reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane, pomóżcie jeszcze podjąć jakąś decyzję względem pozostałych zarodków do mrożenia. Czekać do 5 doby i mrozić czy mrozić w trzeciej?
Czekałabym do 5 doby. Nie mam doświadczenia z zarodkami z 3 doby, u mnie wszystkie hodowane były do blastki i wszystkie bezproblemowo się potem rozmroziły.
 
Niezła jesteś 😊Żadnych półśrodków, wszystko po maxie😂Lewandowska to powinna się od Ciebie uczyć zdrowego trybu życia 😊😉Będziesz fit mama jak nic❤😊
Ja nie wiem ile musiałabym zjeść pomelo żeby mi się znudziły, serio😊to chyba jeden z moich NAJ bardziej ulubionych owoców 😊bo marchewki to jednak warzywo😂😂😂
Kiedys sie zmuszlam do grejfruta i nie dalo rady. No poprostu w smaku przypominal mi rozgryziona tabletke fuuuuj. Pomelo akurat mi podeszlo bo to w sumie taki zamiennik. No niestety nie jestem fanka tych owocow. Ale teraz bedzie faza na jablka i jagodowe jakies maliny, borowki. Ja to juz sie widze jak biegam z wozkiem ;) ale marzenia co? ;)
 
Kiedys sie zmuszlam do grejfruta i nie dalo rady. No poprostu w smaku przypominal mi rozgryziona tabletke fuuuuj. Pomelo akurat mi podeszlo bo to w sumie taki zamiennik. No niestety nie jestem fanka tych owocow. Ale teraz bedzie faza na jablka i jagodowe jakies maliny, borowki. Ja to juz sie widze jak biegam z wozkiem ;) ale marzenia co? ;)
Zajebiste marzenia!!! Niech się spełnią jak najszybciej❤️😊
 
Tak, transfer jutro z trzeciej doby. Ale jak czytam, że zarodek na każdym etapie może przestać się rozwijać to mój zapał do jutrzejszego transferu jakoś opadł. Nawet poudzielać mi się nie chce... Zaczęłam się zwyczajnie bać.
To ja tylko dodam, że mój pierwszy transfer był z 2 doby, dr wyjeżdżał i tak wyszło a jednak się udalo, trochę wiary!
 
Ja też chcę z Wami😊
😊mam w lodówce Reddsa, nie zdążyłam wypić przed akcją zero alco. Nie wiem czy się zgramy, ale jeśli tak, to zrobimy sobie kulturalną wirtualną popijawę. Dokupię sobie ten zajebisty likier kawowy z Lidla i zapuścimy siebie coś do oglądania.Moze juz zacznie się taniec z gwiazdami😂 Ale będzie fajnie😊
Ale by było fajnie jakby nam się tak wszystko zgrało ładnie 😃
 
reklama
Jest jeszcze Utrogestan to progesteron w takich zelowych kapsułkach każda po 200 mg nie jak Luteina po 100 więc bierze się o połowę mniej w opakowaniu jest 15 kapsułek cena ok 50 zł za opanowanie alternatywa dla tych którym zwykłą Litwin z źle się rozpuszcza albo muszą dużo brać.
Śmiało możesz zamienić na refundowaną luteinę 100.Tylko że niektóre osoby ona uczula/podrażnia.Ja akurat nie mam takich odjawów. A ulga dla portfela znacząca, bo opakowanie 30szt kosztuje ok 7zl
 
Do góry