reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak byłam na ocenie po nie udanym transferze po miesiące to było w 14dc to miałam progesteron 1.47 i była owulacje ... może dlatego , powiedziała jak się zapytałam na co zastrzyki to że hormon i może się zagniezdzic
A przed transferem jaki miałaś progesteron?
 
Może umów się na rozmowę z embriologiem, bo jeśli do 3ciej doby były super i komórki embriolog ocenił dobrze to wygląda na winę nasienia... A jaka metoda zapladniali? Robili selekcję nasienia albo coś typu FAMSI/PICSI ? Wyszła u Was zła morfologia nasienia?

IMSI, więc teoretycznie plemniki bardzo dobrze prześwietlone. Paweł ma teratozoospermię, ale bierze pełen pakiet płodnościowy, q10 i lkarnitynę.
 
IMSI, więc teoretycznie plemniki bardzo dobrze prześwietlone. Paweł ma teratozoospermię, ale bierze pełen pakiet płodnościowy, q10 i lkarnitynę.
No właśnie IMSI nie jest aż tak skuteczne moim zdaniem, u nas coś tam było nie tak zbudowa nasienia i 2 procedury mieliśmy IMSI efekty były raczej takie sobie bo za każdym razem zaplodnilo się 9 komórek a do blastki przetrwały 2 a potem 3 i to różnej klasy.. Przy 3ciej procedurze zmienili metodę na FAMSI i efekty byly już lepsze 4 bardzo ładne blastki..
 
Ostatnia edycja:
U nas chyba będzie p.zda z tego wszystkiego. Z tych 5 zarodków niby mega hiper zajebistych od 3 do 6 doby został jeden... co kuźwa może być nie tak, że tyle wyginęło????

Już mi niedobrze jak myślę o tym transferze i następnym z jednym zarodkiem, gdzie miały być dwa.
A ja myślę że poczekaj. Jeśli zarodki nie przetrwały po 3 dobie znaczy że włączył się czynnik męski. Ten jeden, ktorego Ci podali w tej sytuacji ma większe szanse niż te hodowane w labie. Daj mu czas. Może się uda✊✊✊oby się udało.
A w razie W masz jeszcze jeden.
 
reklama
Do góry