reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nieee raczej nic nie czuje. Dzis tak szybko minal mi dzien ze nie wsluchiwalam sie.:) Troszkę tylko brzuch pobolewal rano. No i piersi z rana bolaly.

Nie martw się chorobą. Kropus juz sie mocno wgryzl:) a u Ciebie cos nowego?

Nie po wczorajszych niby mdlosciach dziś nic tylko chodzę zmeczona i wkurzona na wszystko. Psikam katar mi się leje, poza tym cały czas bóle podbrzusza i one mnie niepokoją
 
Tak miałam jeden. Za 14 zastrzykow dałam 350zl w klinice od razu mi je dali. Kupiłam tylko w aptece igły bo strzykawki mi też dali :)
Nie wiem czy to dobra cena bo nawet nie miałam czasu się rozejrzeć gdzie indziej bo zaraz je dostałam. Aaaa i do tego duphaston mam 2×1 _ jezuuuuuu żeby się udało.
Wkurzyła mnie tylko bo nie dała mi zwolnienia A mówiłam że mam pracę w której się dzwiga A ona że nie ma podstaw do zwolnienia wrrrrrr
I nie wiem co robić, napisałam do mojego prowadzącego bo jest obecnie na urlopie.
A zastrzyki sama sobie podawała ? Kazała mi kupić grubsze igły 5 ... lekko jestem przerażona
A lekarz rodzinny nie mógłby Ci wystawić?
Trzymam kciuki mocno, żeby Kropuś został z Tobą :-)
 
@bazylia128 zebys już nie miała wyrzutów o wczorajsze desperadosy, myśle o Tobie 😃. To moj ostatni na pożegnanie, lubiałam nieraz wieczorem wypić kieliszek wina, ale sama już nie wiem jak to jest. Jedni mówią ze niby nawet pomaga, a dziś miałam za dużo czasu w pracy i wyczytałam ze najlepiej wyeliminować całkiem alko na miesiac przed. Eh nie wiem... ale jeden sobie leżał w lodowce, to zeby się nie zepsuł 😜
 

Załączniki

  • 3BCE1CB9-A519-4617-BDD3-D39F8CA46ECF.jpeg
    3BCE1CB9-A519-4617-BDD3-D39F8CA46ECF.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 48
@Aduś16 czytałam o tej metodzie FAMSI, ona jest chyba tylko w Invicta. Zapytam lekarza czy o tym słyszał. Ja podchodzę do Ivf we Francji, nie wiem czy tutaj coś takiego jest, ale dzięki za info!
 
Zdrówka! [emoji8]
U mnie ostatnio totalna grypolandia[emoji6] chora mama, chorzy teście, chore dzieciaki szwagierki, z 1 była tydzień w szpitalu, dzisiaj ze starszym czeka już 4 godziny na izbie przyjęć aż go szanowanie ktoś przebada bo żyga już 3 dni i nic nie chce jeść, no i mnie dopadlo,...niby tylko ból gardła, normalnie sama bym się raz dwa wyleczyła, ale w ciąży to już nie jest takie łatwe [emoji6] lekarz przepisał jedynie Apap na gorączkę, tabletki do ssania i rutinoscorbin. Przez weekend wypiłam hektolitry wody z cytryną i miodem i już dzisiaj jest lepiej, jedynie katar męczy. No ale trzeba to jakoś przeżyć [emoji14]
 
ok. Już właśnie nie wiedziałam czy 10 czy mniej😉Już się nie boję środy. Najwyżej potrwa to jeszcze dłużej, ale na pewno już tam się coś dzieje w jajnikach. Cały dół brzucha mi wylazł, dobrze, że nie wybieram się nigdzie w obcisłym stroju😂
Ładnemu we wszystkim ładnie :) Ja tez juz sie mniej boje. Dzisiaj mialam taki produktywny dzien. Biegalam godzine !!! Az na koniec mi sie rzygac zachcialo hehehehe dokupilam wit d w kropelkach. Biore caly czas wszystkie suple. Podwoilam dawke profetrilu do tego pije sobie jeszcze pokrzywe ten sok, aloes i pigwe. Postanowilam ze teraz zamiast miecha bede wcinac rybe, jutro zkupy w lidlu. Pomelo i mango juz mi wychodza bokami dlatego teraz bede jesc jablka - trocje sie ich balam ale wyczytalam ze sa ok a nawet lepiej niz ok. Boje sie tylko zeby tam czegos na usg nie bylo i zeby dostala zielone swiatlo. Aha i jednak wyczytalam ze chleb tez trzeba jesc wiec od jutra kromka razowego. Do tego zrobilam sobie taka mieszanke z cynamonu i kurkumy bo to podobno jest niesamowite na wszelkie stany zapalne i zabwienne na jelita. Czy ja naprawde nie popadam w paranoje :hmm::huh: ale jak tak dzialam to mi pomaga psychicznie chyba tylko ;)
 
reklama
Do góry