reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
W naszym przypadku trzeba uwazac zeby draski na majtkach nie zostawic [emoji28] [emoji28] [emoji28]
To Wy nie możecie nosić stringów;)
Mój facet od gegry w liceum (A wtedy była jakaś głupia moda,ze laski nosiły te wystające stringi nad spodniami) mowil na stringi "majtki melioracyjne" - bo czyszczą rowy [emoji1787][emoji23]
 
Jutro bedziesz jak młoda Bogini A Twoja funfela, co to ją tutaj jak laleczke Wudu potraktowałas bedzie miała z tyłka rozrzutnik do gnoju [emoji23][emoji16]
hehehehehehe wiem straszna jestem. Ale tak mnie juz w pienia tym bardziej ze musialm sie dzisiaj za nia tlumaczyc. No pracuje juz dziewczyna tyle czasu i nie ogarnia :) Ciagle tylko nawija i nawija. Raz sie zastnawialam czy jej nie pokruszyc jakiejs ziolowej tabletki uspokajajacej do kawy!!! Bo ona jest tak podniecona ta praca a ja sie przez nia nie moge skupic i uciekam od niej a ty i tak za mna łazi.
 
Hej dawno mnie tu nie było więc tak szybko opowiem moją historię.
W grudniu 2018 urodziłam córkę po zaplodnieniu in vitro. Wcześniej bardzo długo się staraliśmy o dziecko . 4 Inseminacje i nic udało się po in vitro. Dziś zrobiłam sobie 3 testy ciążowe(okres się spóźnia ok 10 dni ) i wszystkie wyszły pozytywne. Szok, niedowierzanie czy to możliwe
Yes. Zrób bete;) ale gratuluję ;)
 
hehehehehehe wiem straszna jestem. Ale tak mnie juz w pienia tym bardziej ze musialm sie dzisiaj za nia tlumaczyc. No pracuje juz dziewczyna tyle czasu i nie ogarnia :) Ciagle tylko nawija i nawija. Raz sie zastnawialam czy jej nie pokruszyc jakiejs ziolowej tabletki uspokajajacej do kawy!!! Bo ona jest tak podniecona ta praca a ja sie przez nia nie moge skupic i uciekam od niej a ty i tak za mna łazi.
Relanium jej zapodaj😂
 
Bo nie wiedzą. Ja żadnej nic nie mówiłam ;) wie tylko najbliższa rodzina. A ja jestem ciotka numer 1 na wszystkich baby shower i innych spotkaniach :) miewam chwile załamania, nie jestem z kamienia, ale staram się być silna. W ogóle to prawda, że punkcja jest bolesna?
Nieee. Sama punkcja nie. Daja narkozie i jest niezła impreza;)
Po punkcji pobolewa podbrzusze. Ale do wytrzymania.
 
No stres kupa to prawie jak kac kupa. Mój mąż też nie ma z tym problemów, zawsze rano o stałej porze i czasami jak mu się kilka minut opozni to idzie do pracy i w połowie drogi nie wie czy do domu wracać czy do pracy lecieć bo nie wie, czy uniesie [emoji23] A ja jak się sama z siebie załatwię, to radosna wychodzę z wc i Matek juz sie, co robiłam;) wiem,zaraz się tutaj wszystkie zdrowe odezwiecie, ze powinnam w takim razie dietę zmienić. Robię, co mogę;)
My mamy tak samo jak Twój mąż 😂😂
Rób co możesz kochana ;)
 
reklama
hehehehehehe wiem straszna jestem. Ale tak mnie juz w pienia tym bardziej ze musialm sie dzisiaj za nia tlumaczyc. No pracuje juz dziewczyna tyle czasu i nie ogarnia :) Ciagle tylko nawija i nawija. Raz sie zastnawialam czy jej nie pokruszyc jakiejs ziolowej tabletki uspokajajacej do kawy!!! Bo ona jest tak podniecona ta praca a ja sie przez nia nie moge skupic i uciekam od niej a ty i tak za mna łazi.
Lubi Cię po prostu ;)
 
Do góry