reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie zrobili amh nawet, nie mam ochoty już się z nimi uzerac...konsylium lekarzy zdecydowalo ,że skoro po menopurze urosło tylko jeden pecherzyk z dwoma jajeczkami, i dwa małe puste pęcherzyki to dla nich bylo jednoznaczne,że nie nic więcej nie mogą zrobić i że mogę spontanicznie zajść w ciążę....byłam u nich prawie 3 lata, a nikt nie zrobił nawet Amh, nie wdpimbe o innych hormonach...
Zmień klinikę !!!! Dziewczyno nie rezygnuj !!! Ja tez jestem w trakcie zmiany kliniki . Jest klinika w Leidendoorp typowa w leczeniu niepłodności !!! Wyślę Ci info na prive jeśli chcesz
 
reklama
Lekarz z soru nie widzial zadnego krwiaka:( bolal mnie brzuch chwile w sumie jak wypadl ten skrzep to szybko przestal. Na tyle ze moglam usnac zaplakana..
Nie wiem co napisać, ale ja bym nie traciła jeszcze nadzieji, myśle ze skrzep mógł być nie widoczny na usg, popatrz jak @Aduś16 , jak robila usg to jeden lekarz nawet zarodka nie potrafił dostrzec... idz na badanie proszę.
 
Dziewczynki proszę powiedzcie czy po punkcji może bolec cały brzuch ? Nie podbrzusze a mam wrażenie ze ktoś skopał mnie w zoladek ani przekręcić się w łóżku ani chodzić bo sprawia to bol. Przy siusianiu tez strasznie boli. Poza tym czuje się dobrze tylko ten bo brzucha. Wczoraj było znacznie lepiej aż byłam w szoku ze tak dobrze zniosłam ta punkcję. Oczywiście brzuch wielki jak w 5 miesiącu ciazy. Czy to objawy hiperki czy poprostu taki dyskomfort po zabiegu?
 
Dziewczynki proszę powiedzcie czy po punkcji może bolec cały brzuch ? Nie podbrzusze a mam wrażenie ze ktoś skopał mnie w zoladek ani przekręcić się w łóżku ani chodzić bo sprawia to bol. Przy siusianiu tez strasznie boli. Poza tym czuje się dobrze tylko ten bo brzucha. Wczoraj było znacznie lepiej aż byłam w szoku ze tak dobrze zniosłam ta punkcję. Oczywiście brzuch wielki jak w 5 miesiącu ciazy. Czy to objawy hiperki czy poprostu taki dyskomfort po zabiegu?

Ja tak miałam po punkcji - miałam lekka hiperke
 
reklama
Dziewczynki proszę powiedzcie czy po punkcji może bolec cały brzuch ? Nie podbrzusze a mam wrażenie ze ktoś skopał mnie w zoladek ani przekręcić się w łóżku ani chodzić bo sprawia to bol. Przy siusianiu tez strasznie boli. Poza tym czuje się dobrze tylko ten bo brzucha. Wczoraj było znacznie lepiej aż byłam w szoku ze tak dobrze zniosłam ta punkcję. Oczywiście brzuch wielki jak w 5 miesiącu ciazy. Czy to objawy hiperki czy poprostu taki dyskomfort po zabiegu?
Mialaś dużo pobranych pęcherzyków, więc to normalne. Jakiś czas będziesz dochodzić do siebie. Ja 2 lata temu miałam pobrane 22 pęcherzyki i taki stan jak piszesz miała ponad tydzień. Pij dużo, jedz białko, odpoczywaj w miarę możliwości. Trzymam kciuki. Pisalas ile było dojrzałych komórek? Bo jakoś nie widziałam. Kiedy masz planowany transfer?
 
Do góry