reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

A ja znowu leżę, po nocy znowu plamienia taki beż z brązem.... nie wiem może to problemy z progesteronem? Może w ciągu nocy spada? Bo w ciągu dnia jak biorę to na wieczór w miarę czysto jest.... nie rozumiem tego wszystkiego
Też tak miałam po nocy. Nie wiem czemu. Może dlatego, że się nie rusza i niedotleniona macica? Może uchyl okno na noc. Nic się nie działo. Przy powiększaniu się sprzętu drobne naczynka mogą pękać i nie musi to oznaczać wcale czegoś złego.
 
reklama
O! I ja tak mialam w 4dtp! Dobry objaw!!!
A mnie przestało cokolwiek boleć... cholera wie czy to dobrze czy źle. Jedyna zaleta, że młoda non stop uwieszona to nie mam kiedy rozkminiać tego[emoji23]

Tak spała 15min bo nie na człowieku[emoji57]
20200208_105142.jpeg
20200208_105226.jpeg
 
Wyniki hormonów już mam. 16.dzien stymulacji (babka w labie 3 razy mnie pytała czy na pewno[emoji23] i że czy to znaczy że biorę Menopur od 16 dni...). LH 3.5, progesteron 0.68, estradiol 3118. Zobaczymy co będzie na usg i co finalnie ustali lekarka. Na razie boję się, że może jednak będą chcieli zrobić mi świeży transfer. W ogóle nie zakładałam takiej opcji...
No ale progesteron masz super jak na świeży. Czemu nie chcesz?
 
No ale progesteron masz super jak na świeży. Czemu nie chcesz?
Chciałam najpierw jechać do docenta, naprawić to co wymaga naprawy. Byłam na bank przekonana że estradiol będzie kosmiczny i na spokojnie najpierw naprawimy immunologię, a potem dopiero criotransfer. Sama nie wiem. Zdam się na lekarkę. Nigdy nie miałam świeżego transferu. I wychodzi na to, że chyba się go boję 😂
szok, co?
 
reklama
Do góry