reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No dobra ja już po. Pęcherzyków w pizdu dużo, spokojnie ponad 20 total, pewnie część pustych. Lekarka zadowolona bardzo z tego jak wszystko urosło od środy. Punkcja w poniedziałek na 8.40😊doczekałam się 😊
@bazylia128 możesz śmiało dopisywać😊
Transfer świeży w sobotę, czyli hodują do blastki i będzie świeża blastka.
Dzieje się 😊Na razie szok i niedowierzanie. Estradiol poziom bezpieczny.
 
Hejj..jestem znowu. Nie będę odpisywala kazdej z osobna ale dziękuję za wiadomości i mimo wszystko pocieszenia. Przyjęli mnie w klinice. I dr znalazla krwiaka. Malego ale jest. Tętno też było widoczne. Co mnie bardzo cieszy. Ale wiecie najlepiej co to znaczy..zycie na bombie. Ale z ciągłą nadzieją. Teraz leże i nie ma nowych skrzepow ani krwi.
Oczywiscie moja głowa juz działa..a to ze piersi juz mam mniejsze itd. Dostalam tez wiecej progesteronu. Jeszcze raz dziękuję za dobre mysli!!!
 
Super wiadomość! Cieszę się okropnie! [emoji3590]
No dobra ja już po. Pęcherzyków w pizdu dużo, spokojnie ponad 20 total, pewnie część pustych. Lekarka zadowolona bardzo z tego jak wszystko urosło od środy. Punkcja w poniedziałek na 8.40[emoji4]doczekałam się [emoji4]
@bazylia128 możesz śmiało dopisywać[emoji4]
Transfer świeży w sobotę, czyli hodują do blastki i będzie świeża blastka.
Dzieje się [emoji4]Na razie szok i niedowierzanie. Estradiol poziom bezpieczny.
 
A ja właśnie usiadlam na dupce i dzis juz mam zamiar tylko odpoczywać. Zrobilam temu młodemu taki a'la balon co to lata pod niebiem;) w koszu 18 chupa chupsow i ferrero Rocher. Kupilam tez myszkę komputerową skoro on taki komputerowy. Mam nadzieje,ze sie spodoba. Zamawiająca mowila,ze młody dostaje w prezencie kurs na prawko A to zamiast kwiatów.
20200208_143940.jpeg
20200208_143957.jpeg
 
Ja tylko z rana mam mdłości ale tylko zanim coś zjem.
Za to mam takie humory ze dajcie spokój [emoji24][emoji23][emoji3062][emoji1785][emoji2962][emoji2959]
Cycki nie bolą i generalnie ciężko uwierzyć czy ciaza to jest
A mnie też piersi przestały boleć. Poddenerwowana chodze tez, to fakt. No teraz jak usiadlam to czuje cmienie w brzuchu, ale w sumie od rana na nogach. Jak zobaczymy zarodek i serduszko to uwierzymy tak na serio serio [emoji173][emoji7][emoji8]
 
Dziewczynki proszę powiedzcie czy po punkcji może bolec cały brzuch ? Nie podbrzusze a mam wrażenie ze ktoś skopał mnie w zoladek ani przekręcić się w łóżku ani chodzić bo sprawia to bol. Przy siusianiu tez strasznie boli. Poza tym czuje się dobrze tylko ten bo brzucha. Wczoraj było znacznie lepiej aż byłam w szoku ze tak dobrze zniosłam ta punkcję. Oczywiście brzuch wielki jak w 5 miesiącu ciazy. Czy to objawy hiperki czy poprostu taki dyskomfort po zabiegu?
Ja mam to samo. Boli cały brzuch a najbardziej podczas chodzenia i sikania.
 
Hejj..jestem znowu. Nie będę odpisywala kazdej z osobna ale dziękuję za wiadomości i mimo wszystko pocieszenia. Przyjęli mnie w klinice. I dr znalazla krwiaka. Malego ale jest. Tętno też było widoczne. Co mnie bardzo cieszy. Ale wiecie najlepiej co to znaczy..zycie na bombie. Ale z ciągłą nadzieją. Teraz leże i nie ma nowych skrzepow ani krwi.
Oczywiscie moja głowa juz działa..a to ze piersi juz mam mniejsze itd. Dostalam tez wiecej progesteronu. Jeszcze raz dziękuję za dobre mysli!!!
No widzisz nie stało się najgorsze. Wypoczywaj i bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki.
 
reklama
Do góry