reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hej dziewczyny.
Jestem po transferze, poszło w miarę gładko lekki ból odczuwam teraz ale jest do zniesienia.
Transfer wykonywała mi ta sama dr co ostatnio, zapisała mi o dziwo jeszcze zastrzyki Prolutex 25
dodatkowo raz dziennie. Wcześniej nie miałam zastrzyki ale czytałam że to progesteron to chyba dobrze, co myślicie o tym ?

Buziaki
Super. Teraz trzymamy kciuki żeby Kropek się rozgościł na długie 8.5 miesiąca! !! ✊✊✊Miałaś jeden zarodek podany?
Kupiłaś już ten prolutex? Bo nie jest tak łatwo dostępny. Zastrzyki są dość bolesne, ale sam lek dobrze się wchłania. Tylko tani nie jest🙃No i kupując sprawdź czy w opakowaniu jest zestaw do zastrzyków czyli strzykawka, igły etc.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Jestem po transferze, poszło w miarę gładko lekki ból odczuwam teraz ale jest do zniesienia.
Transfer wykonywała mi ta sama dr co ostatnio, zapisała mi o dziwo jeszcze zastrzyki Prolutex 25
dodatkowo raz dziennie. Wcześniej nie miałam zastrzyki ale czytałam że to progesteron to chyba dobrze, co myślicie o tym ?

Buziaki
Ja też dziś po transferze, kiedy testujesz?
 
@bazylia128 Juz tak bliziutko do osiągnięcia celu :) Co dzień budzę się z nadzieją czy to juz :)
Czasami was podczytuje ale ostanie miesiące nie były łatwe :( Zapadłam w sen zimowy :(
Myślami jestem z wami:*
Dzięki wam przeszłam te drogę i doceniam jakie mnie Szczęście spotkało :)

Jak będzie juz po wszystkim pochwale się Księżniczka :)
 
Nooooo lubie ta grafikę! Niby prozaiczna ale właśnie do sedna.... Czuje się na razie jak ten Pan na dole ;)
Niesłusznie!!! Zdobyłaś już jeden Skarb!!! ❤️😊
Teraz próbujesz zdobyć drugi. Czasem ta druga droga jest trudniejsza nawet. Ale to trudno. Nikt nie mówił że będzie łatwo. Niech Ci się uda. Niech nam się uda😘
 
Super. Teraz trzymamy kciuki żeby Kropek się rozgościł na długie 8.5 miesiąca! !! ✊✊✊Miałaś jeden zarodek podany?
Kupiłaś już ten prolutex? Bo nie jest tak łatwo dostępny. Zastrzyki są dość bolesne, ale sam lek dobrze się wchłania. Tylko tani nie jest🙃No i kupując sprawdź czy w opakowaniu jest zestaw do zastrzyków czyli strzykawka, igły etc.
Tak miałam jeden. Za 14 zastrzykow dałam 350zl w klinice od razu mi je dali. Kupiłam tylko w aptece igły bo strzykawki mi też dali :)
Nie wiem czy to dobra cena bo nawet nie miałam czasu się rozejrzeć gdzie indziej bo zaraz je dostałam. Aaaa i do tego duphaston mam 2×1 _ jezuuuuuu żeby się udało.
Wkurzyła mnie tylko bo nie dała mi zwolnienia A mówiłam że mam pracę w której się dzwiga A ona że nie ma podstaw do zwolnienia wrrrrrr
I nie wiem co robić, napisałam do mojego prowadzącego bo jest obecnie na urlopie.
A zastrzyki sama sobie podawała ? Kazała mi kupić grubsze igły 5 ... lekko jestem przerażona
 
Tak miałam jeden. Za 14 zastrzykow dałam 350zl w klinice od razu mi je dali. Kupiłam tylko w aptece igły bo strzykawki mi też dali :)
Nie wiem czy to dobra cena bo nawet nie miałam czasu się rozejrzeć gdzie indziej bo zaraz je dostałam. Aaaa i do tego duphaston mam 2×1 _ jezuuuuuu żeby się udało.
Wkurzyła mnie tylko bo nie dała mi zwolnienia A mówiłam że mam pracę w której się dzwiga A ona że nie ma podstaw do zwolnienia wrrrrrr
I nie wiem co robić, napisałam do mojego prowadzącego bo jest obecnie na urlopie.
A zastrzyki sama sobie podawała ? Kazała mi kupić grubsze igły 5 ... lekko jestem przerażona
Tak, zastrzyki spokojnie można robić samemu podskórnie tak jak te podczas stymulacji. Tylko nie wiem po co Ci grubsze igły. Spróbuj jedną i najwyżej jak będzie źle to sobie kupisz cieńsze. To akurat najmniejszy koszt.
 
reklama
Tak, zastrzyki spokojnie można robić samemu podskórnie tak jak te podczas stymulacji. Tylko nie wiem po co Ci grubsze igły. Spróbuj jedną i najwyżej jak będzie źle to sobie kupisz cieńsze. To akurat najmniejszy koszt.
Mówiła że grubsza głębiej się wbija i lepiej działają A tymi krotkie za płytki się wybijają. No i że są bolesne ...
 
Do góry