reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mialaś dużo pobranych pęcherzyków, więc to normalne. Jakiś czas będziesz dochodzić do siebie. Ja 2 lata temu miałam pobrane 22 pęcherzyki i taki stan jak piszesz miała ponad tydzień. Pij dużo, jedz białko, odpoczywaj w miarę możliwości. Trzymam kciuki. Pisalas ile było dojrzałych komórek? Bo jakoś nie widziałam. Kiedy masz planowany transfer?
Dziewczynki załamka 😭😭😭😭 dzwoniłam do kliniki z 21 pobranych nic do zamrożenia 😭😭😭 nie powiedziała mi nawet ile poszło do zapłodnienia dopiero na 5 dóbr będzie wszystko wiadomo. Nic nie rozumiem jak to się stało ze 21 komórek nie było więcej niż 6 dojrzałych 😭😭 umrę do czwartku
 
reklama
No dobra ja już po. Pęcherzyków w pizdu dużo, spokojnie ponad 20 total, pewnie część pustych. Lekarka zadowolona bardzo z tego jak wszystko urosło od środy. Punkcja w poniedziałek na 8.40[emoji4]doczekałam się [emoji4]
@bazylia128 możesz śmiało dopisywać[emoji4]
Transfer świeży w sobotę, czyli hodują do blastki i będzie świeża blastka.
Dzieje się [emoji4]Na razie szok i niedowierzanie. Estradiol poziom bezpieczny.
Wreszcie, wreszcie, wreszcie [emoji3590]. Cudowna wiadomość [emoji3590]
 
A ja właśnie usiadlam na dupce i dzis juz mam zamiar tylko odpoczywać. Zrobilam temu młodemu taki a'la balon co to lata pod niebiem;) w koszu 18 chupa chupsow i ferrero Rocher. Kupilam tez myszkę komputerową skoro on taki komputerowy. Mam nadzieje,ze sie spodoba. Zamawiająca mowila,ze młody dostaje w prezencie kurs na prawko A to zamiast kwiatów. Zobacz załącznik 1077831Zobacz załącznik 1077833
Ty to masz dziewczyno talent!
 
Ale dlaczego nic nie powiedzieli ile zostało zaplonionych?I dopiero w 5 dobie będziesz poinformowana ile zostało?
A Ty nie możesz tam zadzwonić i się dowiedzieć od enbriologa ile ich jest w każdej dobie? Ja bym chyba dzwoniła
Dziewczynki załamka [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] dzwoniłam do kliniki z 21 pobranych nic do zamrożenia [emoji24][emoji24][emoji24] nie powiedziała mi nawet ile poszło do zapłodnienia dopiero na 5 dóbr będzie wszystko wiadomo. Nic nie rozumiem jak to się stało ze 21 komórek nie było więcej niż 6 dojrzałych [emoji24][emoji24] umrę do czwartku
 
Ale dlaczego nic nie powiedzieli ile zostało zaplonionych?I dopiero w 5 dobie będziesz poinformowana ile zostało?
A Ty nie możesz tam zadzwonić i się dowiedzieć od enbriologa ile ich jest w każdej dobie? Ja bym chyba dzwoniła
Nie wiem nic mi nie powiedziała bo podobno nie wie. Ja byłam w takim szoku jak powiedziała ze nie ma nic do mrożenia ze w głowie mi zaszumiało i łzy zaczęły lecieć. Zadzwonię w poniedziałek i zapytam czy są w ogóle jakieś zarodki 😭😭 chyba pęknie mi serce ! Poprostu nie wierze byłam przekonana ze z 21 będzie przynajmniej 12 dojrzałych komórek 😭
 
Ja Cię kręcę już 19 TC 😯 niech u mnie też tak leci! Nic się nie martw lada dzień i młody zacznie kopać ☺🥰
No dokładnie to 18tc + 4 ale to chyba liczy się jako 19 TC? Nigdy tego nie wiem 😄 no zleciało zleciało 😉 zobaczysz i u Ciebie zleci 😉 ale i tak zawsze odliczam do kolejnego USG czy aby na pewno wszystko w porządku, ten strach to już chyba nigdy nie minie...
 
Dziewczynki załamka 😭😭😭😭 dzwoniłam do kliniki z 21 pobranych nic do zamrożenia 😭😭😭 nie powiedziała mi nawet ile poszło do zapłodnienia dopiero na 5 dóbr będzie wszystko wiadomo. Nic nie rozumiem jak to się stało ze 21 komórek nie było więcej niż 6 dojrzałych 😭😭 umrę do czwartku
Pęcherzyki rosły równo? U mnie już na USG było widać że nierówno rosną. Pobrali 16 z tego niby 9 dojrzałych, choć jedna i tak się nie zapłodniła więc dobrych było 8.
Dzwoń do kliniki i pytaj w poniedziałek co z zarodkami. Masz prawo wiedzieć.
 
Dziewczyny ale narozrabialam!!!!!!!!!! Popakowalam niekotre ciuchy w worki i stwierdzilam ze jade do rodzicow to jeprzy okazji wrzuce do tego kontenera PCK. To ten wielki taki co wajchą trzeba ruszyc zeby wlecialy. No i wlecialay ale nie chcacy tez wrzucilam tam moje kluczyki od samochodu :o:o:o:o Bylam bez tel i wrocilam do domu na nogach nazczescie to bliziutko. Powiedzialam Łukaszowi. To sie ubral i mowi mi CHODZ. A ja do niego ze ja nie pojde bo sie wstydze. Wyszedl bez slowa, Wrocil za 40 minut odlozyl lkuczyki na swoje mijesce i nie odezwal sie ani slowem po czym zamknal sie w swoim pokuju
😭😭😭 Nie wiem co zrobie. Chyba to przeczekam. Jak sie nic nie zmieni to chyba jutro cos sprobuje naprawic. No juz sama do siebie nie mam sily 😢😢😢
 
reklama
Hejj..jestem znowu. Nie będę odpisywala kazdej z osobna ale dziękuję za wiadomości i mimo wszystko pocieszenia. Przyjęli mnie w klinice. I dr znalazla krwiaka. Malego ale jest. Tętno też było widoczne. Co mnie bardzo cieszy. Ale wiecie najlepiej co to znaczy..zycie na bombie. Ale z ciągłą nadzieją. Teraz leże i nie ma nowych skrzepow ani krwi.
Oczywiscie moja głowa juz działa..a to ze piersi juz mam mniejsze itd. Dostalam tez wiecej progesteronu. Jeszcze raz dziękuję za dobre mysli!!!
Widzisz kochana[emoji173] bardzo się cieszę,że maleństwo jest z Wami [emoji173] wszystko będzie dobrze. Odpoczywaj ile się tylko da [emoji8]
 
Do góry