reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej dziewczyny, ależ się dzisiaj stresu najadłam. No wystraszyłam się nie na żarty.
Siedzę przy maszynie nagle wstałam bo musiałam produktów dołożyć i nagle straszny ból.... i mokro w majtach. Pobiegłam w te pędy do łazienki i modliłam się gdy zdejmowałam gacie... na szczęście duuuzo śluzu, ale co nerwy to nerwy [emoji27][emoji27]

Dziś 18dpt
No to na pewno miałaś stracha jak nie wiem!
Dobrze ze to nic poważnego! Ale uważaj na siebie 🙂
 
Dziewczynki ja jutro jade do kliniki na podglądanie jajek. To będzie 8 dzień stymulacji. Trzymajcie kciuki plisss✊❤ Trochę się stresuje bo oba jajniki powoli daja o sobie znać i piersi bolą jak przed miesiączka 🧐 No i nie wiem dlaczego ale pojawił się u mnie śluz płodny ... mam nadzieje ze to nie jest zły znak
Trzymam kciuki ✊
 
reklama
Tak miałam jeden. Za 14 zastrzykow dałam 350zl w klinice od razu mi je dali. Kupiłam tylko w aptece igły bo strzykawki mi też dali :)
Nie wiem czy to dobra cena bo nawet nie miałam czasu się rozejrzeć gdzie indziej bo zaraz je dostałam. Aaaa i do tego duphaston mam 2×1 _ jezuuuuuu żeby się udało.
Wkurzyła mnie tylko bo nie dała mi zwolnienia A mówiłam że mam pracę w której się dzwiga A ona że nie ma podstaw do zwolnienia wrrrrrr
I nie wiem co robić, napisałam do mojego prowadzącego bo jest obecnie na urlopie.
A zastrzyki sama sobie podawała ? Kazała mi kupić grubsze igły 5 ... lekko jestem przerażona
Kup tzw insulinowymi czyli strzykawki do insuliny ze zdejmowaną igłą. Do tego jeszcze igły grubsze do nabierania leku. Robiłam tak: nabierałam grubszą igłą ( płyn jest dość gęsty i cienką igłą od insulinówki ciężko się nabierało) potem zakładałam igłę od insulinówki. Przez dwa czy trzy dni miałam grube ilgy , oj ciężko było bo jednak było już nieprzyjemnie.
 
Do góry