ma 22 zarodków.
Spokojnie Twoje szanse dalej są tak samo dobre jak innych.
No naczytałam się jak dziewczyny mają po 22 komórki po punkcji i tak 8 mało mi się zdawało [emoji53] nie chce komórek mrozić, zarodki same
 
reklama
Hahah aż się z mężem pośmialiśmy [emoji23]

a tak z drugiej strony to ja też nie miewam takich spraw .. jak już to w drugą stronę jak @bazylia128 ;))
A wgl jak widzę czerwień w majtach [emoji58][emoji58][emoji58] to zaczynam się bardzo stresować No i trzeba odwiedzić toaletę ..
jak to mój mąż mówi - stres kupa [emoji23]
No stres kupa to prawie jak kac kupa. Mój mąż też nie ma z tym problemów, zawsze rano o stałej porze i czasami jak mu się kilka minut opozni to idzie do pracy i w połowie drogi nie wie czy do domu wracać czy do pracy lecieć bo nie wie, czy uniesie [emoji23] A ja jak się sama z siebie załatwię, to radosna wychodzę z wc i Matek juz sie, co robiłam;) wiem,zaraz się tutaj wszystkie zdrowe odezwiecie, ze powinnam w takim razie dietę zmienić. Robię, co mogę;)
 
Do góry